Jessica jak widać ma ogromny potencjał i talent. Być może zobaczymy ją w jednym z ogólnopolskich programów promujących artystów.
fot. Sławomir Ryfczyński
W parku linowym w Świnoujściu spotkaliśmy Jessicę, która ćwiczyła powietrzny układ na szarfie. Nam wydawało się jakby to był podniebny balet. Dziewczyna z niesamowitą gracją, ale i – trzeba przyznać - ogromną siłą dosłownie wiła się na szarfie, umocowanej na przyrządach konstrukcji parku linowego.
Jessica jak widać ma ogromny potencjał i talent. Być może zobaczymy ją w jednym z ogólnopolskich programów promujących artystów.
fot. Sławomir Ryfczyński
Przydałoby się, bo poza talentem i pewno wyczerpującymi godzinami ćwiczeń ma coś jeszcze. Nieprawdopodobną osobowość. Jest bez końca uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do świata a swoją wesołością zaraża innych.
fot. Sławomir Ryfczyński
Trzymamy kciuki za jej podniebne wyczyny i mamy nadzieję zobaczyć popisy Jessici na profesjonalnych występach.
źródło: www.iswinoujscie.pl
łał
przyjemnie jest popatrzeć na kogoś z talentem, z pasją i pięknym uśmiechem :-) czekamy na kolejne występy
Wywija bo komary ją nakręcają, Zobaczcie jak ludzie tańczą oganiając się od komarów. Wypuścić biurokratów na ulice, na promenadę i do parku bo chyba nic i o komarach nie wiadomo
Spadnie na łeb i będzie po tańcu.
rynio tobie podejrzewam pekla juz dawno i do tego spodobalo ci sie:D
łał
☛8.07.2011, 20:24 - Eskimoska. ☻☺
ładna dziewczyna ;)
Jaka chamska kryptoreklama :D
Super, powodzenia i wytrwałości
Fajna Szmólka
Do mam talent
super, brawo!
wiele pracy to kosztuje, ale ile przyjemności w oglądaniu. Polka czy Niemka
odradzam takie wygibusy bo od tego moze cnota peknąć
super - fajna dziewuszka...powodzenia w tym co robisz !!