POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [03.11.2023, 12:02:16] • zachodniopomorskie

Biegowe zakończenie sezonu Ogrodów Przelewce

Biegowe zakończenie sezonu Ogrodów Przelewce

fot. Organizator

W ostatnią niedzielę października odbyła się pełna entuzjazmu i pasji jesienna edycja biegów w Ogrodach Przelewice. Wydarzenie, zorganizowane przez Botaniczną Piątkę we współpracy z Ogrodami Przelewice i Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, przyciągnęło liczne grono miłośników aktywnego trybu życia oraz biegaczy z różnych zakątków kraju. Wartością dodaną tego wydarzenia były nagrody rzeczowe, takie jak kurtki sportowe, koszulki oraz inne gadżety dla wygranych uczestników, które zostały sfinansowane przez Województwo Zachodniopomorskie.

W tegorocznej edycji Botanicznej Piątki wzięło udział 88 osób, które stawiły czoła malowniczym trasom o różnym stopniu trudności. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 5 km, demonstrując nie tylko swoje umiejętności, ale także determinację i wytrwałość w pokonywaniu kolejnych kilometrów. Również najmłodsi nie pozostali w tyle, prezentując swoje sportowe umiejętności w specjalnych biegach dedykowanych dzieciom.

Biegowe zakończenie sezonu Ogrodów Przelewce

fot. Organizator

Kategoria OPEN Kobiet: Kategoria OPEN Mężczyzn:
Alicja Gawrońska - Czas: 22:22 Michał Sieczkowski - Czas: 16:56
Ania Wilk - Czas: 22:52 Tomasz Waszczuk - Czas: 17:14
Aneta Szar - Czas: 23:03 Krzysztof Chiżyk - Czas: 18:18

Biegowe zakończenie sezonu Ogrodów Przelewce

fot. Organizator

Wydarzenie Botaniczna Piątka w Ogrodach Przelewice objął swoim patronatem honorowym Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Kustosz.

Kolejna edycja Botanicznej Piątki odbędzie się w nowym sezonie 2024. Nie pozostaje więc nic innego, jak już teraz zacząć przygotowania do kolejnej edycji. Ogrody zakończyły sezon na sportowo i zapraszają do ogrodu od przyszłego roku.

K. B.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [07.11.2023, 12:59:55] • [IP: 185.210.39.**]

W Przelewce to chyba się samogon przelewa?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Serdecznie zapraszam na wspólny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Świnoujściu i Orkiestry Wojskowej, który odbędzie się 19 lutego 2024 r. o godz. 17.00 w Sali Teatralnej MDK (wstęp wolny) ■ Projekt pod wodą: Dlaczego Park Zdrojowy w Świnoujściu nie wytrzymał deszczu? Park Zdrojowy w Świnoujściu jest znanym miejscem wypoczynku i rekreacji. Obszar pomiędzy ulicami Sikorskiego a Chrobrego został zalany wodą, co stanowi znaczny problem dla terenu, który jeszcze niedawno przechodził proces rewitalizacji. Ostatni, trzeci etap renowacji miał na celu odnowienie i przywrócenie blasku tej zielonej przestrzeni. Jednak pomimo zapewnień o kompleksowym podejściu do projektu, dzisiaj widoczne są poważne niedociągnięcia. Brak odpowiedniego systemu odwodnienia jest najbardziej widoczny w chwili, gdy deszcz pada; nie muszą to być ulewy, aby teren parku zamienił się w rozlewisko ■ W ostatni weekend (3,4 luty) zespoły ratownictwa medycznego udzielały pomocy 18 razy. Były to wezwania do zaburzeń i problemów kardiologicznych, zasłabnięć, duszności, infekcji, krwawienia z przewodu pokarmowego, udaru, jednego zdarzenia drogowego i złego samopoczucia ■