POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [06.06.2012, 11:46:23] • Europa

Niezbędnik kibica- przygotuj się do EURO

 Niezbędnik kibica- przygotuj się do EURO

fot. internet

Do EURO zostało już coraz mniej czasu. Aby przeżyć niezapomniane chwile podczas meczów, warto zaopatrzyć się w zestawy kibica. Przenieśmy się choć na moment do świata pełnych emocji i pokażmy że w Polsce są najlepsi kibice!

Mistrzostwa Europy zawsze wiążą się wieloma przygotowaniami i zaangażowaniem ze strony kraju, który jest ich gospodarzem. Polacy również chcą pokazać Europie, że są wiernymi kibicami oddanymi swojej reprezentacji. EURO 2012 to pierwsze tak prestiżowe wydarzenie sportowe w naszym kraju, dlatego staramy się aby jak najlepiej przyjąć kibiców z całej Europy. Chcemy umożliwić im niezapomniane przeżycia i pokazać, że jesteśmy gościnnym krajem otwartym na inne kultury i narodowości. EURO 2012 to nie tylko piękne, nowoczesne stadiony, infrastruktura, zabezpieczenia, wywiady z organizatorami i politykami. Mistrzostwa Europy to przede wszystkim kibice, ich wiara w zwycięstwo reprezentacji narodowej, dzięki której każdy z nich może przez chwile poczuć się kimś ważnym. Każdy z nas chce jak najlepiej przygotować się do tego wielkiego sportowego święta, dlatego już od dłuższego czasu asortymenty sklepów proponują nam zestawy kibica i gadżety nawiązujące do EURO 2012.

 Niezbędnik kibica- przygotuj się do EURO

fot. internet

Polskie koszulki, jak świeże bułeczki
Czas Mistrzostw to czas w którym kibice nie oszczędzają pieniędzy na produktach i akcesoriach związanych z EURO. Jest to gorący okres również dla sprzedawców, którzy tworzą specjalne promocyjne oferty dla Klientów. Wyniki badań umieszczonych na media2.pl pokazują, że głównie decydujemy się na zakup flagi narodowej, szalika, koszulki czy też trąbki (19%). Mniejszym zainteresowaniem dopingowania drużyny (7%) związane jest z malowaniem twarzy i ciała. Konkurencja na rynku jest dość duża, dlatego stroje i akcesoria dostępne są w różnych cenach i w różnych modelach. W sklepach odnotowano zdecydowany wzrost zainteresowania koszulkami meczowymi tzw. replikami. To one są najczęściej kupowane przez kibiców. Trend ten ma tak naprawdę zasięg globalny. Dużą popularnością cieszą się koszulki zagranicznych piłkarzy i dochody z nich przekraczają niewyobrażalne sumy. Koszulka Realu Madryt Cristiano Ronaldo została sprzedana w ponad milionie egzemplarzy. Dla kibiców koszulka jest ważnym dodatkiem i symbolem przynależności do konkretnej drużyny. Polskie stroje reprezentacji na turniej Euro2012 zajęły trzecie miejsce w rankingu na najlepsze stroje przygotowane na mistrzostwa w Polsce i na Ukrainie.

"Stroje Polski są całkiem eleganckie. Koszulki wyjazdowe wyglądają podobnie, kolor czerwony zastępuje biały." - napisał bleacherreport.com.

Okazuje się także, że koszulki reprezentacji Polski są najdroższe. Jest to ceniony towar i sprzedawcy zdają sobie sprawę z popularności produktu. To w szwedzkim sklepie internetowym, najdroższym strojem jest koszulka „Polska”, kosztuje 655 koron, czyli około 312zł.

„Koszulki, choć zawsze cieszyły się dużą popularnością, obecnie sprzedają się zaskakująco szybko. Zainteresowanie pozostałymi produktami EURO, jest naprawdę duże, dlatego dysponujemy szerokim asortymentem zestawów Kibica” – mówi Maciej Łopaciński, Menedżer Kategorii Gry zespołowe Go Sport.

Kulturalny doping
Zestaw kibica to akcesoria, ubrania sportowe, ale również warto pamiętać, aby w tym czasie nie zabrakło prawdziwego i kulturalnego dopingowania. To w jaki sposób zachowujemy się na trybunach, świadczy o naszej kulturze osobistej. Często jednak niepotrzebnie pod wpływem emocji padają z ust wulgaryzmy. Kibicujmy bez prowokacji, czyli szanujmy kibiców przeciwnych drużyn, nie obrażajmy i starajmy się zachować wysoką kulturę osobistą. Wyniki badań przeprowadzone przez łódzkich studentów pokazują, że klaskanie (84%) i śpiewanie (81%) są najczęstszymi sposobami kibicowania drużynie. Dopingując naszych zawodników, dodajemy im zapału do walki oraz wiarę w zwycięstwo.

Warto mieć również na uwadze, że wśród kibiców są rodzice z małymi dziećmi i dlatego pozwólmy na stworzenie rodzinnej oraz przyjaznej atmosfery maluchom. Zaszczepiajmy pasje sportowe i skupmy się na zdrowej rywalizacji. Pokażmy się z jak najlepszej strony tworząc przyjazny obraz polskich kibiców.


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Bździągwa™ • Niedziela [17.06.2012, 00:11:30] • [IP: 31.63.251.**]

21:08 - Żeby leczyć kompleksy, to trzeba najpierw je mieć ośla łąko. Defekuję się ni Ciebie Drucisław.

Bździągwa™ • Czwartek [07.06.2012, 19:27:41] • [IP: 31.63.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Bździągwa™ • Czwartek [07.06.2012, 14:25:27] • [IP: 31.63.233.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Bździągwa™ • Czwartek [07.06.2012, 09:35:01] • [IP: 31.63.197.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [06.06.2012, 23:06:17] • [IP: 92.42.116.***]

Ja już się przygotowałem do Euro: wyrzuciłem telewizor. A teraz wracam do pracy, bo skądś władza ściągnie podatki na pokrycie kosztów budowy stadionów, nie? Z niepracujących się nie da, ze swoich nie ma mowy, rolnicy nie płacą - pozostaję tylko ja i paru innych jeleni...

Gość • Środa [06.06.2012, 21:14:53] • [IP: 93.94.186.***]

Nie nie twierdze, że nie wyjdziemy z grupy.Jestem o tym przekonany, że nie wyjdziemy !

Gość • Środa [06.06.2012, 21:08:10] • [IP: 88.156.233.***]

Rzygam tym bzdziągwą..FRUSTRAT, leczący kompleksy na iswinoujście..

Mega Kibic • Środa [06.06.2012, 15:58:37] • [IP: 31.63.226.***]

Rzygam tym Euro. Przereklamowana impreza dla bez gustów. Jeszcze im wyliżcie rowy. Trzymam kciuki, żeby polaczki się skompromitowali. Jedna wielka Tandeta. Igrzyska dla ułomnych i frajerów. (ART. 54 WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI)

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■