POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.03.2021, 07:37:15] • Świnoujście

Daj sobie szansę na własny biznes

Daj sobie szansę na własny biznes

fot. Organizator

Już ponad 5500 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w całej Polsce. Działają one w także w Świnoujściu, dając wielu osobom szansę rozwoju w naszej okolicy. Wyjątkowa oferta sieci gwarantuje wysoki miesięczny przychód w wysokości 16 tys. zł przy niewielki wkładzie własnym, nowoczesny sklep oraz zapewnia stałą opiekę ze strony partnera ds. sprzedaży. Takie warunki współpracy pozwalają na przedsiębiorczą aktywność osobom, które marzą o byciu na swoim i osiąganiu satysfakcjonujących wyników finansowych, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w branży. Przekonaj się, co jeszcze może zaproponować Ci największa sieć sklepów convenience w Polsce.

Żabka oczekuje od nowych franczyzobiorców wkładu własnego w wysokości 5 tys. zł, który przeznaczony jest m.in. na zakup kasy fiskalnej oraz koncesji. W zamian sieć gwarantuje im przychód w wysokości 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok prowadzenia działalności oraz oddaje do dyspozycji w pełni wyposażony i zatowarowany sklep pod rozpoznawalnym szyldem. Jednocześnie Żabka nie wymaga od kandydatów żadnego wcześniejszego doświadczenia w handlu, ponieważ zapewnia im właściwe przygotowanie oferując pakiet szkoleń wprowadzających, a w przyszłości stałą możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach kursów na dedykowanej platformie e-learningowej. Franczyzobiorcy Żabki korzystają z zaplecza marketingowego i know-how. Mają również dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która pozwala zdalnie kierować procesami w sklepie. Przedsiębiorcy działający w sieci są wspierani na niemal każdym obszarze działania, czy to poprzez Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, czy stałą pomoc ze strony partnera ds. sprzedaży.

Iwona Bartnicka prowadzi sklep Żabka w Świnoujściu od maja 2019 roku i jak przekonuje, to zajęcie dla każdego – liczą się chęci, a cały know-how oferuje sieć.

Jak zaczęła się Pani współpraca z Żabką?


Przez klika lat mieszkałam w Anglii, postanowiłam jednak wrócić do Polski i tu układać siebie życie. Nie miałam jednak pomysłu na to, czym właściwie chciałabym się zająć. Trafiłam w sieci na ogłoszenie dotyczące franczyzy z Żabką. Zanim wyjechałam z kraju byłam związana z branżą handlową i bardzo to zajęcie lubiłam – zaczynałam jako kasjerka, by później awansować na kierowniczkę. Mimo tego doświadczenia, wahałam się - własna działalność to przecież poważna decyzja. Podczas rozmów rekrutacyjnych moje wątpliwości zostały rozwiane - przedstawiciel firmy w bardzo jasny i przejrzysty sposób wyjaśnił mi wszystkie zasady współpracy. To spotkanie utwierdziło mnie w decyzji o poprowadzeniu sklepu Żabka i tak po cyklu szkoleń wprowadzających zostałam franczyzobiorcą.

Co było dla Pani ważne w decyzji o otwarciu sklepu z Żabką?

Przede wszystkim nie musiałam wiele inwestować, a otrzymałam gotowy do prowadzenia, nowoczesny sklep. Do tego sieć daje mi od samego początku poczucie pełnego zaopiekowania – mogę polegać na partnerze ds. sprzedaży, menadżerze czy Centrum Wsparcia Franczyzobiorców. Jeśli jest jakaś awaria, od razu dostaję wsparcie, np. informatyczne. Wiem, że nie jestem pozostawiona sama sobie. Sam proces wdrożenia w nowe obowiązki także przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Cieszę się, że dzięki Żabce mogę robić to, co naprawdę lubię.
 
Co szczególnie docenia Pani we współpracy z siecią?

Działanie w ramach sieci daje dużo ułatwień – zarówno poprzez narzędzia technologiczne, jak aplikacja Cyberstore, dzięki której mogę monitorować wszystko, co dzieje się w sklepie, nawet jeśli w tym momencie nie ma mnie na miejscu, jak i centralną organizację dostaw, dzięki której nie muszę się martwić o zatowarowanie mojego sklepu. W czasie pandemii Żabka zaopatruje nas od samego początku w środki ochrony, mamy także stacje dezynfekujące – zarówno ja, jak i moi pracowni, a także klienci, wszyscy czujemy się w sklepie bezpieczni.

Co powiedziałaby Pani osobom szukającym swojej drogi zawodowej lub rozważającym otwarcie sklepu pod szyldem Żabka?

Chyba najlepszą rekomendacją jest fakt, że moja córka dwa miesiące temu także otworzyła własny sklep pod szyldem sieci. To biznes dla każdego, nawet dla kogoś, kto nie pracował w handlu - to wcale nie jest takie trudne, a trenerzy w trakcie szkoleń wprowadzających wszystko dokładnie, na spokojnie i bez stresu pokazują. Wystarczy chcieć i nie należy się bać, tylko dać sobie szasnę na satysfakcjonujący biznes z Żabką.

Jeśli chciałbyś zostać franczyzobiorcą i poprowadzić swój sklep Żabka w Świnoujściu, dowiedz się więcej na: www.franczyza.zabka.pl oraz www.5000powodow.pl


Zaktualizowano: Wtorek [02.03.2021, 11:56:26]

komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Wtorek [23.03.2021, 13:47:41] • [IP: 37.47.234.***]

Nieładnie tak agitować i dosłownie wpychać na" minę" naiwnych samej wiedząc jaka jest prawda! Pani Iwono, może Pani spojrzeć w lustro? Ciekawe co ci za to Firma obiecała...?

Gość • Piątek [12.03.2021, 08:13:40] • [IP: 176.221.122.***]

przychod to nie dochod. ledwie na podatki starczy. a gdzie zarobek ?

Gość • Czwartek [11.03.2021, 18:35:28] • [IP: 78.88.86.***]

hahahaha. Pierwszy rok ok ale pozniej bankructwo franczyzobiorcy. Jaki to własny biznes skoro nie ma się wpływu na wybór dostawców tylko wszystko leci z magazynu centralnego. Handlujesz tylko i wyłącznie toearem który dostajesz od zabki i nic poza tym. Jedyne na co masz wpływ to wybór dostawcy pieczywa czy warzyw i owoców. Też mi prowadzenie własnego biznesu

Gość • Czwartek [11.03.2021, 17:28:26] • [IP: 89.151.36.***]

Wyzysk, wyzysk, wyzysk...

Gość • Czwartek [11.03.2021, 14:26:14] • [IP: 78.133.254.***]

moja noga tam nie powstanie, sam alkohol i dodatki

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 15:35:16] • [IP: 85.198.226.***]

Sieć się rozwija, każdy zresztą widzi, że sklepy się mnożą. Co to oznacza? Że można, że da się, wystarczy ciężka praca i zaangażowanie. Nie chcecie, nie próbujcie, nikt nikogo nie zmusza.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Jak udało nam się dowiedzieć, funkcjonariusze CBA zatrzymali jednego z urzędników działu inwestycji, a także przeszukali jego mieszkanie, zabezpieczając materiały dowodowe. Wczoraj z urzędu wyniesiono dwa worki wypełnione dokumentami. Według wstępnych informacji, sprawa dotyczy działań związanych z inwestycjami miejskimi, które miały miejsce za kadencji poprzedniego prezydenta Świnoujścia, Janusza Żmurkiewicza, oraz jego zastępczyni, Barbary Michalskiej ■ W środę, 19 czerwca Zakład Wodociągów i Kanalizacji planuje wymianę hydrantu. W związku z tym przy ulicy Krzywoustego (dot. Krzywoustego 2a), Wyszyńskiego (dot. Wyszyńskiego 10), Monte Cassino (dot. Monte Cassino 18, 18a) nastąpi przerwa w dostawie wody. Przewidywany czas przerwy - godz. 9 - 11.■ Zarząd Spółdzielni Słowianin uprzejmie informuje, że w dniach 24.06.2024 r. - 28.06.2024 r. w Świnoujściu, Wolinie i Międzyzdrojach odbędzie się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej "Słowianin". Wszystkie materiały sprawozdawcze oraz projekty uchwał Walnego Zgromadzenia, sprawozdanie finansowe Spółdzielni za rok 2023, protokoły z walnego zgromadzenia oraz informacja o stopniu realizacji uchwał i wniosków z zebrań są wyłożone do wglądu Członków Spółdzielni w sekretariacie Spółdzielni na I piętrze przy ulicy Niedziałkowskiego 9 oraz biurach Administracji w Wolinie i Międzyzdrojach ■ We wtorek, 18 czerwca nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicy Wybrzeże Władysława IV - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Rybaki do skrzyżowania z ulicą Marynarzy. Tego dnia ulica będzie nieprzejezdna. Możliwy będzie objazd wskazanego odcinka sąsiednimi ulicami. Dojazd do posesji zostanie zapewniony. Zmiany organizacji ruchu związane są z odtworzeniem nawierzchni jezdni po pracach PEC, który usuwał skutki uszkodzenia magistrali sieci ciepłowniczej w tym miejscu. Prosimy kierowców o rozważną jazdę oraz przestrzeganie oznakowania pionowego i poziomego. Za utrudnienia przepraszamy ■ 13 czerwca 2024 roku, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Szczecinie rozpatrzył skargę na uchwałę Rady Miasta Świnoujście z dnia 25 maja 2023 roku, dotyczącą uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu ulicy Wojska Polskiego i osiedla Posejdon. Skargę wnosiła Dorota Osewska, reprezentowana przez swojego męża, pełnomocnika Zbigniewa Osewskiego. Sąd, po dokładnym rozpatrzeniu sprawy, jednoznacznie stwierdził nieważność uchwały z powodu rażącego naruszenia prawa przy jej uchwalaniu, w szczególności wskutek nieuzasadnionej dwukrotnej reasumpcji głosowania nad tym planem. Co istotne, sąd nie zajął się innymi zarzutami skarżącej dotyczącymi nieprawidłowości w procesie tworzenia planu ■ 6 czerwca 2024 roku do Urzędu Miasta Świnoujście wpłynęła oferta Fundacji Wiatr w Żagle na realizację zadania publicznego pod nazwą: szkolenie pod tytułem „Odkrywanie autyzmu” Termin realizacji zadania: od 28.06.2024 r. do 5.07.2024 r. Oferta znajduje się do wglądu w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej. W terminie 7 dni od dnia zamieszczenia oferty w Biuletynie Informacji Publicznej, i na stronie internetowej Miasta Świnoujście, każdy może zgłosić uwagi dotyczące oferty. Ewentualne uwagi można zgłaszać do dnia 14 czerwca 2024 roku w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście, ul. Wojska Polskiego 1/2, w godzinach od 7.00 do 15.00. ■ Mamy przyjemność zaprosić na koncert w ramach XX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum Non Profanum, który odbędzie się w Świnoujściu. 22 czerwca o godz. 19.00 ze sceny wybrzmią największe przeboje muzyki filmowej. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasach MDK oraz przez internet. Więcej w załącznikach ■ Zapraszamy na Otwarty Dzień w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świnoujściu! 08.06 (sobota) 14:00 - 17:00 Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: 2 Dmuchańce, Strefa Animacyjna, Zwiedzanie Schroniska, Strzelanie z Łuku, Popcorn. Przyjdźcie z całą rodziną, spędźcie miło czas i poznajcie naszych podopiecznych! To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o naszej działalności oraz jak możecie pomóc bezdomnym zwierzętom. Do zobaczenia! ■ Jeden z promów Karsibór pojawi się w czerwcu na przeprawie Warszów. Powodem jest awaria chłodzenia na promie Bielik i konieczność jego remontu. Zmiany planowane są w dniach 03-10 czerwca. W związku z awarią systemu chłodzenia na promie Bielik I i pilnej konieczności jego remontu, na przeprawie miejskiej przez tydzień będą w eksploatacji promy: Bielik III i Karsibór I. Promy Bielik II (w trakcie planowanego remontu pędników) i Bielik IV (w trakcie planowanego remontu silnika głównego) wyłączone są z eksploatacji do końca czerwca. ■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepisów. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w Świnoujściu naruszono lub pominięto szereg przepisów. Całkowicie zignorowano kwestię m.in. interesu mieszkańców, uciążliwości, które odczuje lokalna społeczność, ale także bezpieczeństwa państwa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w sąsiedztwie terminala LNG. Świnoujski samorząd chce naprawić te błędy i odwołał się od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Działania podjęto w szeroko pojętym interesie społecznym, w nadziei, że głos samorządu w końcu zostanie wysłuchany i uwzględniony. Nie było konsultacji, referendum, rzetelnych opracowań… ■ Druga edycja "Roztańczonych wysp" pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Świnoujście znów przyniosła niezapomniane chwile. Ponad 200 tancerzy z różnych regionów zaprezentowało swoje umiejętności, w tym zespoły z Dance Studio Paa Szczecin, Good Dance Academy Dobra, Strefy Ruchu Dagmara Błaszczak Nowogard oraz lokalne kluby Atu i 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Dla wielu młodych tancerzy była to pierwsza okazja do występu przed publicznością, co wzbudzało wyjątkowe emocje wśród ich rodziców. Najlepsze zespoły, które zdobyły nagrody Grand Prix, to Dance Studio Paa, Good Dance Academy oraz Studio Tańca "Etiuda". Sponsorem nagród była Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” w Świnoujściu. Organizacja tego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu wielu osób. Serdecznie dziękujemy trenerom Agacie Midzie, Marcie Zienkiewicz oraz rodzicom tancerzy za ich wsparcie. Specjalne podziękowania składamy Pani Prezydent Joannie Agatowskiej za jej obecność i wsparcie ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■