POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • 字oda [21.02.2024, 15:42:12] • 安inouj軼ie

W nocy planowe jest ograniczenie ruchu w tunelu polegaj帷e na wprowadzeniu ruchu wahad這wego

W nocy planowe jest ograniczenie ruchu w tunelu polegaj帷e na wprowadzeniu ruchu wahad這wego

fot. S豉womir Ryfczy雟ki

Planowane jest ograniczenie ruchu w tunelu w dniach: 21.02.2024 r. g. 23 do 22.02.2024 r. g. 5 (noc 21/22 lutego) oraz 22.02.2024 r. g. 23 do 23.02.2024 r. g. 5 (noc 22/23 lutego).

Pow鏚: planowe ograniczenie ruchu w tunelu polegaj帷e na wprowadzeniu ruchu wahad這wego na pro軸 Wykonawcy z powodu czynno軼i serwisowo – konserwacyjnych w rejonie pasa drogowego.

Uwaga: tunel b璠zie przejezdny, obowi您uje ruch wahad這wy. Z g鏎y przepraszamy wszystkich u篡tkownik闚 za niedogodno軼i.

Kierowcy mog tak瞠 korzysta z przeprawy Warsz闚 (promy Bielik) w s御iedztwie dworca PKP w 安inouj軼iu.


BIK UM 安inouj軼ie


komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 40

Go嗆 • Sobota [24.02.2024, 07:56:37] • [IP: 91.225.177.**]

Lepiej bylo most zrobic

Go嗆 • Pi徠ek [23.02.2024, 14:02:41] • [IP: 45.9.150.***]

"ograniczenie ruchu w tunelu" to drugie imi skorumpowanych i niekompetentnych w豉dz 安inouj軼ia.

Go嗆 • Pi徠ek [23.02.2024, 10:37:05] • [IP: 2.106.93.**]

Do 36: Po co si tak stresujesz? Nie pro軼iej pojecha na prom? No ale to wymaga wy窺zego IQ ni twoje.

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 22:26:12] • [IP: 185.210.36.***]

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 03:54:54] • [IP: 37.248.165.**] pretensje do tych co nie umieli jecha i wje盥瘸li na czerwonym 鈍ietle

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 22:24:56] • [IP: 88.218.255.**]

ruch wahad這wy przer鏀 wi瘯szo嗆 kierowc闚 to nie jest dobry pomys lepiej zamyka ca造 tunel bo barany wje盥瘸j na czerwonym 鈍ietle albo jada pod pr康. Czerwony X w tunelu to nic innego jak czerwone 鈍iat這 na sygnalizatorze

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 19:05:50] • [IP: 88.218.254.**]

[22.02.2024, 14:41:43] • [IP: 185.210.36.***]Wiedzia貫m 瞠 pomylony ale a tak??Zaskakujesz czasami.

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 18:35:30] • [IP: 37.109.161.***]

Chwalcie dzie豉 Kaczego grodu, bo tak spartolonego tunelu nigdzie nie ma na 鈍iecie.. Nawet mosty wisz帷e w Murzynowie przez rzeki s du穎, du穎 bezpieczniejsze ni ta nora krecia w 安inouj軼iu..🐲🐲

Typowy 安ino-oszo這m • Czwartek [22.02.2024, 14:41:43] • [IP: 185.210.36.***]

13:55:14] • [IP: 2.106.93.**] mam to samo, a cz瘰to przed tunelem zmieniam testament. Gdy przeje盥瘸m przez tunel staram si k豉嗆 jak trup na tylnym siedzeniu (穎nce daj kierowa), by po odnalezieniu moich szcz徠k闚 nie musiano mnie 豉ma dla potrzeb trumny.

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 13:55:14] • [IP: 2.106.93.**]

Do:146 Mam to samo. Korzystam z prom闚.

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 13:07:19] • [IP: 37.109.167.***]

Dzi瘯uj bardzo, w ko鎍u mo積a b璠zie normalnie wr鏂i do domu. Ruch wahad這wy, dobry ruch:)

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 12:42:02] • [IP: 172.226.64.**]

08:35 - tak jest specjalnie :D to jest spadek w stron odwodnienia. Eksperci…

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 11:03:18] • [IP: 31.11.130.***]

Komentarze lepsze od Kabaretu... nawet wyprofilowanie drogi przeszkadza... sami FACHOWCY...

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 10:46:16] • [IP: 46.113.10.**]

WAHADΜWY BUBEL !!

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 08:36:46] • [IP: 181.214.107.***]

Na ca貫 szcz窷cie mamy w mie軼ie s豉wn Grup Morsk, kt鏎a za豉twi ten problem. In篡nier Nowicki-Mamo niebawem wska瞠 odpowiednie rozwi您anie

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 08:35:04] • [IP: 178.238.252.***]

jad帷 tunelem ze -cia na Warsz闚 tunel nie zachowuje poziomu, jest krzywy, widoczny spad w lew stron. Je郵i si pu軼i kierownic w aucie, samoch鏚 zje盥瘸 w lewo...

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 08:33:31] • [IP: 195.246.216.***]

I przedluzyli o kolejna noc dzisiaj juz jest 22-23.02.2024. Nie dlugo bedzie codziennie czesciowo zamkniety.

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 08:13:20] • [IP: 176.221.125.***]

uszczelnic Sciany Tunelu bo woda cieknie i sp造wa na jezdnie od strony Warszowa

Go嗆 • Czwartek [22.02.2024, 03:54:54] • [IP: 37.248.165.**]

W豉郾ie sta貫m przed tunelem i nie wiem, jak mia貫m wymodli otwarcie szlabanu. Ani cz這wieka, ani 瘸dnej informacji, kiedy b璠 m鏬 przejecha. Teraz tkwi na promie. Mo瞠 troch kompetencji? Skoro ma by ruch wahad這wy, to poda informacje, czy b璠zie przejezdny co 10 minut, czy co godzin.

Go嗆 • 字oda [21.02.2024, 23:46:58] • [IP: 89.69.6.***]

Dr. Tunelo • 字oda [21.02.2024, 23:22:14] • [IP: 89.69.6.***]

wystarczy zapytac w Gdansku czy tam tez tak czesto zamykaja tunel. ...

Go嗆 • 字oda [21.02.2024, 22:02:37] • [IP: 176.221.125.**]

no i zobaczymy ile dzi super kierowcy na豉pi punkt闚 karnych

GO列IU • 字oda [21.02.2024, 21:19:22] • [IP: 62.197.146.**]

POWIEM WAM SZCZERZE, 浩 BOJ SI PRZEJE浴涉 TYM TUNELEM, ZA KA浴YM RAZEM JAD TAMT犵Y “ Z DUSZ NA RAMIENIU “. Z PROMEM W RAZIE “ W “ TO CZΜWIEK MA JESZCZE JAKIE SZANSE, A TUTAJ KAPLICA MUROWANA ….

Go嗆 • 字oda [21.02.2024, 20:51:09] • [IP: 176.221.125.***]

Nie 膨dajcie od staruszka z Urz璠u Miasta jakichkolwiek wyja郾ie, bo on po prostu jest jak niemowlak we mgle. Mo瞠cie ewentualnie zapyta, czy opon od samochodu mo積a za這篡 do roweru.

Go嗆 • 字oda [21.02.2024, 19:55:56] • [IP: 5.173.138.***]

Zamiast si cieszy, 瞠 jest tunel, to czerwone dziady zawsze narzekaj

Go嗆 • 字oda [21.02.2024, 19:27:52] • [IP: 51.68.198.***]

Tunel otwiera i firmowa Kaczy雟ki i to nie pierwsze z jego" dzie", kt鏎e si sypie. Na szcz窷cie ten szkodnik jest ju na 鄉ietniku historii.

Ogl康asz 1-25 z 40
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Terminal kontenerowy do poprawki. Naruszono lub zignorowano szereg przepis闚. Podczas podejmowania decyzji o lokalizacji terminala kontenerowego w 安inouj軼iu naruszono lub pomini皻o szereg przepis闚. Ca趾owicie zignorowano kwesti m.in. interesu mieszka鎍闚, uci捫liwo軼i, kt鏎e odczuje lokalna spo貫czno嗆, ale tak瞠 bezpiecze雟twa pa雟twa w sytuacji, gdy inwestycja powstaje w s御iedztwie terminala LNG. 安inoujski samorz康 chce naprawi te b喚dy i odwo豉 si od wspomnianej decyzji Adama Rudawskiego, wojewody zachodniopomorskiego. Dzia豉nia podj皻o w szeroko poj皻ym interesie spo貫cznym, w nadziei, 瞠 g這s samorz康u w ko鎍u zostanie wys逝chany i uwzgl璠niony. Nie by這 konsultacji, referendum, rzetelnych opracowa… ■ Nowi zast瘼cy: Joanna Agatowska b璠zie mia豉 dw鏂h zast瘼c闚. Zast瘼c do spraw spo貫cznych b璠zie pan Roman Kucierski, zast瘼c do spraw inwestycyjnych b璠zie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Pawe Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodnicz帷ym Rady Miasta 安inouj軼ia ! Nowy przewodnicz帷y by jedynym zg這szonym kandydatem. Popar這 go 19 radnych. 2 by這 przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta 安inouj軼ie odebra這 za鈍iadczenia o wyborze oraz uroczy軼ie z這篡這 郵ubowanie. W鈔鏚 nich jest wielu spo貫cznik闚. Na tej samej sesji nowa prezydent 安inouj軼ia Joanna Agatowska z這篡豉 郵ubowanie i formalnie obj窸a urz康. ■ Na poniedzia貫k 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwo豉 I sesj Rady Miasta 安inouj軼ie IX kadencji. Obrady odb璠 si w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Pocz徠ek o godzinie 10.00. Porz康ek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wr璚zenie za鈍iadcze o wyborze na radnego. 3. Z這瞠nie 郵ubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyj璚ie porz康ku obrad. 5. Wyb鏎 przewodnicz帷ego rady. 6. Wr璚zenie za鈍iadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta 安inouj軼ie. 7. Z這瞠nie 郵ubowania przez prezydenta. 8. Zako鎍zenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem 安inouj軼ia w I turze! To historyczne zwyci瘰two! Oczywi軼ie musi by potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protoko堯w z 27 komisji wyborczych w 安inouj軼iu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokona豉 trzech swoich konkurent闚 i w I turze zosta豉 prezydentem 安inouj軼ia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zosta這 jeszcze dokonane. Nast徙i po wydaniu 安iadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. wrze郾ia br. Roszczenia obu stron w zwi您ku z prowadzonymi mediacjami s obj皻e tajemnic mediacji - t逝maczy Jaros豉w Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie ■