POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.09.2022, 19:39:11] • Świnoujście

Okradziono Ukrainkę

Okradziono Ukrainkę

fot. Sławomir Ryfczyński

Obywatelka Ukrainy straciła plecak z pieniędzmi i dokumentami. Na posesji przy ulicy Bohaterów Września w Świnoujściu ktoś ją okradł.

Do zdarzenia doszło 27 września, około godziny 18.30 na posesji przy ulicy Bohaterów Września w Świnoujściu. Plecak był najprawdopodobniej na rowerze. W środku znajdowała się pokaźna kwota pieniędzy w polskiej walucie oraz dokumenty. Należały do obywatelki Ukrainy.

Okradziono Ukrainkę

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce przyjechały dwa radiowozy na świetlnych sygnałach. Sprawdzano sąsiadujące z posesją ogródki.

Sprawę bada prokuratura. Czekamy na więcej informacji z policji.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Niedziela [02.10.2022, 01:43:56] • [IP: 5.173.196.**]

Coś tu nie gra... Masz dużą sumę pieniędzy i zostawiasz ją w plecaku na rowerze, serio?

Gość • Sobota [01.10.2022, 20:09:22] • [IP: 178.238.249.**]

Czy ta tzw ukrainka u siebie w kraju zostawiała również pokaźne kwoty w plecaku, na rowerze ? To zwykła oszustka jest. Dziękuje za uwagę.

Gość • Sobota [01.10.2022, 19:14:05] • [IP: 178.238.252.***]

Wow jak by kogoś okradli wszyscy mieli by to gdzieś. Jeszcze napiszcie UKRAINKA!! Wszystko dla nich wszystkie świadczenia i cała masa pomocy. A polskie rodziny maja często mniej pomocy niż oni. I po co rząd nadaje im numer pesel.

Gość • Sobota [01.10.2022, 10:39:08] • [IP: 46.205.128.**]

23:31 • 37.47.165.** Twój stan umysłu i mentalności to zbydlęcenie

Gość • Sobota [01.10.2022, 10:13:25] • [IP: 176.221.123.**]

Szkoda że tak wybiórczo działa policja. Gdy mnie okradziono, dostarczyłem nagranie z monitoringu gdzie widać jak na tacy, imię, nazwisko, pesel i 3 adresy, zameldowania, jego rodziców i adres jego kolegi u którego przebywa. W dodatku spotkałem go pod jego mieszkaniem, zadzwoniłem po policje, ale wystarczyło że wszedł do mieszkania kolegi i już nic nie mogli zrobić. Drugi raz uciekł w las na Markiewicza to też policja powiedziała że go szuka, a stanęła na parkingu koło cmentarza i jadła śniadanie. Po czym dostaje list że umarzają bo nie znają sprawcy kradzieży. A łup miał na kilka tysięcy złotych. I to nie pierwsza sytuacja, w której Policja olała temat. Wolą mandaty wstawiać Polakom, bo chyba się boją bariery językowej. Gdy Niemiec zaparkuje w złym miejscu czy łamie przepisy ruchu to nie reagują, ale świecą na niebiesko jak tylko polakowi powinie się noga. Prosty przykład, radze poobserwować deptak.

Gość • Sobota [01.10.2022, 08:23:52] • [IP: 89.174.73.**]

Jakie to ma znaczenie czy Ukrainkę czy Niemkę czy Polkę okradziono kobietę wszystko

Gość • Sobota [01.10.2022, 06:00:32] • [IP: 37.248.169.***]

oczernianiem Ukraińców zajmują się miejscowe ruski

Gość • Sobota [01.10.2022, 03:13:28] • [IP: 46.205.128.**]

21:32- to ty jesteś patologia - jak można żyć bezpiecznie z kimś, kto uważa, że kradzież tylu pieniędzy Ukraince jest nieważna. Martwica sumienia, ciasny egoizm i ksenofobia.

Gość • Piątek [30.09.2022, 21:32:44] • [IP: 46.205.140.***]

Kużwa do ukrainki dwa radiowozy przyjechały szukać kasy A poważne sprawy umażają patologia

Gość • Piątek [30.09.2022, 19:41:37] • [IP: 80.146.224.***]

] • [IP: 37.47.186.**] to zwijaj wrotki i po co się żalisz

Gość • Piątek [30.09.2022, 18:05:43] • [IP: 37.248.218.***]

W Holandi tez r, adzi pis tam tsz inflacja 17%. Jarek to ma jednak wplywy:)

Gość • Piątek [30.09.2022, 16:32:52] • [IP: 213.155.174.***]

Świnoujście jest zdemoralizowane. Tu złodziej na złodzieju. Nawet dzielnica Złodziejowo jest. Kobieta nie wiedziała i zostawiała wszystko jak w Norwegii, gdzie nikt nie rusza jeśli nie jego. Winna jest policja i włodarze miasta, którzy zlikwidowali areszt.

Metalista • Piątek [30.09.2022, 16:28:56] • [IP: 37.248.223.**]

Defraudacja żeby nie mówić kradzież powierzonego mienia, , , , najlepiej powiedzieć że ktoś ukradł.

Gość • Piątek [30.09.2022, 15:14:48] • [IP: 188.147.4.***]

Ciekawe, njak ojcu ukradli saszetkę z 3k w środku z klatki, z jedynym podejrzanym to nic te policyjne pondy nie zrobiły...alrymbardziej prokuratura.

Gość • Piątek [30.09.2022, 15:14:11] • [IP: 46.204.32.**]

Okradziono? I co w związku z tym?? Mamy zrzutkę zrobić??

Gość • Piątek [30.09.2022, 14:11:52] • [IP: 5.173.24.*]

Wojna na Ukrainie a młode ukraińskie chłopaki w swojej ojczyźnie zwlolnieni ze służby wojskowej z uwagi na kiepski stan zdrowia, pracują po budowach, na stoczni prywatnej itp. Czy polski klimat pomaga tak szybko wrócić do zdrowia??Taki dobry mamy klimat :) a w Świnoujściu mamy klimat szczególnych-dla bogatych Uchodźców ;)

Gość • Piątek [30.09.2022, 13:59:49] • [IP: 2.106.93.**]

Nie piszcie ludzie bzdur. Biedaczka z tej strasznej wojny na Ukrainie dostała traumy. Za tę traumę nasz gorącego serca rząd dał jej 10 tysięcy. Resztę dozbierała sobie ze wszystkich plusów, które jej miłościwie nam panujący dali. Może zrzutkę zrobimy dla niej?

Gość • Piątek [30.09.2022, 13:50:14] • [IP: 5.173.27.***]

Ktoś wie kto to??

Gość • Piątek [30.09.2022, 13:36:28] • [IP: 62.69.231.**]

To z naszego socjalu tyle uzbierała? Dziwne, bo mi się nic nie należy i pokaźną sumą nie dysponuję.

Gość:mada • Piątek [30.09.2022, 12:48:41] • [IP: 46.205.128.**]

Mnie okradli Ukraińcy. Pomagałam zrobić zakupy. Była jedna młoda kobieta i dwóch mężczyzn. Ta grzeczność kosztowała mnie 850 zł.

Gość • Piątek [30.09.2022, 12:36:46] • [IP: 94.254.205.***]

Wielkie halo 🤦‍♀️

Gość • Piątek [30.09.2022, 12:29:25] • [IP: 5.173.174.*]

To tym razem który? Gacek czy Krysiak??

Gość • Piątek [30.09.2022, 11:55:54] • [IP: 185.220.101.**]

Mogła siedzieć u siebie na dupie, to by jej nie okradli. A jak Ukraińcy Polaków okradają, biją, to jakoś jest cisza w tym temacie.

Gość • Piątek [30.09.2022, 11:50:03] • [IP: 176.221.123.**]

Plecak na rowerze można zostawić tylko w Niderlandach.

Gość • Piątek [30.09.2022, 10:59:52] • [IP: 176.221.123.**]

Skąd miała pieniądze?legalne źródło?pracuje?czy kolejna damessa?ile wpłaciła na pomoc dla swojego kraju?a może to ustawiona kradzież i tam niczego nie było?

Oglądasz 1-25 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do godziny 12.00 w Świnoujściu, do puszek WOŚP zebrano już 20 000 złotych ■ W ciągu dnia na południu i wschodzie będą pojawiać się opady śniegu powodujące oblodzenie. Poza tym rano i wieczorem w większości kraju wystąpi śliskość nawierzchni spowodowana szronem oraz miejscami marznącą wilgocią ■ Od 1 lutego w Świnoujściu znów zacznie działać stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■