POGODA

Reklama


Wydarzenia

Warner Music Poland • Poniedziałek [13.08.2018, 11:18:06] • Europa

ELDERBROOK, współtwórca klubowego przeboju "Cola", przedstawia nowego singla "Capricorn"!

Nominowany do nagrody Ivor Novello oraz Grammy - Elderbrook powraca z kolejnym klubowym hitem "Capricorn".

Elderbrook jest gotowy zaskoczyć nas swoim nowym singlem - "Capricorn", który łączy kreatywną elektronikę z popowo brzmiącym wokalem. To utwór, z którego wręcz bije intrygujący charakter tekstów Elderbrooka. Utwór opowiada o napiętej relacji damsko-męskiej, która została zdominowana przez kobiece, obsesyjne wręcz zainteresowanie znakami zodiaku, tytuł singla "Capricorn" oznacza "Koziorożec". Tekst odnosi się do zainteresowania astrologią i związanymi z nią horoskopami, które autor przedstawia dość satyrycznie i groteskowo.

W zeszłym roku Elderbrook połączył siły z producenckim duetem CamelPhat, aby wydać "fajny utwór klubowy" o nazwie "Cola". Gdy piosenka "Cola" ujrzał światło dzienne, trafił na listy przebojów na całym świecie. Utwór dostał niespodziewaną nominację do nagrody Grammy za najlepsze nagranie taneczne w roku 2018! Elderbrook i CamelPhat zdobyli również nominację do Nagrody Ivora Novello za Najlepszą Współczesną Piosenkę.

W ciągu ostatniego roku Elderbrook koncertował po całym świecie, grając i współpracując z takimi artystami, jak Rüfüs Du Sol, The Wombats i Bonobo. Bilety na jego solowe koncerty w takich miejscach jak XOYO i Oval Space w Londynie, a także The Roxy w L.A. i Babys All Right w Nowym Jorku sprzedawały się w mgnieniu oka.

Elderbrook zagra swoje największe koncerty jako headliner w Ameryce już we wrześniu, a już teraz ogłosił szczegóły dużej brytyjskiej i europejskiej trasy.

Elderbrook ma na swoim koncie 2 EPki "Simmer Down" oraz "Talking". Jego poprzedni singiel to kompozycja "Sleepwalking", której odtworzenia już teraz zbliżają się do 2 milionów streamów!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■