POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.04.2012, 19:06:35] • Świnoujście

Złożą kwiaty w Drugą Rocznicę Tragedii Smoleńskiej

Złożą kwiaty w Drugą Rocznicę Tragedii Smoleńskiej

fot. Organizator

10 kwietnia o godzinie 08.41 na Cmentarzu Komunalnym przy tablicy Katyń 1940, Klub Gazety Polskiej złoży kwiaty i zapali znicze pamięci w Drugą Rocznicę Tragedii Smoleńskiej.

O godzinie 18.00 w Kościele Chrystusa Króla odprawiona zostanie msza w intencji prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar Katastrofy Smoleńskiej. Zapraszamy do udziału w modlitwie.

Przewodniczący Klubu Gazety Polskiej w Świnoujściu
Włodzimierz Kotuniak


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-28 z 28

Gośćwiktoria • Wtorek [10.04.2012, 09:55:07] • [IP: 89.74.65.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [09.04.2012, 17:16:06] • [IP: 178.73.51.*]

Czy gość ma dość siostrzenicy i brata w wojsku. Jakiś niedorozwinięty!

Gość • Poniedziałek [09.04.2012, 15:26:22] • [IP: 93.94.190.***]

Ja pamietam tom date tylko bo siostrzenica marodzila sie i brat wyszedl z wojska , a reszta nie obchodzi, dosc tego wszystkiego.

Gość • Poniedziałek [09.04.2012, 15:00:57] • [IP: 92.42.117.***]

Czy fryzura dalej ta sama u naczelnego szlachciury świnoujskiego?

Gość • Niedziela [08.04.2012, 21:59:06] • [IP: 92.42.116.***]

Widzę, że bardzo wielu myli tu żenujący pokaz niekompetencji i wypadek z" miłością do Ojczyzny". Nie ma jedno z drugim nic wspólnego. Zginęli, wypadek, tragedia, ale nie zapominajmy, że na pokładzie znajdowała się straszliwa mieszanina szkodliwych dla naszego kraju kreatur. Nie ma co za nimi płakać, nie ma czego czcić. Opamiętajcie się ludzie!

Gość • Niedziela [08.04.2012, 15:07:36] • [IP: 93.94.188.***]

DOŚĆ !!

Gość • Niedziela [08.04.2012, 14:47:17] • [IP: 178.238.253.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [08.04.2012, 11:02:14] • [IP: 80.245.189.***]

...i na to liczymy.

Icek • Niedziela [08.04.2012, 10:12:12] • [IP: 31.187.12.**]

Was wszystkich tam w Swuenemunde niebawem Angela pogodzi. . .

Gość • Niedziela [08.04.2012, 09:02:09] • [IP: 80.245.189.***]

Jakby tym Talibom z PIS dac możliwości to ładną jatkę byśmy mieli w Polsce.

Gość • Sobota [07.04.2012, 20:46:32] • [IP: 178.238.252.***]

nie trzeba być zaraz lewusem aby zauważyć ze braciszek zamiast życzyć rodakom wszystkiego dobrego na święta wdraża na siłę raz jeszcze swoje chore urojone teorie spiskowe które normalny człowiek nie uwierzy

Gość • Sobota [07.04.2012, 19:28:58] • [IP: 217.97.193.***]

W sumie to jakich mozna spodziewac się komentarzy w tym lewackim gorodzie?.

Gość • Sobota [07.04.2012, 18:20:15] • [IP: 217.97.199.**]

Ej kolego ciebie od prawicy nie odstrasza to, że ten tekst jest prawdziwy, tylko to, że jesteś synem ubeka. Jak ojciec ci mówił że tylko liczy się wiara w Lenina a nie uczył cię miłości do Ojczyzny to Ci tak już pozostanie do końca. I ja to wiem i ty to wiesz!!

Gość • Sobota [07.04.2012, 18:12:43] • [IP: 217.97.193.***]

smoleńsk ciąg dalszy

Gość • Sobota [07.04.2012, 14:51:34] • [IP: 80.54.123.**]

KAZDY MA GROB RODZINE ZNAJOMYCH?NIECH STAWIAJA KWIATY ZNICZE TAM GDZIE POCHOWANI A NIE GDZIE ZGINELI

Chamsko • Sobota [07.04.2012, 14:04:54] • [IP: 83.21.162.***]

ilu ludzi potrzeba do wycięcia lasu ? 96 i jeden samolot. .ba dum tss

Gość • Sobota [07.04.2012, 13:53:51] • [IP: 93.94.185.**]

Katyń 2

Bździągwa™ • Sobota [07.04.2012, 11:23:47] • [IP: 31.63.219.***]

Smoleńsk 2012.

Gość • Sobota [07.04.2012, 11:17:20] • [IP: 178.238.245.***]

spoko pisuary bez nerwów dojdziecie do władzy to cała platformę odszczepieńców wywieziecie do Auschwitz a ruskich kijami pogonicie za ural

Filutek • Sobota [07.04.2012, 09:43:56] • [IP: 93.94.188.**]

W rocznicę śmierci tylu ludzi. ..Wy tak ładnie mówicie do siebie tak po Polsku: (Spokojnych, zdrowych Świąt-życzę mniej polityki więcej człowieczeństwa bo tego coraz mniej...

PaSo • Sobota [07.04.2012, 07:47:17] • [IP: 46.115.38.**]

Czytając teksty popierających prezesa i jego teori stwierdzam ze famatycy islamscy talibowie al-kaida i inni to pikus w porównaniu z tzw polska prawica, mam na myśli oczywiście PiS i jej odmiany np SP i PJN...

Gość • Sobota [07.04.2012, 01:31:26] • [IP: 92.42.116.***]

"wasi ojcowie mordowali w ubecich więzieniach patriotów" - gdy zapytasz, co mnie odstręcza od prawicy, to przypomnij sobie swój i tobie podobnych teksty. Takie jak ten, wredne i parszywe do samego dna. Czy wy tam macie jakieś egzaminy, żeście charakterologicznie jak spod jednej sztancy?

Gość • Piątek [06.04.2012, 22:26:22] • [IP: 217.97.199.**]

Ej lewacka bando tu pisząca nic dla was i waszych ojców święte nie jest, to wasi ojcowie mordowali w ubecich więzieniach patriotów, i jak dziś ktoś się upomina o pamięć i prawde wy podobnie może nie kazamatami kpicie z ludzi dzięki który żyje nam się dziś wolno. Żal mi was potomkowie lewackich gnid i współpracowników sowieckich

Gość • Piątek [06.04.2012, 22:07:01] • [IP: 77.254.163.**]

agość 21, 12 -prawdę napisał.

Gość • Piątek [06.04.2012, 21:15:39] • [IP: 88.156.233.***]

Człowieku! Odganiasz normalnych ludzi i krewnych pomordowanych w Katyniu takimi występami.

Gość • Piątek [06.04.2012, 21:12:13] • [IP: 92.42.113.**]

Czy Jarosław K.nie powinien być w tym dniu na Wawelu, gdzie wbrew woli większości Polaków leży jego brat. Czego szuka pod Pałacem? Czy myśli, ze większość normalnych Polaków poprze go w jego maniackiej chorej teorii spiskowej?

PaSo • Piątek [06.04.2012, 20:13:12] • [IP: 46.115.26.**]

Niech się wezmą za kucie kos i na Moskwe pomscic" POLEGLYCH"... bo tylko o to im chodzi...a w drodze powrotnej tryunfalnie zdobędą Berlin i będzie IV RP jak się patrzy !!

Gość • Piątek [06.04.2012, 20:05:58] • [IP: 178.238.252.***]

złoża a potem wypija zimnego Leszka takie pisowskie zakłamanie

Oglądasz 1-28 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■