POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.01.2017, 20:10:11] • ¦winouj¶cie

Szpital dla WO¦P

W dniach 9.01.2017 r. - 14.01.2017 r. na terenie Szpitala Miejskiego im. Jana Gardu³y w ¦winouj¶ciu pracownicy zak³adu przygotowali w ramach akcji Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy wiele atrakcji dla mieszkañców ¦winouj¶cia.

Mo¿na by³o skorzystaæ z badañ laboratoryjnych, wizyt u diabetologa, ginekologa i kardiologa, spotkañ w ramach porad dla rodziców niemowl±t zwi±zanych z tematyk± ¿ywienia, badañ diagnostycznych i terapeutycznych. Najwiêkszym zainteresowaniem cieszy³ siê "s³odki fina³", na który przybyli pacjenci, ich rodziny, personel szpitala i mieszkañcy miasta, którzy pozyskali z lokalnych mediów informacjê o tej akcji. Mo¿na by³o skosztowaæ domowych ciast przygotowanych przez pracowników. Akcje cieszy³y siê sporym zainteresowaniem. W wyniku tych dzia³añ jak i zdarzeñ realizowanych w dniu samego fina³u miejskiego - 15.01.2017 r. z puszek Szpitala wyjêto ponad 6 tys. z³.

- Dziêkujemy serdecznie wszystkim darczyñcom – mówi± pracownicy Szpitala


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-5 z 5

Go¶æ • Niedziela [29.01.2017, 02:22:50] • [IP: 94.254.163.**]

"Najwiêkszym zainteresowaniem cieszy³ siê s³odki fina³"? Jako¶ mam odmienne zdanie, pan redaktor pofatygowa³ sie ¿eby zobaczyæ jak przebiegaj± oferowane przez szpital" atrakcje"? Jakie jest zainteresowanie mieszkañców? I co cieszy³o sie najwiêkszym zainteresowaniem a co wrêcz przeciwnie? Przy okazji - atrakcje, fajne okre¶lenie, atrakcja wizyty u lekarza i atrakcja wykonania badañ krwi 😛

Go¶æ • Sobota [28.01.2017, 08:42:40] • [IP: 178.238.247.**]

Szkoda ze nie ma krotszych kolejek by dostac sie do specjalisty, do kardiologa trzeba czekac 5 i wiecej miesiecy!! A gdy zona chciala do ginekologa --to za 2 miesiace kaza przyjsc!! To jest nie normalne!!

Go¶æ • Pi±tek [27.01.2017, 20:54:09] • [IP: 92.42.115.***]

piêkna akcja!! Moja rodzina skorzysta³ z badañ dziêkujemy!!

Go¶æ • Pi±tek [27.01.2017, 19:20:59] • [IP: 62.69.203.***]

Pytanie?Kto za to p³aci³?

Go¶æ • Pi±tek [27.01.2017, 07:02:28] • [IP: 77.88.191.**]

Brawo ludzie! ☺

Ogl±dasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielê, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w ¿ycie nowy roczny rozk³ad jazdy poci±gów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowo¶ci poprawiaj±cych mo¿liwo¶æ dojazdów do szkó³ i uczelni czy pracy, a tak¿e u³atwiaj±cych podró¿owanie po regionie. Szczecin-¦winouj¶cie pó¼nym wieczorem. Na trasie Szczecin–¦winouj¶cie w nowym rozk³adzie jazdy pozostan± uruchomione w czerwcu br. pó¼nowieczorne po³±czenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny poci±g ze Szczecina do ¦winouj¶cia okaza³ siê sporym sukcesem, gdy¿ codziennie z tego po³±czenia korzysta przeciêtnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych poci±gów w godzinach porannych, a wczesnoporanne poci±gi ze ¦winouj¶cia do Szczecina bêd± kursowa³y codziennie, czyli w terminie rozszerzonym wzglêdem obecnego rozk³adu jazdy. Pozwoli to mieszkañcom i turystom tak¿e w weekendy i ¶wiêta dojechaæ m.in. do Szczecina D±bia na przesiadki do poci±gów dalekobie¿nych wyje¿d¿aj±cych ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i poci±g Pendolino). £±cznie na trasie Szczecin–¦winouj¶cie w nowym rozk³adzie jazdy w dni robocze uruchamianych bêdzie 14 par poci±gów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, ¿e przez wiêksz± czê¶æ dnia poci±gi na tej trasie kursowaæ bêd± co godzinê ■ ¦winouj¶cie: 38-latek z powiatu kamieñskiego krad³ logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkana¶cie pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zg³oszenia. Straty dotycz± g³ównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat by³ jednocze¶nie czê¶ci± czujnika jednego z systemów wspomagaj±cych. Policja zatrzyma³a 38-latka i wci±¿ przyjmuje zg³oszenia od w³a¶cicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znika³y znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wy¿szej klasy warto¶æ takich elementów potrafi byæ wyj±tkowo wysoka. Kradzie¿e odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiañskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zg³osi³o siê ju¿ kilkana¶cie osób, choæ liczba poszkodowanych mo¿e byæ wiêksza. Sprawca zosta³ namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieñskiego trafi³ do policyjnego aresztu ■