POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [21.02.2024, 14:40:48] • Świnoujście

Grupa Morska: Nie Ma na to naszej zgody!

Grupa Morska: Nie Ma na to naszej zgody!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

Terroryzowanie obsługi sklepu i mieszkańców. Plucie, wulgaryzmy, sikanie i nagie genitalia. Takie sceny z udziałem pijanych i bezdomnych odbywały się od jakiegoś czasu pod sklepem Biedronka na Warszowie. Obecny dziś na miejscu Sławomir Nowicki zadzwonił do Zastępcy Prezydenta, Pawła Sujki z prośbą o pilną interwencję w tej sprawie. Policja zareagowała. Przyjechały cztery radiowozy. Nasz radny zwrócił się do Wiceprezydenta Sujki z wnioskiem, aby problem został rozwiązany na zawsze!

My również będziemy sprawy pilnować, aby mieszkańcy nie byli świadkami tak okropnych scen! - czytamy na Facebook Grupy Morskiej.

Grupa Morska: Nie Ma na to naszej zgody!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód


komentarzy: 123, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 123

Gość • Środa [21.02.2024, 14:42:55] • [IP: 88.156.232.***]

Wezcie sobie ich na chate

Paździoch • Środa [21.02.2024, 14:50:37] • [IP: 83.23.23.***]

Trzeba wysłać na Madagaskar

Gość • Środa [21.02.2024, 14:53:24] • [IP: 188.147.96.***]

Grupa morska to grupa morska tamto… dajcie już spokój…

Gość • Środa [21.02.2024, 14:58:15] • [IP: 5.185.29.**]

Brawo, w końcu ktoś coś z tym robi

Gość • Środa [21.02.2024, 15:01:31] • [IP: 46.112.2.**]

Brawo Grupa Morska! Zrobić porządek z tymi lumpami.

Gość • Środa [21.02.2024, 15:08:43] • [IP: 46.205.140.***]

Uuuu to sujka tutaj rządzi że aż jego interwencji trzeba było użyć? Co to za policja bez jaj.

Gość • Środa [21.02.2024, 15:10:44] • [IP: 176.221.125.**]

raz na zawsze czyli jak?

Gość • Środa [21.02.2024, 15:13:00] • [IP: 92.118.166.**]

grupa morska leci co raz grubiej!! jutro będzie artykuł że Pan Nowicki palcem pokazuję na rów melioracyjny wymagający udrożnienia, a pojutrze będą rozdawać drożdżówki na promenadzie!! mega inicjatywy!! tego nam potrzeba!! BRAWO PIS

Gość • Środa [21.02.2024, 15:19:30] • [IP: 89.174.73.**]

Nowicki na prezydenta to wszystko załatwi

Gość • Środa [21.02.2024, 15:19:34] • [IP: 185.210.39.**]

A może radny powinien własnym ciałem zasłonić genitalia? Dla dobra przyszłych wyborców oczywiście

Gość • Środa [21.02.2024, 15:19:38] • [IP: 46.112.2.**]

Rano tam było pełno lumpów i chlali przy sklepie. Zrób Sławek z dziadostwem porządek.

Gość • Środa [21.02.2024, 15:21:36] • [IP: 176.221.124.**]

Wydarzenie roku!

Gość • Środa [21.02.2024, 15:21:57] • [IP: 5.173.129.***]

Uwielbiam te polityczne podgrywki przed wyborami:) nagle są imprezy, pączki dla mieszkańców, szeryfowie wychodzą z cienia i ganiają bezdomnych. A prawdziwe problemy mieszkańców zostaną tak jak były. Pozdrawiam

Gość • Środa [21.02.2024, 15:28:46] • [IP: 176.221.125.**]

Fajnie tam macie na tym warszowie

Gość • Środa [21.02.2024, 15:43:37] • [IP: 37.47.186.***]

Problem na poziomie tego z przytoru. Kompromitacja tego faceta i przy okazji całej tej grupki, że przy takich bzdetach reklamują się, myśląc, że mieszkańcy to stado baranów. Jeżeli komuś to przeszkadza, to po prostu informuje służby i to wszystko, a nie uruchamia mediów!! Panimajesz??

Gość • Środa [21.02.2024, 15:46:51] • [IP: 31.0.54.**]

Przecież tam takie cyrki od lat się dzieją i dopiero przed wyborami się za to wzięli. Brawo grupa morska 🤣🤣🤣

Gość • Środa [21.02.2024, 15:47:28] • [IP: 89.64.18.***]

Ryfczyński ty to musiałeś dobrą kasę dostać za to żeby tej grupie morskiej tak dupę lizać co artykuł to o nich

Gość • Środa [21.02.2024, 15:51:18] • [IP: 178.238.245.***]

A gdzie są toalety miejskie ?

Gość • Środa [21.02.2024, 15:51:48] • [IP: 176.221.124.**]

No BRAWO Panie Sowicki, dobrze że akurat na dwa miesiące przed wyborami zaszedł jaśniejący nam król do Bioedronki. Problem znany od wieeeeelu wieeeeelu lat dostrzegł i zainterweniował. Normalnie to zaczyna być niesmaczne. Mam nadzieję że się wyborcy nie nabiorą na tą spóźnioną i wątpliwą troskę. A gdzie się podziała druga z filarów GM niejaka... ...aaaa ona zakupów przeciez w Biedronce nie robi bo w Dani ich nie ma

Gość • Środa [21.02.2024, 15:52:57] • [IP: 176.221.125.**]

ŁE, OBRZYDLIWOŚCI. PEWNIE KUPIŁY I NAŻARŁY SIĘ TEGO TOKSYCZNEGO SYFU Z WUKRAINY KTÓRE TO CHAZARSKA DZICZ MASOWO SPROWADZA DO UBEKISTANU. NAŻARŁY SIĘ SYFU, SYFEM POPIŁY, A NASTĘPNIE CHŁYSTKI ZGŁUPIAŁY NA WSCHODNIĄ MODŁĘ. NIE KUPUJCIE TEGO SYFU. SĄ INNE SKLEPY, ZE ZDROWĄ ŻYWNOŚCIĄ.

Gość • Środa [21.02.2024, 15:54:04] • [IP: 79.186.201.***]

Myslalam, ze wystarczy zadzwonic na 997...

Gość • Środa [21.02.2024, 15:56:29] • [IP: 176.221.125.***]

na Warszowie jest Posterunek Policji Są Dzielnicowi codziennie duza grupa Policjantów pilnuje tej Dzielnicy Policja ma Areszt Straż Graniczna ma Areszt Prezydent Miasta powołał Straz Miejską

Gość • Środa [21.02.2024, 15:56:35] • [IP: 188.47.110.**]

Zróbcie w biedronce ubikację lub postawcie TOI TOI i macie po problemie, ale nie bo to pieniążki, ale kurde problem w 100% rozwiązany, ale nie bo to kosztuje pieniążki, nie ważne że miasto dostaje je z naszych podatków, ale bo te pieniążki trzeba na odprawy, premie i inne świadczenia pieniężne wydać by coś wpadło do kiermana rządzących, a nie by poprawić standardy życia :) No cóż lepiej by w sezonie turyści widzieli sikających ludzi niż porządek przed sklepem :)

Gość • Środa [21.02.2024, 15:57:23] • [IP: 79.190.147.**]

TO SIE DZIEJE OD POCZĄTKU ISTNIENIA TEJ BIEDRY A TO JUŻ Z 10 LAT

Gość • Środa [21.02.2024, 16:09:56] • [IP: 178.238.247.***]

A co p. Nowicki zrobił oprócz znalezienia osób do rozwiazania problemu? Zbawca normalnie, telefon wykonał... zaradny ze hej

Oglądasz 1-25 z 123
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■