POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [28.09.2022, 12:10:01] • Świnoujście

Kierowca samochodu na niemieckich numerach skrócił sobie drogę, łamiąc przepisy

Kierowca samochodu na niemieckich numerach skrócił sobie drogę, łamiąc przepisy

fot. Czytelnik

Bezkarność w łamaniu przepisów staje się codziennością, coraz częściej naruszają je kierowcy samochodów na niemieckich numerach rejestracyjnych. Sytuacja, opisana przez naszą czytelniczkę dowodzi, że w kwestii przepisów i bezpieczeństwa innych użytkowników dróg, ci kierowcy stosują samowolę.

- Wczoraj, gdy czekałam na zielone światło, aby przejść na drugą stronę ulicy (do CH Uznam), byłam świadkiem jak kierowca na niemieckich tablicach rejestracyjnych wjechał na przejście dla pieszych i tym samym wjechał bezpośrednio na chodnik, aby być "szybciej" na parkingu przed CH UZNAM. Dodam, że aby zaparkować, jechał pod prąd. Cud, że nikomu nic się nie stało. Czy kierowcom na niemieckich tablicach rejestracyjnych WOLNO WSZYSTKO? - pyta czytelniczka.


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Sobota [15.10.2022, 22:09:48] • [IP: 178.238.246.***]

Kierowca dostosował się do nagminnego łamania prawa i bezkarności:)

Gość • Poniedziałek [03.10.2022, 21:05:22] • [IP: 79.184.218.***]

Przecież to zdarza nie bardzo często. Najlepiej jak mistrzowie niemieccy wjezdzaja pasami po chodniku na ten parking

Gość • Piątek [30.09.2022, 21:20:55] • [IP: 217.138.209.***]

Czas uwolnić Świnoujście od niemiec i i niemców, im się wydaje, że za ich gówniane euro wszyscy będą im się w pas kłaniać i tolerować ich chamskie i dziadowskie zachowania. Mam w dupie ich euro, gdzie się nie obejrzę tam oni, poszukiwacze tańszego jedzenia, benzyny, darmowych miejsc postojowych, bez wychowania, kultury, słoma z kapci wystaje...

Gość • Czwartek [29.09.2022, 16:06:39] • [IP: 78.10.206.**]

Jakie złamał przepisy?

Gość • Czwartek [29.09.2022, 11:38:41] • [IP: 176.221.123.***]

nie wolno kierowcom zwracac uwagi bo może dojsc do Bitwy Trzeba dzwonic po Straż Miejską lub Policję

Gość • Czwartek [29.09.2022, 09:29:14] • [IP: 83.23.82.**]

Policja nie zna niemieckiego? A który ze szkopówe, będąc w naszym kraju mówi w naszym języku? My jeżeli jesteśmy u nich to musimy znać ich szwargot. Ich policja to mniej niż O.

Gość • Czwartek [29.09.2022, 08:09:52] • [IP: 109.38.142.***]

Jakie oznaczenia takie skutki

Gość • Środa [28.09.2022, 21:52:36] • [IP: 176.221.122.**]

Także byłam świadkiem parę miesięcy temu identycznego zdarzenia innego samochodu na niemieckich numerach w tym samym miejscu. Za kierownicą siedział starszy człowiek. I ciągle zadaję sobie pytanie: GDZIE TA NIEMIECKA KARNOŚĆ?? - odpowiedź: w Niemczech - bo tam działa władza, niezależnie od bariery językowej karze wszystkich tak samo!

Gość • Środa [28.09.2022, 16:38:20] • [IP: 89.151.36.**]

Gość • Środa [28.09.2022, 13:19:29] • [IP: 176.221.122.***] Tu się zamieszcza komentarz. Swój życiorys i duchowe rozterki zachowaj dla siebie i psychologa. Co nas obchodzi że cię nikt nie kocha...

Gość • Środa [28.09.2022, 15:29:39] • [IP: 188.146.204.***]

Zrozumcie, oni są aroganckimi durniami i pasjami łamią przepisy drogowe w naszym mieście. A kiedyś uważaliśmy, że to Niemcy są przykładem dla Nas Polaków, jeżeli idzie o praworządność i zachowanie na jezdniach i chodnikach Okazało się to mitem. Podejrzewam, że tak samo jest z ich mityczna pracowitością, dokładnością i rzetelnością. Wszystko mit rozpropagowany przez nich samych.

Gość • Środa [28.09.2022, 14:44:02] • [IP: 195.136.139.**]

A te tablice rejestracyjne, to dla was jakaś relikwia że je tak zasłaniacie?Odpikselować, wysłać na komendę, może cude, m znajdą delikwenta.

Pazdzioch • Środa [28.09.2022, 13:23:35] • [IP: 83.20.240.***]

To tylko Niemiec oni nie myślą

Gość • Środa [28.09.2022, 13:19:29] • [IP: 176.221.122.***]

Znajac zycie to za kierownica siedzi polaczek pelen kompleksow i gowna zamiast mozgu. Ot dorobil sie bmw na zmywaku, nikt w rodzienie go nie kocha, ale daje kase wiec go akceptuja. Potem taki musi udowodnic swoja waznosc lamiac wszystkie mozliwe przepisy a nasza policja sie wstydzi reagowac bo nie znaja niemieckiego (choc nie musza...)

Gość • Środa [28.09.2022, 12:44:10] • [IP: 62.69.253.***]

Czytelniczka mogła podejść i zwrócić kierowcy uwagę że chodnik nie jest wjazdem na parking skoro miała tyle energii i zapału żeby zrobić zdjęcie i jeszcze wysłać maila do portalu... Efekt byłby lepszy a chyba na tym czytelniczce zależało?

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■