POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.12.2016, 17:40:18] • Świnoujście

Miasto mocnym przeciwnikiem w sądzie?

Nieraz nie da uniknąć się spraw sądowych. Jak się okazuje, tyczy się to także naszego miasta. Postanowiliśmy zapytać, czy miasto przegrało w 2016 roku jakąkolwiek sprawę w sądzie.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od rzecznika prezydenta miasta, wynika że miasto jest mocnym przeciwnikiem w sądzie, który nie przegrał żadnej sprawy.

- Z posiadanych przeze mnie informacji wynika ,iż żadna z zakończonych, w tym roku spraw sądowych nie zakończyła się przegraną Miasta - informuje Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Środa [28.12.2016, 18:38:02] • [IP: 178.238.252.***]

Kiedy wreszcie ruszy sprawa posesji po P. Parzyszku, miasto powinno wreszcie ruszyc sprawe , zaqospodarowani a tej posesji to nie moze trwac latami , co roku zarasta chwastami , grozi spaleniem samochodow , garazojacych obok tej posesji , Panie " Admin" niech Pan nie wykresla tej mojej prosby , ja w imieniu mieszkancow ul. Matejki i wlascicieli samochodow , poraz ktory z rzedu poruszam. ..

Gość • Wtorek [27.12.2016, 23:06:18] • [IP: 91.239.66.**]

Świnoujskie sądowniczo-prokuratorskie systemowe pachoły reprezentują interesy swoich chlebodawców.

Gość • Wtorek [27.12.2016, 19:46:43] • [IP: 80.245.191.***]

A teoretycznie powinni przegrać wiele spraw, bo bezprawie w mieście totalne. To może świadczyć o istnieniu układu zamkniętego i jest na to wiele dowodów.

Gość • Wtorek [27.12.2016, 15:55:01] • [IP: 83.21.73.***]

Proszę o uściślenie czy chodzi o sprawy które odbyły się w Sądzie w Świnoujściu czy również w Sądach Apelacyjnych zakończonych wyrokami prawomocnym.i

Gość • Poniedziałek [26.12.2016, 21:18:51] • [IP: 62.69.231.***]

Kolesiostwo i układy. Taka, czy taki sędzia nie będzie srał w swoje gniazdo.

Gość • Poniedziałek [26.12.2016, 19:53:57] • [IP: 188.146.93.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■