POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [27.02.2012, 00:41:26] • Świnoujście

Chodnik jest dla pieszych, a nie samochodów!

Chodnik jest dla pieszych, a nie samochodów!

fot. Czytelnik

„Należałoby chyba przejść po tym samochodzie, aby właściciel zrozumiał, że chodnik jest dla pieszych a nie dla samochodów” – pisze do nas pan Mirek, który uwiecznił na zdjęciu auto zapobiegliwego kierowcy.

Zapobiegliwego, bo jak się domyślamy, nie chciał on, aby samochód wystawał zanadto na ulicę. Powinien jednak pamiętać, że ma kombi a nie limuzynę czy ciężarówkę z przyczepą.

- Po chodnikach przecież często poruszają się ludzie na wózkach inwalidzkich, rodzice z wózkami dziecięcymi. Nie ma dla nich miejsca przez takich właśnie kierowców – mówi mieszkaniec pobliskiego bloku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 37, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-37 z 37

Bździągwa™ • Poniedziałek [27.02.2012, 09:31:58] • [IP: 79.162.138.***]

Każdy przechodzień powinien być wyposażony w gwóźdź lub jakiś inny skrobak.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 09:09:00] • [IP: 217.97.193.***]

Dzwonić po Policję i Straż Miejską - tylko tak można walczyć z burakami nie potrafiącymi parkować.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 08:46:50] • [IP: 212.14.0.***]

zapraszam do pooglądania samochodów w koło przeprawy, cuda się tam dzieją. Ostatnio nawet chodnik wyprostowali, usuwając schody by było łatwiej - pewnie estetyzacja miasta.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 08:28:20] • [IP: 83.8.105.***]

Potrafią zaparkować samochód tak, że zajmują całą szerokość chodnika i trzeba przejść po trawniku, bo drogą jeżdżą samochody ciężarowe na budowę.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 08:13:27] • [IP: 83.8.105.***]

Aparking za budynkiem pusty, garaż pod budynkiem pusty, to dla kogo zrobione ? To jest budynek Grunwaldzka 45 A, B, C... i mieszka w nim zastępca prezydenta Barbara.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 08:06:31] • [IP: 92.42.114.***]

A kto tam chodzi, nowe osiedle, a swoja droga to racja, karac takich kier-owcow mandatami, zadzwon na paly to ich moze skasuja

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 07:53:51] • [IP: 88.156.234.**]

To Grunwaldzka 45 A, o tym parkowaniu były już wielokrotne wpisy. ... i nic.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 07:20:04] • [IP: 92.42.117.**]

Wystarczyło zadzwonić po Straż Miejską lub Policję, inaczej baranów nie da się wychować.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 07:01:38] • [IP: 88.156.234.**]

A tego jest tam zakaz parkowania i oznaczenie, że to droga pozarowa, ciekawe !?

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 07:01:36] • [IP: 80.245.189.***]

po policje dzwonic a nie tu.

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 06:39:18] • [IP: 164.126.69.***]

jakbym tamtędy szedł to bym mu przelazł po masce już tak kiedyś zrobiłem

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 05:54:19] • [IP: 178.238.251.***]

szczyt głupoty i chamstwa!

Oglądasz 26-37 z 37
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■