POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.09.2018, 21:28:55] • Polska

Nowość od Oras! Rączka natrysku Hydractiva z trzema rodzajami strumienia

Nowość od Oras! Rączka natrysku Hydractiva z trzema rodzajami strumienia

fot. Organizator

Każdy ma swój ulubiony sposób na kąpiel. Jedni wybierają wannę, inni natrysk. Jedni wolą długie wylegiwanie w gorącej wodzie, inni – szybki, pobudzający prysznic. Niezależnie od tego, co wybieramy, w większości łazienek znajdziemy rączkę natrysku. Nowość w tym segmencie produktowym oferuje Oras, oddając swoim klientom natrysk ręczny Oras Hydractiva, który skutecznie zwiększy funkcjonalność każdej łazienki.

Rączka natrysku to dodatkowy gadżet, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie w pełni wyposażonej łazienki. Często, nawet posiadając wannę i baterię wannową decydujemy się dodatkowo na natrysk, by móc w razie potrzeby zażyć ożywczego prysznica, nawet gdy nie posiadamy przeznaczonej do tego kabiny.

Nowy, ręczny natrysk od Oras połączyć można z każdą baterią dostępną w ofercie tego producenta. Model posiada aż 3 rodzaje strumienia, które dopasować można do swojego aktualnego samopoczucia lub do potrzeb swojego ciała. Strumień Sensitive delikatnie otula całe ciało i działa odprężająco, Intense – pobudza do działania, dzięki czemu jest idealny do codziennego użytku, natomiast Pulse masuje określone strefy ciała i rozluźnia spięte mięśnie np. po ciężkim dniu czy wysiłku fizycznym.

Hydractiva dostępna jest w wersji z okrągłą główką i taką w kształcie sześcianu, dzięki czemu dopasować można ją do wnętrz bardziej klasycznych, jak i tych nowoczesnych, z akcentami geometrycznymi. Obie wersje natomiast posiadają niezwykle estetyczne sitko natrysku – białe lub jasnoszare, a dzięki chromowanemu wykończeniu idealnie współgrają z eleganckim korpusem baterii, tworząc tym samym spójną i harmonijną całość.

Cena katalogowa rączki natrysku Hydractiva: od 240 zł


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [14.09.2018, 09:36:10] • [IP: 77.252.46.**]

Żadna nowość. Takie rzeczy widziałem w latach '80-ych.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■