POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [30.04.2012, 10:27:31] • Świnoujście

Tego jeszcze nie było!

Tego jeszcze nie było!

fot. Sławomir Ryfczyński / archiwum

Zapraszamy wszystkich, mieszkańców i turystów, na świnoujską plażę w samo południe 2. maja, w Dniu Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Wejście od ulicy Chrobrego. Zaczynamy o godz. 12.00.

Happening odbędzie się już po raz drugi. W ubiegłym roku (na zdjęciu) w podobny sposób niemal 600 osób utworzyło na plaży żywą flagę naszego kraju.

- Mamy nadzieję, że tym razem przyjdzie jeszcze więcej ludzi i pobijemy rekord – mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta.

Każdy, kto przyłączy się do wspólnego świętowania otrzyma czerwony lub biały balon. Wszyscy uczestnicy happeningu zostaną ustawieni tak, aby wspólnie stworzyć cyfrę 44 (czyli tyle, na ilu wyspach leży Świnoujście) w naszych narodowych barwach. Z wysięgnika ustawionego na plaży fotograf zrobi wszystkim wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

- Prognoza pogody na ten dzień zapowiada się optymistycznie, dlatego tym bardziej zachęcamy do licznego przybycia na plażę – dodaje Robert Karelus.


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

B-52 • Środa [02.05.2012, 09:41:31] • [IP: 31.63.227.**]

Czemu 44, a nie sierp i młot, albo niemiecki cyrkiel z fenigów?

hitlre • Poniedziałek [30.04.2012, 15:00:10] • [IP: 217.97.199.**]

czemu tytyl" Tego jeszcze nie było!" jak bylo to w tamtym roku?

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 14:52:14] • [IP: 88.156.235.**]

Z okazji dnia flagi nie zapomnijcie nabazgrać na białym polu nazwy naszego kurortu, a jak ktoś nie chce, bo przedtem pisał: " leć Małysz, leć!", to teraz może napisać: " jedź Małysz, jedź!". Można też napisać: Mokrzyca, Ostromice albo Wolin - to takie patriotyczne i nie zdarza się w innych krajach..., a propos kup, to kupą ludziska do zdjęcia z wysięgnika, miasto zniesie to jeszcze finansowo, a jaki będzie ubaw!

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 13:58:37] • [IP: 95.129.226.**]

Jakoś mi sie nie chce promować tego miasta...nic z tego nie mam, tylko drożyzna, tłok i kolejki na prom, nie będę udawała, że jest fajnie, jak nie jest...

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 13:18:38] • [IP: 178.6.247.***]

I psie kupy niech Karelus z nimi posorzata.

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 13:04:36] • [IP: 88.156.235.**]

Czterdzieści i cztery to wymyślił jeden z nawalonych poetów. Plagiat!!

Gość • Poniedziałek [30.04.2012, 12:32:22] • [IP: 80.54.123.**]

44 to jest liczba, składająca się z dwóch cyfr.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■