POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [08.04.2016, 08:36:49] • Szczecin

Trzecie posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

Trzecie posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Województwie Zachodniopomorskim odbędzie się w poniedziałek, 11 kwietnia 2016 r. w Sali Anny Jagiellonki na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Rada obradować będzie nad następującymi tematami:
1. Prezentacja aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Zachodniopomorskiego do roku 2030 (Wydział Zarządzania Strategicznego UM WZ).
2. Konsultacje Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia (Wojewódzki Urząd Pracy).
3. Sprawozdanie Okręgowego Inspektora Pracy z działalności Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie w 2015 roku (Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie).
4. Przyjęcie programu i harmonogramu działania WRDS na rok 2016.
5. Powołanie zespołów problemowych: ds. służby zdrowia, ds. przemysłu stoczniowego, ds. energetyki.

Goście posiedzenia:
1. Marcin Szmyt – Dyrektor Wydziału Zarządzania Strategicznego Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
2. Andrzej Przewoda – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy
3. Marian Szyszko – Okręgowy Inspektor Pracy

Rada obradować będzie w godzinach od 10.00 do 14.00 w Sali Anny Jagiellonki na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie (ul. Korsarzy 34, Szczecin).

Dodatkowe informacje o Radzie: http://wrds.wzp.pl/

Biuro Prasowe
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z budową sieci wodociągowej w ulicy Sienkiewicza nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 22.07.2025 r. przy ulicy Sienkiewicza na odcinku od ulicy Prusa do ulicy Małachowskiego oraz przy ulicy Ujejskiego na odcinku od ulicy Sienkiewicza do ulicy Konopnickiej. Przewidywany czas przerwy w dostawie wody: 22.07.2025r. w godz.: 09.00 - 14.00 ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■