POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.03.2021, 07:37:15] • Świnoujście

Daj sobie szansę na własny biznes

Daj sobie szansę na własny biznes

fot. Organizator

Już ponad 5500 franczyzobiorców prowadzi sklepy Żabka w całej Polsce. Działają one w także w Świnoujściu, dając wielu osobom szansę rozwoju w naszej okolicy. Wyjątkowa oferta sieci gwarantuje wysoki miesięczny przychód w wysokości 16 tys. zł przy niewielki wkładzie własnym, nowoczesny sklep oraz zapewnia stałą opiekę ze strony partnera ds. sprzedaży. Takie warunki współpracy pozwalają na przedsiębiorczą aktywność osobom, które marzą o byciu na swoim i osiąganiu satysfakcjonujących wyników finansowych, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w branży. Przekonaj się, co jeszcze może zaproponować Ci największa sieć sklepów convenience w Polsce.

Żabka oczekuje od nowych franczyzobiorców wkładu własnego w wysokości 5 tys. zł, który przeznaczony jest m.in. na zakup kasy fiskalnej oraz koncesji. W zamian sieć gwarantuje im przychód w wysokości 16 tys. zł miesięcznie przez pierwszy rok prowadzenia działalności oraz oddaje do dyspozycji w pełni wyposażony i zatowarowany sklep pod rozpoznawalnym szyldem. Jednocześnie Żabka nie wymaga od kandydatów żadnego wcześniejszego doświadczenia w handlu, ponieważ zapewnia im właściwe przygotowanie oferując pakiet szkoleń wprowadzających, a w przyszłości stałą możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach kursów na dedykowanej platformie e-learningowej. Franczyzobiorcy Żabki korzystają z zaplecza marketingowego i know-how. Mają również dostęp do nowoczesnych narzędzi ułatwiających zarządzanie biznesem, jak aplikacja mobilna Cyberstore, która pozwala zdalnie kierować procesami w sklepie. Przedsiębiorcy działający w sieci są wspierani na niemal każdym obszarze działania, czy to poprzez Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, czy stałą pomoc ze strony partnera ds. sprzedaży.

Iwona Bartnicka prowadzi sklep Żabka w Świnoujściu od maja 2019 roku i jak przekonuje, to zajęcie dla każdego – liczą się chęci, a cały know-how oferuje sieć.

Jak zaczęła się Pani współpraca z Żabką?


Przez klika lat mieszkałam w Anglii, postanowiłam jednak wrócić do Polski i tu układać siebie życie. Nie miałam jednak pomysłu na to, czym właściwie chciałabym się zająć. Trafiłam w sieci na ogłoszenie dotyczące franczyzy z Żabką. Zanim wyjechałam z kraju byłam związana z branżą handlową i bardzo to zajęcie lubiłam – zaczynałam jako kasjerka, by później awansować na kierowniczkę. Mimo tego doświadczenia, wahałam się - własna działalność to przecież poważna decyzja. Podczas rozmów rekrutacyjnych moje wątpliwości zostały rozwiane - przedstawiciel firmy w bardzo jasny i przejrzysty sposób wyjaśnił mi wszystkie zasady współpracy. To spotkanie utwierdziło mnie w decyzji o poprowadzeniu sklepu Żabka i tak po cyklu szkoleń wprowadzających zostałam franczyzobiorcą.

Co było dla Pani ważne w decyzji o otwarciu sklepu z Żabką?

Przede wszystkim nie musiałam wiele inwestować, a otrzymałam gotowy do prowadzenia, nowoczesny sklep. Do tego sieć daje mi od samego początku poczucie pełnego zaopiekowania – mogę polegać na partnerze ds. sprzedaży, menadżerze czy Centrum Wsparcia Franczyzobiorców. Jeśli jest jakaś awaria, od razu dostaję wsparcie, np. informatyczne. Wiem, że nie jestem pozostawiona sama sobie. Sam proces wdrożenia w nowe obowiązki także przebiegał sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Cieszę się, że dzięki Żabce mogę robić to, co naprawdę lubię.
 
Co szczególnie docenia Pani we współpracy z siecią?

Działanie w ramach sieci daje dużo ułatwień – zarówno poprzez narzędzia technologiczne, jak aplikacja Cyberstore, dzięki której mogę monitorować wszystko, co dzieje się w sklepie, nawet jeśli w tym momencie nie ma mnie na miejscu, jak i centralną organizację dostaw, dzięki której nie muszę się martwić o zatowarowanie mojego sklepu. W czasie pandemii Żabka zaopatruje nas od samego początku w środki ochrony, mamy także stacje dezynfekujące – zarówno ja, jak i moi pracowni, a także klienci, wszyscy czujemy się w sklepie bezpieczni.

Co powiedziałaby Pani osobom szukającym swojej drogi zawodowej lub rozważającym otwarcie sklepu pod szyldem Żabka?

Chyba najlepszą rekomendacją jest fakt, że moja córka dwa miesiące temu także otworzyła własny sklep pod szyldem sieci. To biznes dla każdego, nawet dla kogoś, kto nie pracował w handlu - to wcale nie jest takie trudne, a trenerzy w trakcie szkoleń wprowadzających wszystko dokładnie, na spokojnie i bez stresu pokazują. Wystarczy chcieć i nie należy się bać, tylko dać sobie szasnę na satysfakcjonujący biznes z Żabką.

Jeśli chciałbyś zostać franczyzobiorcą i poprowadzić swój sklep Żabka w Świnoujściu, dowiedz się więcej na: www.franczyza.zabka.pl oraz www.5000powodow.pl


Zaktualizowano: Wtorek [02.03.2021, 11:56:26]

komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Wtorek [23.03.2021, 13:47:41] • [IP: 37.47.234.***]

Nieładnie tak agitować i dosłownie wpychać na" minę" naiwnych samej wiedząc jaka jest prawda! Pani Iwono, może Pani spojrzeć w lustro? Ciekawe co ci za to Firma obiecała...?

Gość • Piątek [12.03.2021, 08:13:40] • [IP: 176.221.122.***]

przychod to nie dochod. ledwie na podatki starczy. a gdzie zarobek ?

Gość • Czwartek [11.03.2021, 18:35:28] • [IP: 78.88.86.***]

hahahaha. Pierwszy rok ok ale pozniej bankructwo franczyzobiorcy. Jaki to własny biznes skoro nie ma się wpływu na wybór dostawców tylko wszystko leci z magazynu centralnego. Handlujesz tylko i wyłącznie toearem który dostajesz od zabki i nic poza tym. Jedyne na co masz wpływ to wybór dostawcy pieczywa czy warzyw i owoców. Też mi prowadzenie własnego biznesu

Gość • Czwartek [11.03.2021, 17:28:26] • [IP: 89.151.36.***]

Wyzysk, wyzysk, wyzysk...

Gość • Czwartek [11.03.2021, 14:26:14] • [IP: 78.133.254.***]

moja noga tam nie powstanie, sam alkohol i dodatki

Gość • Poniedziałek [01.03.2021, 15:35:16] • [IP: 85.198.226.***]

Sieć się rozwija, każdy zresztą widzi, że sklepy się mnożą. Co to oznacza? Że można, że da się, wystarczy ciężka praca i zaangażowanie. Nie chcecie, nie próbujcie, nikt nikogo nie zmusza.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Z nieustalonych dotychczas przyczyn zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■