POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [27.11.2022, 12:12:26] • Świnoujście

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

W dniu 26.11.2022 r. odbyły się zawody pływackie Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival, która ściągnęła nad rzekę Brdę 330 zimowych pływaków.

Pływacy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych (100 m, 250 m, 450 m, 750 m, 1000 m stylem dowolnym) i sztafetach.

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

Temperatura wody w rzece Brdzie oscylowała w granicach 6 stopni Celsjusza.

Nasze miasto miało swojego reprezentanta, to Michał Stefaniak, trener szkoły pływania AQUADO.
Michał popłynął w dwóch konkurencjach indywidualnych 100 m i 450 m stylem dowolnym zdobywając:
na 100 m - 2 miejsce w kategorii wiekowej i 4 miejsce w kategorii OPEN mężczyzn z czasem 1:07 min.
na 450 m - 1 miejsce w kategorii wiekowej i 2 miejsce w kategorii OPEN mężczyzn z czasem 7:01 min.

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

To już kolejna odsłona zimowego pływania w tym sezonie. Michał wcześniej popłynął z sukcesami w Ice Cup Poland w Januszkowicach teraz przygotowuje się do następnych zawodów z tego cyklu.

Focus Ice Swimming Bydgoszcz Festival

fot. Organizator

Organizator


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

GośćXXlO • Niedziela [27.11.2022, 12:15:13] • [IP: 62.69.254.**]

Brawo Michal !!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 12:48:10] • [IP: 37.248.163.**]

Nie wiem, ale wydaje mi się, że wejście taką porą roku do lodowatej rzeki, grozi zapaleniem płuc, a w skrajnym przypadku zatrzymaniem krążenia i nagłą śmiercią sercową

Ewa • Niedziela [27.11.2022, 13:09:22] • [IP: 185.210.38.**]

gratulacje, pasja-hobby-sposób na życie godne naśladowania

Gość • Niedziela [27.11.2022, 13:25:34] • [IP: 89.73.201.***]

Super!! Gratulacje Michał 👍👍💪💪🎉ㇴ
1;

PAn. • Niedziela [27.11.2022, 13:38:03] • [IP: 178.238.245.**]

Jak zwykle jestem pełen podziwu za hart ducha i doskonale wyniki. Brawo. Pozdrawiam serdecznie.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 13:43:00] • [IP: 37.47.160.***]

Focus Ice Swimming; x´czy w polsce jezykiem urzedowym jest angielsk?

Wody Polskie: thank you.. • Niedziela [27.11.2022, 14:14:15] • [IP: 46.205.136.***]

...Mr. Bond! __________ Sceny jak z Bonda. Własnie James podpłynąl do Demona Zbrodni, podstawił mu bombę i wrócił. W tle typowe dla plenerów Bonda nowoczesne budynki, a na pierwszym planie uderza symetria rysów Jamesa Michaela Bonda, ktory wstrzasnął Brdą, ale jej nie zmieszał.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 14:57:40] • [IP: 176.221.122.***]

Jesteśmy z Ciebie dumni Stefan i tak trzymaj.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 15:32:17] • [IP: 176.221.122.***]

Pierwszy Mroźny Stefan Groźny 🏆 gratulacje

Gość • Niedziela [27.11.2022, 15:45:14] • [IP: 178.238.249.**]

Ciekawe co sądzą urolodzy o prostacie??

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:01:11] • [IP: 141.255.162.***]

Polacy nie gęsi j. angielski znają i preferują. Polskie jest be- angielskie bardzo dobre.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:18:09] • [IP: 185.210.39.**]

Michał BRAWO!Jesteś chłopaku niesamowity!Podziwiam za wytrwałość, kondycję i chęci! Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:19:55] • [IP: 213.155.174.***]

Gratulacje Michał! Jesteś najlepszą reklamą najlepszej szkoły pływania AQUADO.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 16:54:46] • [IP: 167.88.61.***]

Ten to ma kondycję. I mu się CHCE !

Gość • Niedziela [27.11.2022, 17:20:56] • [IP: 178.238.251.***]

Gratulacje!!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 17:47:26] • [IP: 176.221.122.**]

Współczuję głupoty, po to tylko żeby się afiszować zdjęciami i je upubliczniać. Żal mi tych ludzi jak na nich patrzę. Jeżeli chcą być na tapecie to niech posprzątają ten syf w mieście, wtedy byłby jakiś pożytek.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 17:47:47] • [IP: 178.238.247.***]

Gratulacje Panie Michale -Natan

Gość • Niedziela [27.11.2022, 18:12:31] • [IP: 185.210.39.***]

Brawo Michał!! Mega szacun!!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 20:58:58] • [IP: 176.221.122.***]

Pan Michaś to miał fajne pomysły na basenie z Nienacka popchnąć dzieciaka do basenu urocze potem dzieciak blok przed wodą

Gość • Niedziela [27.11.2022, 21:32:45] • [IP: 178.238.249.**]

Brawo Michał -gratulacje od MKL Maraton.

Gość • Niedziela [27.11.2022, 21:46:49] • [IP: 37.248.202.**]

Brawo, brawo!! Panie Michale, jest Pan niepowtarzalny!

Gość • Niedziela [27.11.2022, 22:02:00] • [IP: 46.205.136.***]

17:47 • [IP: 176.221.122.**] uprawianie sportu nazywasz głupotą, a z tego artykułu zapamietałes i zrozumiałes tylko zdjęcia? Jakiż glupiec z ciebie. Zobaczyłeś OSOBNO. Pamiętam fragment wiersza ks.Jana Twardowskiego:" osiołek zawył / bo zobaczyl osobno" - co osobno? to, co go otaczało, a gospodarz widział to w pewnym porządku, celowośc widział, nawet głod osla był włączony w pewien porządek, osioł miał przejśc tam, gdzie więcej jedzenia. Ty zobaczyłes tylko zdjecia i poczułes, jak osioł głód, zawiść. Kompleksy ryknęły z ciebie, ryknąłeś jak osioł.

Gość • Poniedziałek [28.11.2022, 23:06:13] • [IP: 88.218.255.**]

Brawooooo

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■