POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia³ek [20.11.2023, 08:28:52] • ¦winouj¶cie

¦winouj¶cianka w „Szansie na sukces”. Natalia nie wygra³a ale jury doceni³o jej talent!

¦winouj¶cianka w „Szansie na sukces”. Natalia nie wygra³a ale jury doceni³o jej talent!

fot. Mieszkaniec

Kolejna reprezentantka miasta by³a blisko celu. Jury popularnego programu TVP by³o pod wra¿eniem jej wystêpu. Ostatecznie jednak to nie ona otrzyma³a bilet do Opola. Program zaprezentowany w niedzielê na antenie TVP dowiód³ jednak, ¿e w ¦winouj¶ciu warto szukaæ zdolnych, m³odych ludzi, którzy maj± szansê zachwyciæ ogólnopolsk± publiczno¶æ. Z takim przekonaniem do Warszawy pojecha³ z Natali± Tuszyñsk± ¶winoujski „³owca talentów, Bart³omiej Czy¿yk, który wraz ze swoim odkryciem pojawi³ siê tak¿e na planie telewizyjnej „Szansy”.

Ostatecznie jednak to nie ¶winouj¶cianka pojedzie na koncert debiutów Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ju¿ sam fakt wystêpu w finale tego telewizyjnego show TVP jest dla niej sukcesem i mo¿e otworzyæ jej ¶cie¿kê do kariery na profesjonalnej scenie. Trzymamy kciuki!

¼ród³o: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 51-72 z 72

Go¶æ • Poniedzia³ek [20.11.2023, 18:42:22] • [IP: 46.113.8.**]

DO IP:37.248.211 To mo¿e czas zmieniæ ¿onê??🤣bo widzê ¿e melasa nie tworzy siê tylko od tatua¿y...

Go¶æ • Poniedzia³ek [20.11.2023, 19:08:04] • [IP: 89.151.35.***]

Gratulujê odwagi!

Go¶æ • Poniedzia³ek [20.11.2023, 20:09:46] • [IP: 91.216.213.***]

ma szansê ale tylko je¿eli chodzi o wagê.

Go¶æ • Poniedzia³ek [20.11.2023, 21:05:25] • [IP: 94.254.171.**]

£owca talentów haha, ten go¶æ ma spojrzenie jak by godzinê temu zwia³ z psychiatryka haha, widzia³em jego wystêp Stachurskiego To ja typ niepokorny, pora¿ka...

Go¶æ • Poniedzia³ek [20.11.2023, 22:17:09] • [IP: 37.225.23.**]

Mo¿e i ma talent ale z t± tusz± nie ma szans

Go¶æ • Poniedzia³ek [20.11.2023, 23:01:49] • [IP: 37.47.150.**]

Sk±d to dziewczê pochodzi ?? Tzn miejsce urodzenia?.

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 06:44:31] • [IP: 178.238.252.**]

Mimo wszystko, gratulacje za odwagê.

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 07:46:50] • [IP: 84.40.215.***]

Ja ju¿ siê pogubi³am. Bartek w koñcu jest" ³owc± talentów" czy" blogerem kulinarnym". 😵‍💫

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 09:26:53] • [IP: 79.161.223.***]

Co ta mlodziez taka spuchnieta?

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 09:58:04] • [IP: 176.221.122.***]

Mam w±tpliwo¶ci, czy na taki wystêp powinno siê zawieszaæ krzy¿ na piersi. Przecie¿ chodzi o ¶piewanie, a nie o propagandê wyznaniow± !! Kto¶ nie doradzi³, a sama nie wpad³a na to, ¿e bierze udzia³ w audycji telewizyjnej, nie ko¶cielnej. Przychodzi na my¶l przys³owie " Dlaczego¶. ...

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 10:03:26] • [IP: 92.118.167.**]

Teraz bêdzie ¶piewaæ do kotleta na kelnerce ahaha

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 10:54:05] • [IP: 46.112.2.**]

Dla was k..rwy to lepiej nic nie robiæ i tylko komentowanie zza klawiaturki, id¼ jedna z drugim powiedz dziewczynie w twarz ¿e jest h..owa

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 14:10:39] • [IP: 176.221.122.***]

Czasami ogl±da³em" Szansê na sukces " i z tego co pamiêtam, to kobiety by³y zawsze normalnie, skromnie ale od¶wiêtnie ubrane, z naturaln± fryzur± i naturalnymi czê¶ciami twarzy. W konkurencji programu " Szansa na sukces " zawsze chodzi³o o walory g³osowe i zdolno¶ci piosenkarskie. Tutaj wygl±d bardziej kojarzy siê wystêpami na wiejskich odpustach ! Dlaczego nikt jej nie doradzi³ jak ma siê zewnêtrznie zaprezentowaæ ? Ale je¿eli pracuje w gastronomii to mo¿e byæ powód do awansu w hierarchii personelu . Nie ogl±da³em, ale je¿eli prawd± jest jak poni¿ej napisano, ¿e powiedzia³a, ¿e 90 % mieszkañców pracuje w turystyce, to s³ów brakuje na ocenê.

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 14:42:17] • [IP: 2.106.93.**]

No nie….. talentu specjalnego to ja w niej nie widzê

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 15:13:17] • [IP: 88.218.253.***]

Ludzie ogarnijcie siê ! Zanim napiszesz g³upi komentarz, zastanów siê na co Ciebie staæ i co dajesz dobrego innym.

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 15:14:04] • [IP: 185.210.36.***]

09:58:04] • [IP: 176.221.122.***] - nie rozsmieszaj, sporo wykonawcow ma krzy¿e, a nawet sa tacy, ktorzy maja odwrocone krzy¿e - (swoj± nagrode odbior± najpó¼niej po smierci od samego diab³a). Konstytucja daje prawo do wyrazania wiary w przestrzeni publicznej, muzulmanskuej, protestanckiej, katolickiej." Kon-sty-tu-cja!, Kon-sty-tu-cja!"■■ 10:54- o, menel sie odezwa³, s³ownictwo wskazuje

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 17:51:52] • [IP: 46.205.132.**]

Podsumujê wpisy: nasza przedstawicielka zaspiewala prezentuj±c wysoki poziom wokalny, trafiaj±c na trudn± technicznie piosenkê (Aguilery, to mówi samo za siebie). Zastrze¿enia co najmniej kilku forumowiczow wzbudzil image sceniczny, np.tatua¿, a ktos napisal cos dla mnie ciekawego, bo od dawna swinoujskosc tak odbieram:" ...ale zachowanie cwaniackie typowe dla ¦winouj¶cia; jednak ogólnie pozytywnie". O, i to ostatnie, uwa¿am, jest najwa¿niejsze - muzycznie i nawet zasadniczo w rozmowie zaprezentowala sie Natalia dobrze. Ja ponizej skrytykowalem tatua¿ i wyrazi³em zdziwienie, ¿e jeszcze nie przeje¿d¿a³a przez tunel, no ale to sprawy drugorzedne. Pochwalic nalezy wysokie umiejêtnosci wokalne i odwagê, bo zawsze wystawienie sie na os±d tak szerokiej publicznosci to akt odwagi. I nie da³a plamy, powtórzê, zaspiewa³a czysto, pokonujac trudnosci techniczne, ktorymi piosenka Aguilery by³a naje¿ona.

Go¶æ • Wtorek [21.11.2023, 20:55:39] • [IP: 83.26.238.***]

Piêknie. Gratulujê talentu. Bardzo trudna piosenka. Nasza Gwiazda.

Go¶æ • ¦roda [22.11.2023, 03:20:48] • [IP: 69.157.60.***]

Natalio gratulacje serdeczne, masz super talent jestes wspaniala dziewczyna dasz rade.Ps hamskimi komentarzami sie nie zrazaj zwykla ludzka zazdrosc.

Go¶æ • ¦roda [22.11.2023, 11:11:47] • [IP: 37.47.139.**]

Jeste¶cie podli, ja gratulujê odWagi i strasznie Du¿y talent ma pani

Go¶æ • ¦roda [22.11.2023, 23:36:02] • [IP: 37.47.186.***]

O losie. £owca talentów 🤣🤣🤣 Bart³omiej 🤣🤣🤣🤣. Tylko w ¦winouj¶ciu to jest mo¿liwe ¿eby taki Bartu¶ tak awansowa³ spo³ecznie.

Go¶æ • Czwartek [23.11.2023, 16:40:22] • [IP: 92.118.164.***]

Pañ Bartek to ma wielkie porcie na szklo.A dziewczyna za¶piewa³a piêknie i na jej miejscu zg³osi³bym siê do the voice... ale bez Bartka..

Ogl±dasz 51-72 z 72
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Uderzy³ mê¿czyznê w g³owê. 57-latek trafi³ do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do powa¿nego zdarzenia dosz³o w pi±tkowe popo³udnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajduj±cymi siê przy galerii Corso w ¦winouj¶ciu. Po uderzeniu w g³owê 57-letni mê¿czyzna trafi³ do szpitala. Wed³ug nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia dosz³o oko³o godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, ¿e nie by³ to przypadkowy atak. Mê¿czy¼ni mogli siê znaæ, a pomiêdzy nimi dosz³o do konfliktu, który zakoñczy³ siê u¿yciem przemocy ■