POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.04.2024, 14:05:21] • Polska

Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk

Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk

fot. Organizator

Za nami coroczna impreza organizowana przez Mistrzynię Polski w driftingu, Karolinę Pilarczyk. Drifterka zaprezentowała swoje sportowe auto na kolejny sezon oraz statuetkami Klucze Sukcesu wyróżniła firmy, dla których motoryzacja jest istotną częścią w ich działalności. 10. jubileuszowe Wielkie Motoryzacyjne Show odbyło się w klimatycznym i mocno motoryzacyjnym miejscu jakim jest Stacja Klasyki w podwarszawskich Łomiankach. O muzyczną oprawę wydarzenia zadbał zaprzyjaźniony z Karoliną Tomasz Lubert oraz wokalistka Karla Strzelba, a w taneczne rytmy wprowadziła gości grupa Sambando.

Driftingowa dekada

„Od 10 lat organizuję dla was eventy motoryzacyjne, poprzez które staram się rozkochać was w dyscyplinie, którą ja kocham całą sobą. Drifting - precyzyjna jazda w poślizgach skradła moje serce już od pierwszych zawodów w kraju, czyli 2005 roku! Jestem z nią związana od początku i jeżdżę odkąd tylko byłam w stanie pozwolić sobie na przygotowanie pierwszego auta. Rokrocznie zabieram was w świat driftingu innym autem :) ale… to 10 lat temu nastąpił przełom… zbudowałam auto zdolne rywalizować i stworzyłam team dzięki któremu moje marzenia o podium zarówno w Polsce jak i Europie zaczęły się ziszczać.

Podwójne Mistrzostwo Europy, wielokrotne podium w zawodach driftingowych w Polsce, zarówno w Driftingowych Mistrzostwach Polski jak i Drift Open i wreszcie tytuł Mistrzyni Polski - tak w dużym skrócie wyglądała moja „driftingowa dekada” - tak Karolina Pilarczyk zwróciła się do fanów, dla których event był transmitowany na jej kanale FB. Dla nich także zorganizowany był konkurs w którym mogli zdecydować, które z aut Karoliny z ostatniej dekady wydaje im się najciekawsze - taką formułę przybrał w tym roku konkurs na Najciekawsze Auto Motorsportowe - kolejny z autorskich pomysłów Karoliny.

Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk

fot. Organizator

Klucze Sukcesu
Oprócz fanów, nagrodzone zostały także firmy, dla których motoryzacja jest ważna i chętnie angażują się w działalność z nim związaną. W tym roku statuetki odebrali: Stacja Klasyki - kultowe miejsce dla fanów motoryzacji z klasy deluxe, Strefa Oklejania - firma realizująca nawet najbardziej ambitne pomysły na oklejenie auta, Polska Liga ATV - promująca rywalizację sportową lub aktywny wypoczynek na quadach po specjalnie przygotowanych trasach , np. w Bieszczadach, salon Audi-Wilanów, dealer auto będący częścią największej grupy dealerskiej w Polsce- Grupy Cichy-Zasada, który umiejętnie łączy zamiłowanie do motoryzacji i modę dedykowaną fanom czterech kółek oraz Tunezyjski Urząd ds. Turystyki, który wraz z Karoliną promuje aktywny wypoczynek w swoim kraju.

Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk

fot. Organizator

Drifting i nie tylko w 2024

Kulminacją wydarzenia była premiera auta driftingowego jakim nasza mistrzyni rozpoczyna bieżący sezon zawodów. W tym roku Mistrzyni Polski wyjedzie ponownie Nissanem 200sx s15 z potężnym silnikiem corvette LSX 6.2 doładowanym kompresorem i generującym moc ok 1000KM, ale z zupełnie nowym designem zewnętrznym. Jedyna stała to, od lat wizerunki ukochanych psów Karoliny. W tym roku, ta psia rodzina powiększyła się o kolejną istotę.

Parterami wydarzenia były marki: Petronas, Falken, Navitel, Forte oraz Biuro Promocji Tunezji i Salon Audi Wilanów- dzięki tym firmom, kilkoro osób z publiczności wyszło ze wspaniałymi nagrodami wygranymi w konkursach, jak np., wideorejestrator, zestaw olei, komplet opon czy tygodniowa wycieczka do Tunezji dla 2 osób. Zresztą, wygrani tego dnia było wszyscy bo Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk to impreza dla każdego.

Swoją obecnością uświetniły ją także zaprzyjaźnione z drifterką gwiazdy showbiznesu, Szymon Chwalisz - artysta malarz, Monika Richardson, Kinga Zawodnik, Robert Burneika, Agnieszka i Aleks Mrozińscy oraz trenerka fitness Justyna Bolek.

fot. Paweł Arczewski/materiały prasowe


Renata Rogólska
Event&PR Manager
PR Consultant
Editor in Chief BlogStar.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Świno • Poniedziałek [08.04.2024, 16:01:27] • [IP: 80.54.236.***]

Taka impreza w Świnoujściu i nikt o niej nie pisał?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 22 maja 2024 r. (środa) o godz. 17:00 w CEZiT przy ul. Gdyńskiej 26 w Świnoujściu odbędą się "Drzwi Otwarte" dla ósmoklasistów. Serdecznie zapraszamy! ■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■