Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, po godzinie 15:00.
fot. iswinoujscie.pl
Kobieta zasłabła przed przeprawą promową przy ulicy Władysława IV. W momencie zdarzenia nie było wolnej karetki. Na miejsce zadysponowano straż pożarną. Na pomoc ruszyły 2 zastępy strażaków. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu poszkodowanej do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego. Po przyjeździe karetki na miejsce kobieta została przekazana ratownikom medycznym – informuje straż pożarna w Świnoujściu.
Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, po godzinie 15:00.
źródło: www.iswinoujscie.pl
Wypasione limuzyny wożą przedstawicieli przewodniej siły narodu, więc na karetki dla prowincji już pieniędzy nie starcza. Wojewoda nic nie pomoże, ratunek tylko u Jojo.
Coraz więcej osób, będzie się źle czuło, po noszeniu maseczek...do tego dochodzi strach, stres o to, co nas czeka...
Kolejna ofiara niedotlenienia maseczkowego
Wojskowe Karetki pomogą Ochronie zdrowia
Straż pożarna jest super, tylko po kiego aż dwa zastępy straży do jednej poszkodowanej ?
A PO GIERTYCHA BY SIĘ ZNALAZŁA, ALE NAS TRAKTUJĄ, DLA ZŁODZIEI, BOGACZY JEST A TY SZARY CZŁOWIEKU PŁAC SKŁADKI A MASZ GÓWNO.
JESTEM PEWIEN, ŻE TO KAGANIEC MATOŁUSZA KRZYWOMORDEGO RZUCIŁ JĄ O GLEBĘ.
Jak zwykle bohaterowie czyt. Ratownicy nie mogą wykonywać swojej pracy bo nie stać nas na kolejną karetkę, nie stać na podwyżki dla nich, nie stać na nową załogę... Nóż w kieszeni się otwiera. Może Ci od których te decyzje należą kiedyś sami zobaczą jak to jest, jak nie ma kto do ciebie przyjechać ratować życie czy zdrowie, czy też ich rodzinie...
A miasta nie stac na sfinansowanie dodatkowej karetki albo drugiego kardiologa? Swinoujscie to bardzo bogate miasto. Wydawajcie mniej na lanie betonu a wiecej na potrzeby mieszkancow.
obecnie dyżurują dwie karetki, gdy ambulans z pacjentem pojedzie do Gryfic lub Szczecina zostaje jedna, wystarczą dwa pilne wezwania i mamy kłopot, Wojewoda już raz odmówił przyznania trzeciej całorocznej karetki dla Ś-cia, piszę kolejny wniosek, wkrótce spotkanie z posłami i senatorami z naszego województwa
Tu nie chodzi o pojazd, że brakuje karetek tylko o załoge która bedzie ją obsługiwać. Pogotowie robi cięcia kosztów. Dlatego w Świnoujsciu obsługują 2 karetki
Szacunek dla Pan i Panów Strażaków, dobrze, że jesteście.
Jak to moze zabraknąć karetki pogotowia ratunkowego??!.Skoro wspr jest cienka to miasto powinno zakupić karetkę. Jakos radyjkowozy kupują i wspolfinansuja. Karetki w 40 tysiecznym mieście 3 a radyjkowozow z 20.
Nasi bohaterowie jak zawsze pierwsi na lini frontu!Brawa Panowie!
A bedzie jeszcze gorzej przez bandytow glosowanie!!
Wychodzą maseczki
Strażacy zawsze pomocni. Szkoda że nie doceniani
Kiedy to miasto kupi kolejną karetkę dla szpitala? Wtedy może chociaż straż pożarna nie będzie musiała marnować paliwa w swoich wielkich wozach i tarasować ulic z powodu zasłabnięcia albo ataku padaczki.
To od covidopsychozy, takich przypadków będzie więcej.
To przez ciągłe oglądanie tvcovid i noszenie maski.