POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [17.03.2012, 23:52:40] • Świnoujście

Aleksandra Namyślak została nowym członkiem Rady Nadzorczej Uzdrowiska

Aleksandra Namyślak została nowym członkiem Rady Nadzorczej Uzdrowiska

fot. iswinoujscie.pl

Wybrano ją jako przedstawiciela pracowników firmy. Zebrała nieprawdopodobnie dużą ilość głosów. W spółce jest szanowana i lubiana. Jak mówią pracownicy, pani Aleksandra będzie dbać o ich interesy a także o dobro firmy. Sama zainteresowana za pośrednictwem naszego portalu chciała podziękować wszystkim, którzy obdarzyli ją zaufaniem.

„Składam Serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Spółki, którzy obdarzyli mnie zaufaniem oddając na mnie głos w wyborach do Rady Nadzorczej „Uzdrowisko Świnoujście” S.A.

To wielki zaszczyt dla mnie, że ponownie obdarzyliście mnie Państwo takim zaufaniem. Moja praca udowodniła, że warto. Dziękuję za okazane mi zaufanie.

Dzięki zaufaniu i serdeczności praca w Uzdrowisku przynosi mi radość. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wszystkim pracownikom Uzdrowiska życzę; spokojnej pracy i wiele satysfakcji z niej płynącej. Dobrego zdrowia i samopoczucia. Spełnienia marzeń i realizacji zawodowych planów.

Składam gratulacje Pani Karolinie Romańskiej z życzeniami dobrej współpracy na rzecz Spółki, jej pracowników i społeczności lokalnej.”

***

Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować,
Jest życzliwość dla drugiego człowieka.


komentarzy: 27, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 27

Waldek • Sobota [07.07.2012, 23:39:45] • [IP: 178.238.245.**]

Tusk sprzedaje Uzdrowiska za 8 mil. Pani Aleksandra powołana została w trudnym czasie życzę powodzenia. Wiele moich znajomych korzystało z bazy zabiegowej.

Gość • Niedziela [08.04.2012, 09:59:56] • [IP: 92.42.116.**]

Nie miała pani innego zdjęcia czy to ktoś tak specjalnie wyeksponował.Życzę powodzenia w pracy.

Gość • Wtorek [20.03.2012, 18:58:28] • [IP: 178.238.251.***]

No i co z tego ?

Gość • Poniedziałek [19.03.2012, 09:51:09] • [IP: 83.23.137.**]

A ten Pan to pewno jeszcze nie WIERZY , że otrzymał takie , , LANIE, ,

Optymistka • Poniedziałek [19.03.2012, 08:36:40] • [IP: 195.117.222.*]

Pani Olu bardzo cieszy mnie pani wygrana wiem, że zawsze można na panią liczyć serdecznie gratuluję i pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [19.03.2012, 07:20:51] • [IP: 217.97.193.***]

No to teraz do roboty. Czas najwyższy zająć się prezesem, koniec z wzajemnym popieraniem się. Kolesiostwo czas zakończyć.

Gość • Niedziela [18.03.2012, 21:40:37] • [IP: 178.238.247.**]

"Człowiek jest tyle wart ile potrafi dzielić się z innymi." Pani Olu, Pani dzieli się swoja: wiedzą, doświadczeniem i dobrocią. Ponowny wybór do Rady Nadzorczej oznacza, że jest Pani właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. PANI OLU GRATULUJĘ WYBORU, TAK TRZYMAĆ!

Gość • Niedziela [18.03.2012, 21:08:50] • [IP: 93.94.188.***]

Gratulacje. Nie mogło być inaczej, przesympatyczna, uczynna, uczciwa.zawsze uśmiechnięta.Oleńko pozdrawiam życząc powodzenia. :)

Gość • Niedziela [18.03.2012, 19:53:10] • [IP: 80.245.178.**]

Mój Boże, co wyście zrobili z tą twarzą!?!?!?

Gość • Niedziela [18.03.2012, 19:37:22] • [IP: 178.238.251.***]

WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU, gratuluję P.Olu, mimo że nie pracuję w. .. bardzo się cieszę z Pani wygranej.Pozdrawiam bardzo bardzo gorąco i życzę powodzenia.

Gość • Niedziela [18.03.2012, 19:01:07] • [IP: 83.21.189.*]

Super.Miło widzieć tak przesympatyczną, wrażliwą ciepłą osobę.Gratuluję i gorąco pozdrawiam.

Gość • Niedziela [18.03.2012, 18:32:40] • [IP: 89.229.232.***]

p.Olu...jest pani światełkiem w tunelu... Wielki Szacunek i powodzenia...:-)

Gość • Niedziela [18.03.2012, 17:22:46] • [IP: 80.245.178.*]

wygląda jak gumowa lala

Gość • Niedziela [18.03.2012, 15:31:04] • [IP: 80.245.191.***]

ktoś strasznie nieudolnie zrobił retusz tego zdjęcia - nie dość, że jest ono sprzed lat chyba 15 lub 20, to wygląda jak żona Fantomasa

Puma • Niedziela [18.03.2012, 14:56:16] • [IP: 178.238.247.**]

GRATULACJE!!

Pećka • Niedziela [18.03.2012, 14:03:20] • [IP: 93.94.186.**]

Gratuluję Pani Oli i Karolinie. Cieszę się, że to właśnie obie Panie wygrały wybory. Życzę sukcesów i zadowolenia z pełnionych obowiązków. Pozdrawiam :)

Gość • Niedziela [18.03.2012, 11:27:44] • [IP: 217.97.193.**]

no cóż ważne aby, znała się na tym co chce robic i mam nadzieje została wybrana nie dlatego, że nalezy do PO>rózynych rzeczy się kobieta imała, życzę, żeby tym razem wyszło!

Gość • Niedziela [18.03.2012, 10:58:09] • [IP: 212.160.162.**]

I właśnie ta pani powinna była zostać naszym posłem! To wybrano nie wiadomo co :(

:) • Niedziela [18.03.2012, 10:07:11] • [IP: 92.42.118.***]

:)))cieszymy się bardzo, z serca gratulujemy, dziękujemy za spaniałe serce, za uśmiech, życzliwość, pomoc.WIELKIE DZIĘKI!

Gość • Niedziela [18.03.2012, 09:18:14] • [IP: 80.245.191.***]

i nasz prezyd... na to pozwolił nie wstawił tam jakigos starego nieroba kolesia

Gość • Niedziela [18.03.2012, 09:16:28] • [IP: 217.97.193.***]

Pani Aleksandro gratulacje A.Z.

Gość • Niedziela [18.03.2012, 08:38:13] • [IP: 95.129.224.***]

Gratulacje pani Aleksandro! :)

Gość • Niedziela [18.03.2012, 08:00:41] • [IP: 79.184.201.***]

Wielkie gratulacje

Gość • Niedziela [18.03.2012, 06:52:19] • [IP: 93.94.188.***]

podziękowanie czy chwalenie się?

Gość • Niedziela [18.03.2012, 02:04:19] • [IP: 83.11.83.**]

A niektórym przykro czyż nie?Gratuluję.

Oglądasz 1-25 z 27
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■