POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [26.11.2010, 08:53:59] • Świnoujście

Czeski wieczór w „Centrali”

Czeski wieczór w „Centrali”

fot. Organizator

Stowarzyszenie Twórców i Producentów Sztuki zaprasza na kolejną akcje w ramach „Czeskiego miesiąca”. W piątek 26 listopada o godzinie 19.00 odbędzie się pokaz komedii czeskiej „Niema Bata - Nikt Nic Nie wie”. Godzinę później literacki i muzyczny kabaret „Siedem przypadków baty”. Zapraszamy!

- Zapraszamy na pokaz niezwykłej czeskiej komedii pt. „Nikt nic nie wie”. To właśnie z tym filmem związane jest powiedzenie „czeski film”, określające sytuację, w której nie wiadomo o co chodzi – mówią organizatorzy.

To czeska komedia wszechczasów z 1947 roku, o czeskim ruchu oporu mimo woli. Podczas wieczoru zaprezentuje się także literacki i muzyczny kabaret.

- Na podstawie 1. rozdziału „Ani kroku bez Baty” bestselleru Mariusza Szczygła „Gottland” w wykonaniu Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu, Czechy – przypominają organizatorzy. – Ubarwione piosenkami legendy czeskiego Króla POP Karola Gotta i Vondrackovej. Ze śpiewanymi na żywo w języku czeskim.

Teksty czyta: Daniela Krautschneider, Doubravka Krautschneider, Jan Habernal. Na instrumentach gra: Daniela Krautschneider, Jan Habernal. Efekty specjalne i prezentacja rysunków: Jakub Huška. Wybór tekstu i reżyseria: Doubravka Krautschneider.

Po zakończeniu spektaklu (trwa nieco ponad godzinę) będzie nieformalna zabawa przy gitarze i "nocnych Czechów i Polaków rozmowach".

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Sobota [27.11.2010, 02:16:12] • [IP: 85.221.143.**]

to nemec pewnie tez tam zawita... pozdro

Gość • Piątek [26.11.2010, 10:20:32] • [IP: 80.245.191.**]

Oby tylko filmu nie zapomnieli :)

Gość • Piątek [26.11.2010, 09:27:11] • [IP: 80.54.123.***]

ale fajnie!!

Gość • Piątek [26.11.2010, 09:19:49] • [IP: 80.54.123.***]

male divadlo- hahahahah

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■