POGODA

Reklama


Wydarzenia

Sony Music • Piątek [18.03.2011, 10:48:01] • Świat

Nowa płyta Foo Fighters

Nowa płyta Foo Fighters

fot. internet

Album zespołu Foo Fighters, który obecnie należy do światowej czołówki rockowych bandów naszych czasów- "Wasting Light" pojawi się 11 kwietnia 2011.

Po tym jak udostępnił w sieci kawałek "White Limo" przyszła pora na pierwszy, oficjalny singiel z płyty, piosenkę "Rope", entuzjastycznie przyjętą przez rockowe rozgłośnie radiowe. Album powstał pod okiem Butcha Viga, który wcześniej działał na przykład przy krążku Nirvany "Nevermind". "Wasting Light" ma być najcięższym albumem w karierze formacji Dave'a Grohla. Poprzednie dzieło Foo Fighters, krążek 'Echo, Silence Patience & Grace' zdobyło uznanie polskiej branży fonograficznej, zdobywając prestiżową nagrodę FRYDERYK w kategorii najlepszego albumu zagranicznego. Album "Wasting Lights" ukaże się w niskiej cenie i ekologicznym opakowaniu.

Lista ścieżek:
1. Bridge Burning
2. Rope
3. Dear Rosemary
4. White Limo
5. Arlandria
6. These Days
7. Back Forth
8. A Matter Of Time
9. Miss The Misery
10. I Should Have Known
11. Walk

AUTOR: SONY MUSIC


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■