POGODA

Reklama


Wydarzenia

Camey Records • Czwartek [05.07.2018, 08:33:52] • Europa

Hit: WAVES - TAKE IT OVER

WAVES – pod tą nazwą kryje się duet, dwóch kreatywnych producentów muzycznych, jakimi bez wątpienia są urodzeni w Toronto Francis Grant i Spencer Bridle. Poznali się na studiach dzięki ich pasji jaką jest muzyka. Od pierwszych chwil wiedzieli, że wspólna praca to tylko kwestia czasu. Po kilku tygodniach znajomości, postanowili wspólnie podbić światową scene djingu oraz producentów muzycznych. Zostali uznani za jeden z najbardziej rozwijających się kanadyjskich, muzycznych projektów. Tak naprawdę już od pierwszych tygodni wbili się do czołówki w Kanadzie, biorąc udział w mającym światową sławę festiwalu EVER AFTER oraz regularnie grając w największych klubach Kandy takich jak: Uniun Nightclub, The Hoxton, London Music Hall, Club 77, Theatre Berri, Maison Mercer i Stages Nightlub. Dzięki zdobytej popularności, swoje pierwsze międzynarodowe tourne rozpoczęli od Meksyku bawiąc tłumy w La Santa i Mandala in Puerto Vallarta, grając wspólnie z tamtejszymi gwiazdami jak Waka Flocka i Thomas Jack. Oraz grając jako suport dla międzynarodowych nazwisk jak Zeds Dead, Camage, Nghtmre, A-trak, Dzeko, Lost Kings.

Ich pierwsza produkcją, która ukazała się oficjalnie to remix do utworu „Closer” z repertuaru grupy Chainsmokers, który stał się nr 1 na liście Billboard. Po tym sukcesie postanowili wydać swoja własną produkcję pod tytułem „More” przy udziale Arianny Hicks. Wydawnictwo to zebrało bardzo pochlebne recenzje w Kanadzie. Ten medialny szum spowodował wydanie kolejnego singla „You Got It Good” z wokalem Alex Galli. Piosenka ta dotarła na top najbardziej popularnych playlist na spotify takich jak Cardio, Pop All Day, Time to Dance i New Music Friday Canada. W 2018 roku otrzymujemy kolejny singel „Waves”. Jest to ciepły kawałek z pogranicza komercyjnego dance. Melodii jaką stworzyli do tego utworu, mogą pozazdrościć najwięksi skandynawscy producenci tacy jak Kygo, Alan Walker czy też Aronchupa. „Waves” jest umieszczony gdzieś po środku tego zostawienia. Utwór pełen pasji, pozytywnej energii jak mówią artyści oraz kawałek z porządnym kopem, jak mówią słuchacze i ci co flirtują z parkietami klubów z całego świata.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■