POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [02.10.2022, 10:45:22] • Szczecin

Przenosiny przychodni przy Jasnych Błoniach w Szczecinie

Przenosiny przychodni przy Jasnych Błoniach w Szczecinie

fot. Organizator

Już w najbliższy poniedziałek do głównego budynku 109. Szpitala Wojskowego przy ul. Piotra Skargi przeniesiona zostanie przychodnia specjalistyczna. Ma to związek z kolejnym etapem remontu szpitala.

Przeprowadzka przychodni odbędzie się w ten weekend, 1 i 2 października. W piątek, 30 września do samego końca, czyli godz. 18 przychodnia będzie pracowała jeszcze normalnie w dotychczasowym budynku.

Od poniedziałku natomiast poradnie i gabinety będą znajdowały się na pierwszym i drugim piętrze w głównym budynku szpitala przy ul. Piotra Skargi. Rozkład przychodni będzie następujący:

Wejściem „B" (środkowym) pacjenci będą mogli się dostać do rejestracji, która będzie zlokalizowana w holu głównym na pierwszym piętrze, a także do gabinetów Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Wejściem „C" (prawe skrzydło) będzie można dostać się do gabinetów poradni specjalistycznych.

Rejonowa Wojskowa Komisja Lekarska od poniedziałku, 3 października funkcjonować będzie natomiast w kompleksie wojskowym przy ul. Ku Słońcu.

Wejście do przychodni znajdować się będzie w tym samym miejscu, co do szpitala, bramą od strony ul. Piotra Skargi.

Poszczególne wejścia będą oznakowane, na terenie szpitala znajdować się będą wyraźne tablice informacyjne, które pomogą pacjentom odnaleźć właściwy gabinet lub pracownię.

Wszystkie gabinety i pracownie będą pracowały normalnie w dotychczasowych godzinach, także numery telefonów pozostają bez zmian. Nie zmienia się także umiejscowienie parkingu dla pacjentów, samochody nadal pozostawiać będzie można przy Jasnych Błoniach (wjazd na parking od ul. Stanisława Moniuszki).

Przenosiny przychodni mają związek z kolejnym etapem remontu szpitala. Przychodnia ma już wyremontowany dach, wymienione okna, na ukończeniu są prace przy elewacji budynku. Teraz czas na remont wnętrza.
Ze względu na zakres prac, przychodnia specjalistyczna w głównym budynku szpitala funkcjonować będzie przez co najmniej półtora roku.

Komendant szpitala, płk Krzysztof Jurkowski zapewnia, że po zakończeniu remontu pacjenci będą mogli korzystać ze świadczeń przychodni w sposób nowocześniejszy i wygodniejszy.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nadzwyczajnej sesji Rady Miasta 29 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) godz. 13:00, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Świnoujściu sala 315, II piętro budynek przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Porządek obrad: 1. Otwarcie sesji. 2. Podsumowanie VIII kadencji Rady Miasta Świnoujście. 3. Zamknięcie sesji. Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska ■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Z nieustalonych dotychczas przyczyn zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■