POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [27.01.2021, 17:49:46] • Świnoujście

XI edycja Świnoujskiej Inicjatywy Rowerowej rozpocznie się od ulicznego rajdu dla WOŚP

Już po raz dziewiąty ŚwiRy włączają się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią tegoroczne spotkanie będzie miało skromniejszą formę i realizowane będzie w ramach „FAMILIJNEJ IMPREZY NA ORIENTACJĘ". Głównym celem jest wsparcie tej jakże wspaniałej inicjatywy Jurka Owsiaka.

Na miejscu organizatorzy przewidzieli skromne atrakcje na miarę możliwości jak na obecną sytuację. Zbiórka wszystkich chętnych do uczestnictwa w tym wydarzeniu ma miejsce w dniu 30.01.2021 r. (SOBOTA) o godz.10.50 na przystanku UBB przy ul. 11 Listopada. Wszystkich, jak zawsze, obowiązują kamizelki odblaskowe i kaski, a nadto maseczki, przyłbice bądź kominiarki.

Trasa przejazdowa będzie symboliczna i ma na celu rozpoczęcie XI edycji naszej działalności oraz będzie pierwszym spotkaniem w 2021 roku. WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WSAD DO PUSZKI NA WOŚP.

Ze względów organizacyjnych organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa mailem (rex44@onet.pl) lub telefonicznie (887-464-804) o uczestnictwie w tej imprezie. Oczywiście każdy zgłoszony uczestnik otrzyma tradycyjnie dyplom potwierdzający udział w tym wydarzeniu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Piątek [29.01.2021, 17:05:15] • [IP: 164.127.30.***]

Najnowsza wiadomość: Owsiak popiera proaborcjonistów. CYTAT z Twittera:" Jurek Owsiak: Dziękujemy Strajkowi Kobiet za maila ze wsparciem. Strajk Kobiet w sobotę i w niedzielę gra z orkiestrą. Nie dajmy się podzielić.— WOŚP (@fundacjawosp) January 29, 2021" ---Myślę, że to okazja do zdjęcia łusek z oczu u tych, którzy żyli w iluzji fajnego Jurka. Nie warto w WOŚp pakować pieniądze, warto w poszczególne, liczne inne akcje charytatywne, np.A.Dymnej lub na osobne zbiórki na rzecz chorego dziecka.

Gość • Czwartek [28.01.2021, 18:13:53] • [IP: 5.133.179.**]

Ja rozumiem krytykę komentujących, ale. ..dyplom! W ramce. Na ścianie. Mam ich tak niewiele: za trzecie miejsce w turnieju ping-ponga na kolonii przed wielu laty i. ..koniec. A teraz szansa na drugi. Z dwoma byłbym kimś!

Gość • Czwartek [28.01.2021, 17:59:49] • [IP: 176.221.123.***]

ja nie mam Karty Rowerowej no jechac też nie potrafię rowerem i nie mam roweru co robic

Gość • Czwartek [28.01.2021, 13:29:11] • [IP: 164.127.30.***]

Nawet gdyby mi zapłacili, nie pojadę tam rowerem. Precz z Owsiakiem, wkład z jego zbiórki w ogólną sumę finansowania publicznej służby zdrowia to 1/1000, a krzyku jest tyle, jakby ta służba bez Owsiaka umierała.

Gość • Czwartek [28.01.2021, 10:22:08] • [IP: 178.20.55.**]

Frajerska impreza i jeszcze te nakazy typu: kamizelki odblaskowe i kaski, a nadto maseczki, przyłbice bądź kominiarki. Na rower nigdy.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■