POGODA

Reklama


Wydarzenia

Organizator • Poniedzia³ek [13.12.2010, 19:11:09] • ¦winouj¶cie

Petycja w sprawie kasy biletowej PKP

Petycja w sprawie kasy biletowej PKP

fot. Organizator

W Dniu dzisiejszym cz³onkowie Stowarzyszenia M³odzi Demokraci z³o¿yli w urzêdzie miasta petycjê w sprawie utworzenie kasy PKP na naszej stronie. Zebrali¶my ponad 400 podpisów, które skierowali¶my do Przewodnicz±cego Rady Miasta ¦winouj¶cia i Prezydenta Miasta ¦winouj¶cia. Mamy nadziejê, ¿e Rada Miasta jak i prezydent ¦winouj¶cia nie zlekcewa¿± g³osu ponad 400 mieszkañców naszej spo³eczno¶ci lokalnej. Przewodnicz±cy Rady Miasta Pawe³ Sójka, zapowiedzia³, ¿e wystosuje apel do w³adz przewozów regionalnych o utworzenie odpowiedniego punktu sprzeda¿y biletów jak i o przywrócenie po³±czeñ dalekobie¿nych ze ¦winouj¶cia.

Uwa¿amy, ¿e otworzenie dodatkowej kasy przyczyni siê do poprawienia komfortu podró¿uj±cych, skróci czas oczekiwania na zakup biletu i zmniejszy ilo¶æ kolejek.

Petycja w sprawie kasy biletowej PKP

fot. Organizator

W przypadku planowania podró¿y z wyprzedzeniem nie bêdzie konieczno¶ci wcze¶niejszego przeprawiania siê promem na drug± stronê, a co za tym idzie, podró¿nym zostanie zaoszczêdzony czas. Dotyczy to w równym stopniu mieszkañców miasta jak i turystów. S±dzimy, ¿e utworzenie dodatkowego punktu sprzeda¿y biletów PKP w okolicach przeprawy promowej przy „Bielikach” by³oby idealnym rozwi±zaniem.

My, mieszkañcy ¦winouj¶cia, pragniemy wezwaæ Radê Miasta ¦winouj¶cia oraz Prezydenta Miasta do podjêcia kroków maj±cych na celu wywarcie presji na PKP w celu utworzenia punktu sprzeda¿y biletów kolejowych w lewobrze¿nej czê¶ci miasta.

Chyba ka¿dy mieszkaniec ¦winouj¶cia mia³ kiedykolwiek okazjê podró¿owaæ poci±giem. Wielu z nas robi to systematycznie. Dlatego uwa¿amy problem braku kasy biletowej na Uznamie za niezwykle istotny z punktu widzenia podró¿nych. Wierzymy, ¿e otworzenie kolejnej kasy przyczyni siê do poprawienia komfortu podró¿uj±cych, skróci czas oczekiwania na zakup biletu i zmniejszy ilo¶æ kolejek. W przypadku planowania podró¿y z wyprzedzeniem nie bêdzie konieczno¶ci wcze¶niejszego przeprawiania siê promem na drug± stronê, a co za tym idzie, podró¿nym zostanie zaoszczêdzony czas. Dotyczy to w równym stopniu mieszkañców miasta jak i turystów.

S±dzimy, ¿e utworzenie dodatkowego punktu sprzeda¿y biletów PKP w okolicach przeprawy promowej przy „Bielikach” by³oby idealnym rozwi±zaniem.

Tak wiêc, apelujemy do Prezydenta Miasta ¦winouj¶cia oraz Rady Miasta ¦winouj¶cia o podjêcie odpowiednich dzia³añ maj±cych na celu otworzenie kasy albo punktu sprzeda¿y biletów w lewobrze¿nej czê¶ci miasta.


Jan Borowski przewodnicz±cy stowarzyszenia "M³odzi Demokraci" w ¦winouj¶ciu.


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 26-29 z 29

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.12.2010, 20:20:09] • [IP: 95.129.226.***]

niewiem po co nam kasa biletowa na naszej stronie skoro i tak musimy przeprawiac na druga strone na pociag.. moze jeszcze pociag przeniesmy na nasz strone ?

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.12.2010, 20:07:05] • [IP: 80.245.191.***]

Mo¿ecie zapomnieæ ¿e PKP, które tnie po³±czenia na swoich liniach zorganizuje kasê biletow± na lewobrze¿u, radni i prezio nic nie mog± zrobiæ w tej sprawie. PKP to biznes, a nie u³atwienia dla ludzi.

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.12.2010, 19:47:13] • [IP: 188.146.127.***]

Bardzo m±dra ta nasza m³odzie¿

Go¶æ • Poniedzia³ek [13.12.2010, 19:45:01] • [IP: 80.54.123.**]

M³odzi demokraci- super sprawa, widaæ ze dzia³aj± co¶

Ogl±dasz 26-29 z 29
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadci±ga fala upa³ów. W g³êbi kraju termometry mog± pokazaæ nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone s± warto¶ci zbli¿one do 40°C. Na wybrze¿u bêdzie nieco ch³odniej, jednak równie¿ gor±co - w ¦winouj¶ciu, Miêdzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mog± przekroczyæ 30°C, natomiast w g³êbi powiatu kamieñskiego, miêdzy innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mog± siêgaæ 32-34°C. W czasie upa³ów nale¿y regularnie piæ wodê, unikaæ d³ugiego przebywania na s³oñcu oraz pamiêtaæ o dzieciach, seniorach i zwierzêtach, którym trzeba zapewniæ cieñ i sta³y dostêp do ¶wie¿ej wody ■