POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [28.05.2019, 09:06:16] • Polska

Nowość! Dressingi marki Eisberg w nowym wydaniu!

Nowość! Dressingi marki Eisberg w nowym wydaniu!

fot. Organizator

Nie od dziś wiadomo, że Polacy uwielbiają wszelkiego rodzaju sosy i dressingi. Dlatego też marka Eisberg - jeden z liderów w Europie i numer jeden w Szwajcarii w zakresie produkcji świeżych sałatek typu convenience, warzyw oraz owoców, postanowiła odświeżyć linię swoich dressingów. Doceniane przez klientów produkty zyskały nowy layout: kolorowy, apetyczny, o jeszcze bardziej prokonsumenckim charakterze.

Nowa, urozmaicona szata graficzna dressingów od Eisberga wraz z przejrzystą propozycją podania produktu to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów. Dzięki impaktowemu opakowaniu produkty wyróżniają się na sklepowej półce, będąc szybciej zauważalnymi dla klientów. Zastosowana gra kolorów, a także wyraźne deskryptory smaku – w czytelny sposób rozróżniają wersje dressingów, czyniąc projekty zindywidualizowanymi. Na uwagę zasługuje także zastosowanie na opakowaniu transparentnej folii.

Oryginalne rozwiązanie służy temu, aby konsument miał pełen wzgląd i mógł naocznie poznać zalety dressingów.

Dressingi marki Eisberg dostępne są w dwóch wariantach: w butelce (250 ml) i w saszetce (50 ml). Zróżnicowane gramatury dają możliwość wybrania dogodnej opcji, w zależności od indywidualnych preferencji oraz okazji. Wygodna saszetka z powodzeniem zmieści się do torebki czy plecaka, sprawdzając się w pracy, na uczelni czy podczas rodzinnych wycieczek. Praktyczna, poręczna butelka z zakrętką umożliwia zaś wielokrotne i higieniczne użycie produktu, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w czasie plenerowych biesiad. Jednak bez względu na jaką gramaturę dressingu się zdecydujemy, mamy do dyspozycji aż cztery, różnorodne smaki. Dressing Caesar o wyczuwalnej serowej nucie z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasyki, stanowiąc integralny element jednej z najbardziej znanych sałatek na świecie bądź wariacji na jej temat.

Dressing Thousand Island o paprykowo-pomidorowym smaku będzie pasował do różnorodnych sałatek czy surówek, ale sprawdzi się też jako urozmaicenie kanapek. Dressing Yoghurt zachwyci wielbicieli delikatnych propozycji, idealnie komponując się z wiosenno-letnimi sałatkami, gotowanymi warzywami czy grillowanymi przekąskami. Ostatni wariant – Dressing French Garlic o czosnkowej nucie, to
z kolei najlepszy wybór dla tych, którzy poszukują bardziej intensywnych i aromatycznych wersji smakowych.

Dressingi dostępne są w największych sieciach handlowych, m.in. w sieci Carrefour, Selgros
i E.Leclerc.
Dressingi marki Eisberg
Wersje smakowe: Francuski czosnkowy, Jogurtowy, Tysiąca wysp, Caesar serowy
Zawartość netto: butelki – 250 ml, saszetki – 50 ml
Sugerowana cena: butelki - ok. 12 zł, saszetki - ok. 4 zł


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■