POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.02.2024, 07:48:12] • Świnoujście

Wiosna w Parku Zdrojowym

Wiosna w Parku Zdrojowym

fot. Mieszkaniec

Po niedawnym artykule opisującym bałagan panujący na terenie Parku Zdrojowego, przyszedł czas na zupełnie inną odsłonę tego uroczego miejsca. Wśród zimowej jeszcze szarzyzny zagościła wiosna.

Niedzielny spacer po Parku Zdrojowym to prawdziwa przyjemność - ciepłe promienie słońca pozwoliły zapomnieć o trwającej wciąż zimie, śpiew ptaków koił zmysły, a widok barwnych krokusów napawał optymizmem. Nie da się ukryć, już niedługo, już wkrótce wszystko się zazieleni, rozkwitnie, nabierze kolorów. Na razie, czekając na wybuch wiosny, warto pospacerować po Parku.

Wiosna w Parku Zdrojowym

fot. Mieszkaniec

Wiosna w Parku Zdrojowym

fot. Mieszkaniec

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 19:14:33] • [IP: 46.205.140.**]

18:22:40] • [IP: 178.238.249.***]- Nie" deptając", lecz" depcząc" i nie" Pani", lecz" pani", tu nie ma potrzeby użycia wielkiej litery. Piszmy po polsku, szanujmy nasz język.

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 18:22:40] • [IP: 178.238.249.***]

Dziś Pani w parku wstała z ławki znajdującej się na trawie (nie w alejce) i przemaszerowała deptając te piękne kwiatki. Brawo!

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 15:13:55] • [IP: 46.205.140.**]

13:13•78.10.206.** Dobrze, będę się upajał, ale pod warunkiem, że zanim cokolwiek napiszesz publicznie, wcześniej przepuscisz przez kontrolę pisowni, jest cos takiego osiagalnego przez komputery. Skoro w szkole tego się nie nauczyłeś, to niech wspomoże komputer. I druga uwaga: zestawiasz rażący błąd" tusz-tusz" z omylkowym postawieniem przecinka? To drugi warunek: bedę się upajał tym, co proponujesz, jeśli pójdziesz do szkoły dla dorosłych, są takie, zdaje się w ZDZ na Norweskiej - niedostatki podstawowego wykształcenia są u ciebie znaczne.

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 13:48:42] • [IP: 176.221.125.***]

takie szybkie kwitnienie kwiatow i drzew to znak ze lato bedzie gorżace, 40 w cieniu to bedzie norma, wyschną plony, dojdzie do konfliktow regionalnych, zywnosc zdrozeje o 80 procent, zbliza sie kataklizm, duzo pozarow i czarni wejda wygonieni z niemiec, w planach jest 5 mln

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 13:13:31] • [IP: 78.10.206.**]

11:06:23 -" Weź posprawdzaj wszystkim ortografię, a może ktoś postawił przecinek w kontrowersyjnym miejscu. Upajaj się tym, jaki to jesteś elokwentny i dowcipny"

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 12:10:37] • [IP: 46.113.8.**]

Od kundli Wypierdalaj ludzie to syfiarze chcesz podam tobie adres kundlu powiesz mi to w oczy

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 11:06:23] • [IP: 46.205.140.**]

09:39•78.10.206.**" tuż-tuż" - piszmy po polsku.

NoŁadnie,a rychło decybel • Poniedziałek [26.02.2024, 10:46:46] • [IP: 46.205.140.**]

Mamy tu pośrednią pochwałę tego, czego dokonał Żmurek - to on zarządził rewitalizację parku, to za jego kadencji spuszczano z samolotow kwiatki na teren parku. Niedlugo bedzie desant na obrzeża Parku Zdrojowego, las stanowiacy jego naturalną kontynuację, otulinę - spusci Żmurek facetów z łopatami i koparki, zakwitną porzucone taśmy odgraniczające, sarna dostanie kopa decybelem.

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 09:39:13] • [IP: 78.10.206.**]

Wiosna tusz-tusz i dni są trochę dłuższe." Dzień trwa 10 godz. 37 min, jest krótszy od najdłuższego o 6 godz. i 9 min. i jest dłuższy od najkrótszego o 2 godz. i 54 min. Do końca astronomicznej zimy pozostały 22 dni"

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 09:00:32] • [IP: 88.218.254.**]

Kundelki biegające po tym..niezapomniany widok.

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 08:49:55] • [IP: 46.205.140.**]

U mnie zaponniane przeze mnie cebulki (chyba tulipanów) ruszyły już na początku lutego, 10 lutego ujrzalem zielone liscie dlugosci 13-15 cm. Coś, co wsadziłem w maju zeszłego roku i nie wykiełkowało, teraz ruszyło wcześniej niż krokusy. A w Kamminke zakwitły na skarpie nad wioską przebiśniegi. Już 29 I widziałem parę żurawi w ich tradycyjnej okolicy, na nieużytkach zaraz za przejściem Ście/Garz.

Gość • Poniedziałek [26.02.2024, 08:27:32] • [IP: 176.221.125.**]

Przepięknie. Od razu radość w sercu gości.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■