POGODA

Reklama


Wydarzenia

Camey Records • Wtorek [05.07.2016, 10:00:41] • Europa

BANDYTKA – Drogowskazy

BANDYTKA – czyli Beata Ejzenhart. Wokalistka, autorka tekstów, absolwentka prawa. Z zamiłowania Krakuska. Pseudonim zawdzięcza ostremu charakterowi i bokserskim umiejętnościom ;) Niespokojna dusza plątająca się po świecie (nie mieszkała jeszcze, chyba tylko nad morzem). Jako niestatystyczna Polka, każde wyjście do sklepu po mleko, kończy na zakupie kolejnej książki. Śpiewaniem zajmowała się od małego, lecz nigdy na poważnie. Poza ojczystym językiem, śpiewa również po angielsku, hiszpańsku i rosyjsku. Rosyjskiego uczyła się sama, a na maturę rozszerzoną z tego języka, dyrekcja szkoły, do której uczęszczała musiała specjalnie dla niej ściągnąć komisję z innych szkół.

W 2013 roku z pasji do muzyki i słowa uczyniła swój zawód, otwierając studio nagrań i udzielając się w nim jako tekściarz. Ma w swoim dorobku dwie płyty dziecięce, a swoim piórem wspomogła między innymi takich artystów jak: DJ Adamus, Mariusz Totoszko, Mafia Mike, Jacek Dewudzki, Andrzej Cierniewski, Marie Napieralska, Dżaga, Aleksandrą Jabłonka, Saszan, czy Iwoną Węgrowska.
W 2016 roku rozpoczęła współpracę z wytwórnią Camey Records. W sieci ukazał się jej pierwszy singiel „Drogowskazy“ zapowiadający debiutancką płytę. Piosenkę skomponował Paweł Gawlik, mający nosa do nowych talentów (złota płyta Dawida Kwiatkowskiego, pierwszy singiel Saszan), aranżem zajął się Dariusz Polubiec. Nagranie zostało zrealizowane w jej studio Picture Records, gdzie obecnie pracuje nad materiałem na całą płytę. Teksty pisze sobie sama. Połowę materiału na płytę, niczym polska Sia, zgromadziła z tekstów napisanych dla gwiazd, które z nich nie skorzystały.
„Drogowskazy" to piosenka, która powstała w trudnym dla artystki okresie. Opowiada o stracie oraz towarzyszących jej uczuciach: zagubieniu, smutku i wątpliwościach pojawiających się wraz z upływem czasu. Według artystki, doświadczamy w życiu różnych strat, najważniejsze żeby znaleźć wtedy własną drogę do radzenia sobie z nimi. Nie ma dróg bez wyjścia, są tylko te bez konkretnych wskazówek – drogowskazów, a drogowskazem może okazać się wszystko ... Osoba, rzecz, gest - wystarczy mieć otwarty umysł i serce.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ UWAGA KIEROWCY! Od 1 czerwca kierowcy naszego miasta muszą płacić za parkowanie na dotychczasowych bezpłatnych parkingach miejskich! ■ Nowe ceny biletów na linii 10 do Międzyzdrojów oraz nowe rodzaje biletów na liniach miejskich Uprzejmie informujemy, że z dniem 01 czerwca 2023 r. zmianie ulegną ceny biletów na linii 10 oraz zostaną wprowadzone nowe rodzaje biletów na liniach miejskich ■ Kto powinien zostać prezydentem Świnoujścia? Wybory samorządowe odbędą się w kwietniu 2024 r. Kto weźmie wtedy udział w wyścigu o wyspiarski tron dzisiaj jeszcze oficjalnie nie wiadomo ■ Ponad 3 miliony złotych rocznie miasto wydaje na utrzymanie zieleni ■ A jednak „kłamczuszka”? Tajemnica rezygnacji Michalskiej rozwiązana ■ 78 lat temu zakończyła się II wojna światowa. Największy i najbardziej krwawy konflikt w historii zebrał swoje żniwo także w Polsce. Wszystkim poległym w czasie walk w latach 1939 - 1945 oddano hołd w trakcie poniedziałkowych uroczystości. ■ 28 kwietnia otwarto węzeł przesiadkowy na Warszowie, niestety z rocznym opóźnieniem. Inwestycja miała zakończyć się w pierwszej połowie 2022 roku. Całkowity koszt, budowy parkingu i przebudowa dworca autobusowego to 14 mln zł, z czego niemal 10,5 mln to uzyskane przez Miasto dofinansowanie ze środków zewnętrznych, a konkretnie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego ■