POGODA

Reklama


Wydarzenia

Urząd Miasta Świnoujście • Czwartek [22.07.2010, 07:19:11] • Świnoujście

Zlot trójkołowców na wyspie Uznam

Zlot trójkołowców na wyspie Uznam

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W ramach VI Zlotu Pomorskich Trójkołowców, organizowanego w dniach 22-24 lipca w mieście Usedom (po niemieckiej stronie wyspy) 23 lipca , w piątek odbędzie się w Świnoujściu parada niemieckich motocykli i tzw. trajek oraz towarzyszących im pojazdów. Przejazd ulicami miasta w godzinach od 15.15 do 17.30.

Trasa przejazdu przebiegać będzie od ul. Grunwaldzkiej na wysokości od ul. Nowokarsiborskiej, Marynarzy, Wyb. Władysława IV, Bol. Chrobrego, Uzdrowiskową, Trentowskiego, Słowackiego, Pow. Śląskich, Żeromskiego, Ujejskiego, Sienkiewicza, Moniuszki, Wojska Polskiego do granicy Ahlbeck.
Organizatorem imprezy jest Uznamski Klub Trójkołowców.


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [24.07.2010, 22:58:44] • [IP: 80.245.182.**]

suuuupeeeer !! :D

Gość • Piątek [23.07.2010, 21:30:15] • [IP: 80.245.180.***]

ciekawostka jest to, że autor artykułu nie podaje gdzie odbywa się zlot... To żałosne jak mało poinformowany jest a zarazem jak mało rzetelny...

Gość • Piątek [23.07.2010, 08:22:50] • [IP: 88.156.233.***]

Przejazd ulicami miasta w godzinach od 15.15 do 17.30. Prognoza na ten czas: 1015 hPa 7 m/s. Pochmurno, intensywne opady deszczu, więc powodzenia w tym zlocie.

Gość • Piątek [23.07.2010, 06:51:53] • [IP: 88.156.233.***]

A po co w małym misteczku, a do tego na wyspie zlot trójkołowców? Czy ma to jakiś walor uzdrowiskowy? Po prostu nieporozumienie. Przejazd ulicami miasta, kupa smrodu i hałasu, po co to? Niech sobie Niemcy zrobią w Alhbecku, a nie bałaganią u nas.

Gość • Piątek [23.07.2010, 00:07:25] • [IP: 92.42.112.***]

do Gość • Czwartek [22.07.2010, 15:14] • [IP: 195.117.222.***] Prawda boli nie?

Gość • Czwartek [22.07.2010, 15:14:12] • [IP: 195.117.222.***]

piszesz o indianie pisać nie umiesz Harleya nie masz mieć nie będziesz i dlatego piszesz jakies dyrdymały o armi radzę poczytać zapoznać się z historią HD i podziwiać jego cudowny gang, inność od japoni wszelakiego szmelcu z całego świata. Only Harley !!

Gość • Czwartek [22.07.2010, 11:27:08] • [IP: 92.42.112.***]

do Gość • Czwartek [22.07.2010, 09:56] • [IP: 195.117.222.***] tylko Harley Davidson reszta to lipa na kółkach. Ou Yeeeeee!! Harley Davidson to taczka sypiący się amerykański szmelc, może i wygląda ale nie jeździ. Gdyby nie kontrakt a armią amerykańską to by nie przetrwał do naszych czasów. Za to legendą jest Indian. Harusy przy nim to jak WSK przy BMW.

Gość • Czwartek [22.07.2010, 11:06:01] • [IP: 80.55.145.**]

dlatego że motocykliści nie mają granic

Gość • Czwartek [22.07.2010, 10:53:56] • [IP: 193.69.22.**]

harley...jasne...

Gość • Czwartek [22.07.2010, 09:58:36] • [IP: 89.174.73.**]

Dlaczego UM podał tą informacje?

Gość • Czwartek [22.07.2010, 09:56:48] • [IP: 195.117.222.***]

tylko Harley Davidson reszta to lipa na kółkach. Ou Yeeeeee!!

Gość • Czwartek [22.07.2010, 09:23:04] • [IP: 95.129.226.**]

Szkoda, że nie podaliście dokładnej godziny startu, trudno w tym upale czekać 2 godziny, ale może uda się trafić...

7-me Dziecko Baby Jagi • Czwartek [22.07.2010, 09:21:26] • [IP: 79.162.156.**]

Gitarka

Gość • Czwartek [22.07.2010, 09:09:29] • [IP: 92.42.118.***]

A ulica Marynarzy jest już czynna?

Gość • Czwartek [22.07.2010, 07:23:01] • [IP: 80.55.145.**]

ciekawe czy waldi pojedzie

Oglądasz 1-15 z 15
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■