iswinoujscie.pl • Poniedzia³ek [20.11.2023, 08:28:52] • ¦winouj¶cie
¦winouj¶cianka w „Szansie na sukces”. Natalia nie wygra³a ale jury doceni³o jej talent!

fot. Mieszkaniec
Kolejna reprezentantka miasta by³a blisko celu. Jury popularnego programu TVP by³o pod wra¿eniem jej wystêpu. Ostatecznie jednak to nie ona otrzyma³a bilet do Opola. Program zaprezentowany w niedzielê na antenie TVP dowiód³ jednak, ¿e w ¦winouj¶ciu warto szukaæ zdolnych, m³odych ludzi, którzy maj± szansê zachwyciæ ogólnopolsk± publiczno¶æ. Z takim przekonaniem do Warszawy pojecha³ z Natali± Tuszyñsk± ¶winoujski „³owca talentów, Bart³omiej Czy¿yk, który wraz ze swoim odkryciem pojawi³ siê tak¿e na planie telewizyjnej „Szansy”.
Ostatecznie jednak to nie ¶winouj¶cianka pojedzie na koncert debiutów Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ju¿ sam fakt wystêpu w finale tego telewizyjnego show TVP jest dla niej sukcesem i mo¿e otworzyæ jej ¶cie¿kê do kariery na profesjonalnej scenie. Trzymamy kciuki!
¼ród³o: www.iswinoujscie.pl
DO IP:37.248.211 To mo¿e czas zmieniæ ¿onê??🤣bo widzê ¿e melasa nie tworzy siê tylko od tatua¿y...
Gratulujê odwagi!
ma szansê ale tylko je¿eli chodzi o wagê.
£owca talentów haha, ten go¶æ ma spojrzenie jak by godzinê temu zwia³ z psychiatryka haha, widzia³em jego wystêp Stachurskiego To ja typ niepokorny, pora¿ka...
Mo¿e i ma talent ale z t± tusz± nie ma szans
Sk±d to dziewczê pochodzi ?? Tzn miejsce urodzenia?.
Mimo wszystko, gratulacje za odwagê.
Ja ju¿ siê pogubi³am. Bartek w koñcu jest" ³owc± talentów" czy" blogerem kulinarnym". 😵💫
Co ta mlodziez taka spuchnieta?
Mam w±tpliwo¶ci, czy na taki wystêp powinno siê zawieszaæ krzy¿ na piersi. Przecie¿ chodzi o ¶piewanie, a nie o propagandê wyznaniow± !! Kto¶ nie doradzi³, a sama nie wpad³a na to, ¿e bierze udzia³ w audycji telewizyjnej, nie ko¶cielnej. Przychodzi na my¶l przys³owie " Dlaczego¶. ...
Teraz bêdzie ¶piewaæ do kotleta na kelnerce ahaha
Dla was k..rwy to lepiej nic nie robiæ i tylko komentowanie zza klawiaturki, id¼ jedna z drugim powiedz dziewczynie w twarz ¿e jest h..owa
Czasami ogl±da³em" Szansê na sukces " i z tego co pamiêtam, to kobiety by³y zawsze normalnie, skromnie ale od¶wiêtnie ubrane, z naturaln± fryzur± i naturalnymi czê¶ciami twarzy. W konkurencji programu " Szansa na sukces " zawsze chodzi³o o walory g³osowe i zdolno¶ci piosenkarskie. Tutaj wygl±d bardziej kojarzy siê wystêpami na wiejskich odpustach ! Dlaczego nikt jej nie doradzi³ jak ma siê zewnêtrznie zaprezentowaæ ? Ale je¿eli pracuje w gastronomii to mo¿e byæ powód do awansu w hierarchii personelu . Nie ogl±da³em, ale je¿eli prawd± jest jak poni¿ej napisano, ¿e powiedzia³a, ¿e 90 % mieszkañców pracuje w turystyce, to s³ów brakuje na ocenê.
No nie….. talentu specjalnego to ja w niej nie widzê
Ludzie ogarnijcie siê ! Zanim napiszesz g³upi komentarz, zastanów siê na co Ciebie staæ i co dajesz dobrego innym.
09:58:04] • [IP: 176.221.122.***] - nie rozsmieszaj, sporo wykonawcow ma krzy¿e, a nawet sa tacy, ktorzy maja odwrocone krzy¿e - (swoj± nagrode odbior± najpó¼niej po smierci od samego diab³a). Konstytucja daje prawo do wyrazania wiary w przestrzeni publicznej, muzulmanskuej, protestanckiej, katolickiej." Kon-sty-tu-cja!, Kon-sty-tu-cja!"■■ 10:54- o, menel sie odezwa³, s³ownictwo wskazuje
Podsumujê wpisy: nasza przedstawicielka zaspiewala prezentuj±c wysoki poziom wokalny, trafiaj±c na trudn± technicznie piosenkê (Aguilery, to mówi samo za siebie). Zastrze¿enia co najmniej kilku forumowiczow wzbudzil image sceniczny, np.tatua¿, a ktos napisal cos dla mnie ciekawego, bo od dawna swinoujskosc tak odbieram:" ...ale zachowanie cwaniackie typowe dla ¦winouj¶cia; jednak ogólnie pozytywnie". O, i to ostatnie, uwa¿am, jest najwa¿niejsze - muzycznie i nawet zasadniczo w rozmowie zaprezentowala sie Natalia dobrze. Ja ponizej skrytykowalem tatua¿ i wyrazi³em zdziwienie, ¿e jeszcze nie przeje¿d¿a³a przez tunel, no ale to sprawy drugorzedne. Pochwalic nalezy wysokie umiejêtnosci wokalne i odwagê, bo zawsze wystawienie sie na os±d tak szerokiej publicznosci to akt odwagi. I nie da³a plamy, powtórzê, zaspiewa³a czysto, pokonujac trudnosci techniczne, ktorymi piosenka Aguilery by³a naje¿ona.
Piêknie. Gratulujê talentu. Bardzo trudna piosenka. Nasza Gwiazda.
Natalio gratulacje serdeczne, masz super talent jestes wspaniala dziewczyna dasz rade.Ps hamskimi komentarzami sie nie zrazaj zwykla ludzka zazdrosc.
Jeste¶cie podli, ja gratulujê odWagi i strasznie Du¿y talent ma pani
O losie. £owca talentów 🤣🤣🤣 Bart³omiej 🤣🤣🤣🤣. Tylko w ¦winouj¶ciu to jest mo¿liwe ¿eby taki Bartu¶ tak awansowa³ spo³ecznie.
Pañ Bartek to ma wielkie porcie na szklo.A dziewczyna za¶piewa³a piêknie i na jej miejscu zg³osi³bym siê do the voice... ale bez Bartka..