POGODA

Reklama


Wydarzenia

Rzecznik Prezydenta Miasta • Sobota [13.11.2010, 22:26:15] • Świnoujście

Przebudowa Władysława IV dofinansowana ze "schetynówek"

Świnoujście zakwalifikowało się do kolejnej edycji Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011 - tzw. "schetynówek".

W ramach programu dotację uzyskał projekt przebudowy ul. Władysława IV na odcinku od ul. Jana z Kolna do wjazdu na teren Basenu Północnego.

- Uzyskaliśmy kwotę 2,355 miliona złotych , czyli połowę kosztów całej inwestycji. Teraz będziemy się przygotowywali do ogłoszenia przetargu na wykonawcę robót. Chcemy ogłosić przetarg jak najszybciej, ponieważ zakres robót jest duży. Zamierzamy to zadanie wykonać w całości w przyszłym roku.

Po przebudowie ulicy powstanie dobry dojazd do miejskiej mariny na Basenie Północnym i dalej do zabytkowych fortów.


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Wtorek [16.11.2010, 21:48:27] • [IP: 79.184.243.***]

No własnie zastanawiam sie czy bieżący remont dróg przy szpitalu (Jana z Kolna oraz Mieszka) zakonczy sie tylko własnie przy szpitalu, czy też może pomyslano wreszcie o kolejnych równoległych ulicach Beniowskiego, Żeglarska, Teligi, które sa w opłakanym stanie...i w ogóle cała Bohaterów od skrzyzowania z Chrobrego jest zapomniana-przeciez to już nie centrum, to nie trzeba nic robić...:(

Gość • Poniedziałek [15.11.2010, 15:57:06] • [IP: 80.245.178.*]

a czemu nie dodaliscie, ze to dzieki kandydatowi Śliwkowskiemu ta droga zostanie zbudowana - wszak on budowniczy!

Gość • Niedziela [14.11.2010, 17:40:47] • [IP: 178.238.251.***]

Trochę ludzi tam mieszka, a od bruku niesie.

Gość • Niedziela [14.11.2010, 17:32:24] • [IP: 88.156.235.***]

od kiedy te ulice są zabytkowe? Bzdura...

Kocham moje miasto • Niedziela [14.11.2010, 16:12:19] • [IP: 93.94.184.***]

[IP: 178.238.251.***] Jakie średniowiecze? Jak wspomniał przedmówca drogę można odnowić, wyrównać. Nie jest to ruchliwy kawałek więc tragedii dla zmotoryzowanych nie ma. Pytanie tylko czy będzie to renowacja" po polsku" czy wg. norm...

Gość • Niedziela [14.11.2010, 15:08:30] • [IP: 178.238.251.***]

Z twoim myśleniem cofnąłbyś nas do średniowiecza.

Gość • Niedziela [14.11.2010, 01:11:41] • [IP: 92.42.116.**]

mam nadzieje, że nie" skopią" zabytkowej drogi z" kocich łbów"! Zarówno ta przy kapitanacie, jak i ta prowadząca do fortów przy parku - to ZABYTEK.Można ją poszerzyć, wyrównać ale(na Boga) nie lejcie tam asfaltu! Mam nadzieje, że nasze władze nie nagną prawa i w porozumieniu z konserwatorem zabytków zrobią to jak należy.

Gość • Niedziela [14.11.2010, 01:07:20] • [IP: 217.97.193.**]

Brawo Szczodry tylko tak dalej!

Gość • Niedziela [14.11.2010, 00:48:48] • [IP: 80.245.191.***]

Kiedy zostanie zrobiona ścieżka rowerowa od ul. marynarzy do przystani promowej.?

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■