POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.01.2023, 15:51:46] • Świnoujście

Rower czeka na właściciela

Rower czeka na właściciela

fot. Czytelnik

W lasku przy ulicy Markiewicza stoi rower.

Jak informuje czytelnik, który przysłał zdjęcie do redakcji naszego portalu, rower stoi już dwa dni. Może właściciel go szuka? Może zapomniał? Może porzucił go złodziej? Rower czeka pod drzewem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Czwartek [26.01.2023, 13:22:41] • [IP: 185.210.38.**]

To chyba Tolka!

Gość • Środa [25.01.2023, 21:27:58] • [IP: 78.10.206.**]

Wczoraj widziałem ten rower na Zachodnim w Lasku... Piękna maszyna.

Gość • Środa [25.01.2023, 19:24:23] • [IP: 176.221.122.***]

zapił pałe i zapomniał o rowerze

Gość • Środa [25.01.2023, 18:56:28] • [IP: 37.47.152.**]

Pewnie właściciel leży gdzieś nieżywy.

Gość • Środa [25.01.2023, 18:40:35] • [IP: 77.111.247.**]

No i sobie stoi ten rowerek, a co ma wisieć na drzewie? Pani poszła na grzyby i o nim zapomniała...👿

Gość • Środa [25.01.2023, 18:01:07] • [IP: 89.64.75.***]

Pańcia już idzie

Gość • Środa [25.01.2023, 17:58:52] • [IP: 94.254.235.**]

Wytrzeźwieje to zabierze

Gość • Środa [25.01.2023, 17:37:52] • [IP: 89.151.33.***]

Wiadomość głosi: ''rower stoi już dwa dni''... Mocz tak długo oddawać?

Gość • Środa [25.01.2023, 17:26:23] • [IP: 46.205.132.***]

Taka reklama to reklama dla złodzieja, np.dla bezdomnego, który sprzeda ten rower za butelkę wina siarkowego. Znam takie wydarzenia. Lepiej o tym milczeć lub odprowadzić do biura rzeczy znalezionych.

Gość • Środa [25.01.2023, 17:01:51] • [IP: 77.8.219.**]

Roweru niema bo ktoś zajemał i już jest problem, rower stoi i też problem. Ludzie czy wam się w dupie poprzewracało czy to z nudów, sygnalista pilnuj swoich gaci. Co za debilny naród w tym Ś -ciu, ja osobiście tam go postawiłem bo mocz oddawałem.

Gość • Środa [25.01.2023, 16:38:12] • [IP: 37.47.149.***]

A jakby tak na właściciela czekała sobie staruszka ? A to mogła być przecież akurat matka wasza ! Albo gdyby tak na właściciela czekała sobie procesja ?

Gość • Środa [25.01.2023, 16:30:06] • [IP: 46.204.109.**]

To rower Krzyśka B. Emeryta wojskowego.

Gość • Środa [25.01.2023, 16:26:39] • [IP: 46.204.109.**]

To rower Krzyśka Budnego.

Gość • Środa [25.01.2023, 16:03:18] • [IP: 176.221.123.***]

a to rower damski bo nie ma ramy a ja nie mam Karty Rowerowej no i nie mam roweru bo nie umiem na nim jechac

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■