POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [11.09.2022, 13:10:48] • Szczecin

Tłumy w CCC w Galaxy w Szczecinie! Sieć zorganizowała spotkanie dla fanów gamingu!

Tłumy w CCC w Galaxy w Szczecinie! Sieć zorganizowała spotkanie dla fanów gamingu!

fot. Organizator

Tłumy fanów odwiedziły dzisiaj sklep CCC w centrum handlowym Galaxy w Szczecinie. To wszystko za sprawą Game Garage Playoffs – gamingowego spotkania pozwalającego przenieść się w rzeczywistość pełną przygód i emocji, które sieć organizuje w ramach akcji Back To School.

W wyjątkowym spotkaniu wzięły udział gwiazdy: Smolasty, Kaluch, a także gamer Junajted. W sklepie zebrał się tłum fanów, którzy czekali na swoich idolów. Poza spotkaniem z influencerami, mieli oni możliwość udziału w wyjątkowych panelach dyskusyjnych oraz zawalczyli o nagrody.

Było to czwarte spotkanie w ramach Game Garage Playoffs, które łącznie zgromadziło już ponad 10 tys. osób. Kolejne spotkania planowane są w Warszawie (27.08), Wrocławiu (30.08), Krakowie (01.09) oraz Poznaniu (03.09). Do grona influencerów, obok Smolastego, Kingi Sawczuk i Kalucha dołączą także tacy gracze jak: Junajted, Makito, Jcob, Izaak, Aquel, Nervarien, czy Lachu.

Szczegóły dot. Game Garage Playoffs dostępne są tutaj: corporate.ccc.eu/ccc-game-garage-playoffs

Kampanii promującej akcję Game Garage Playoffs towarzyszą produkty najlepszych światowych marek: Adidas, Reebok, Puma, Fila, Champion, Converse i Vans.

Biuro Prasowe


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego ■ W środę w Bibliotece Narodowej w Warszawie ogłoszono wyniki 22. konkursu o Nagrody „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”. Jednym z laureatów został Jarosław Molenda i jego książka „Nienacki. Skandalista od Pana Samochodzika”, którą opublikowało Wydawnictwo Prószyński i S-ka. ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■