POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [10.05.2021, 09:45:47] • Świnoujście

Lekkoatletyczny Mitting Ootwarcia Sezonu z udziałem zawodników z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

Lekkoatletyczny Mitting Ootwarcia Sezonu z udziałem zawodników z sekcji LA OSiR „WYSPIARZ”

fot. OSiR Wyspiarz

Zawody sportowe w ramach Mityngu Lekkoatletycznego odbyły się w dniu 01 maja 2021r. w Kołobrzegu.

W tegorocznych zawodach wystartowało 203 zawodników i zawodniczek reprezentujących 21 klubów z województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego. Wśród nich wystartowali również młodzi zawodnicy z sekcji LA OSiR "WYSPIARZ" w składzie:

Dawid Pecyna, Kamil Gajewski, Marcel Maciejewski, Natalia Koszykowska, Lena Szepke, Emilia Stalka, Natalia Nieckarz, Gabriela Salamonik, Nadia Pecyna, Franciszek Gralak, Rafał Kowalczyk, Jan Mathews, Bartosz Litra, Gabirel Kasprzyk, Adam Grudzień, Julia Jagusz, Ksawery Karasek, Justyna Guzenda, Pola Miszel.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy – padło wiele rekordów życiowych i po raz kolejny udowodnili, że kochają „królową sportu" i z pełnym poświęceniem uczestniczyli w sportowej rywalizacji. Wszyscy zawodnicy ambitnie walczyli o najlepsze wyniki. Widać było jak wiele czasu i sił poświęcili na przygotowanie się do zawodów.

Następne zawody lekkoatletyczne odbędą się 09 maja 2021 r. w Międzyzdrojach, w których również udział wezmą nasi młodzi lekkoatleci.

Życzę im uzyskania jak najlepszych wyników w atmosferze sportowej rywalizacji oraz ustanowienia nowych rekordów życiowych.

Ogromne gratulacje dla młodych lekkoatletów za bardzo dobry występ na Mitingu LA.

Wyjazd na zawody zorganizował Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR „WYSPIARZ"

Anna Kryszan


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [17.05.2021, 14:36:24] • [IP: 37.8.230.**]

Oglądasz 1-1 z 1
■ Apel mieszkańców Przytoru-Łunowa Mieszkańcy Przytoru-Łunowa zwrócili się z pisemną prośbą do prezydenta miasta Janusza Żmurkiewicza, o pilne rozwiązanie dużego problemu dzieci i rodziców jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. „My niżej podpisani mieszkańcy dzielnicy Przytór/Łunowo, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku szkolnym, zwracamy się z prośbą o zorganizowanie półkolonii w oparciu o bazę dydaktyczną dzielnicy lub filię MDK. Prośbę swą motywujemy tym, iż dzieci po całorocznym przebywaniu w przymusowym odosobnieniu potrzebują kontaktów, które w wielu przypadkach muszą być zainicjowane metodycznie, z pomocą specjalistów pedagogów, psychologów czy terapeutów zajęciowych. Wiemy, że od strony prawnej nie ma przeszkód dla organizacji tego typu opieki wakacyjnej, dlatego prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby z wyrazami szacunku” ■ Właściciele nieruchomości, którzy zainteresowani są usunięciem ze swoich posesji wyrobów zawierających azbest, mogą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 czerwca 2021 r. składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Świnoujście przy ul. Wojska Polskiego 1/5 wypełnione wnioski wraz z kompletem wymaganych załączników. ■ Czy Świnoujście płaci kary za przekroczenia dopuszczonych dla miasta limitów wodnych? Czy mieszkańcy i przedsiębiorcy mogą się obawiać, że w mieście zabraknie wody? Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu zapytaliśmy o koszty dwóch inwestycji: budowę ujęcia słonawej wody i stacji uzdatniania wody w Świnoujściu. Interesowało nas m. in. z czego wynika 50-procentowa różnica w oszacowaniu wartości zamówienia w stosunku do stawek uzyskanych w wyniku rozeznania rynku. ■