POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.11.2021, 08:48:40] • Szczecin

„Kobiety biznesu udowodnią, że mają moc” – reaktywacja Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej

„Kobiety biznesu udowodnią, że mają moc” – reaktywacja Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej

fot. Organizator

Klub Kobiet Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie po kilku latach przerwy wznawia działalność, a pierwsze spotkania zwiastują, że będzie to organizacja tak silna jak jeszcze nigdy. Członkiniami będzie kilkadziesiąt Pań reprezentujących firmy zrzeszone w Północnej Izbie Gospodarczej. Planów na działanie jest ogrom: – Kobiety biznesu są ambitne, silne, zdeterminowane, ale jednocześnie pełne empatii i pomysłów. Klub Kobiet będzie organizacją, której celem będzie działanie na rzecz Pań w biznesie, jestem pewna, że inicjatyw tej organizacji nie zabraknie. Klub Kobiet prężnie działa przy oddziale Izby w Koszalinie. Stawiam go za wzór i chciałabym, by kobiety biznesu nie tylko współpracowały. Z czasem te relacje zamieniają się w przyjaźnie, a to jest cenniejsze niż pieniądze – mówi Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

Pierwsze efekty pracy reaktywowanego Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie będą widoczne już w grudniu, podczas inicjatyw i wydarzeń organizowanych przez Izbę. Klub będzie działać szeroko i nie zamierza zamykać się tylko w zagadnieniach związanych z wydarzeniami społecznymi i charytatywnymi, choć wrażliwość Pań z całą pewnością spowoduje, że takie pomysły przy Izbie będą pojawiać się zdecydowanie częściej: - Chciałabym podziękować Paniom za obdarzenie mnie zaufaniem i wiarę w moje możliwości. Biznes jest kobietą, a kobieta jak sami wiemy jest siłą. Co silny biznes robi w Szczecinie? Chcemy promować miasto, kobiety i kobiecy biznes. Nie będziemy przechodzić obojętnie wokół problemów społecznych.

Dużo rozmawiałyśmy ostatnio np. o sprawie depresji wśród dzieci – mówi Daria Nowak – Dąbrowska, przewodnicząca Klubu Kobiet Izby. – Chcemy również prowadzić szkolenia. Potencjał jest ogromny. Każda z nas jest inna, ma wiele inicjatyw i pomysłów, będziemy to przekuwać w działanie. Pamiętajmy: połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces – dodaje Daria Nowak.

„Kobiety biznesu udowodnią, że mają moc” – reaktywacja Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej

fot. iswinoujscie.pl

Wiceprzewodniczącymi: Julita Szychulska i Bożena Licht, a członkiniami zarządu: Grażyna Wódkiewicz oraz Izabela Nocko. - Wierzę, że dzięki działalności Klubu możliwe będzie nie tylko integrowanie środowiska, ale przede wszystkim spełnianie marzeń kobiet-przedsiębiorców i umożliwianie im zaistnienia w skali całego kraju z inicjatywami, których realizacja będzie miała znaczenie dla rozwoju osobistego, zawodowego i społecznego. Marzę o tym, by kobiety były bardziej doceniane – komentuje mecenas Grażyna Wódkiewicz.

Dodajmy, że Prezesem Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie również jest kobieta – Hanna Mojsiuk.

Michał Kaczmarek
Rzecznik Prasowy Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [15.11.2021, 10:09:59] • [IP: 88.156.232.***]

A który to facet chciałby mieć firmę:" Stylizacja paznokci"? ;-)

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■