POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [22.07.2012, 00:45:48] • Świnoujście

W parku może być niebezpiecznie

Jedna z naszych Czytelniczek opisuje dramatyczne zdarzenie, jakie miało miejsce w Parku Zdrojowym. Jej mama szła tamtędy do pracy. Parę minut po godzinie 7.00 rano młodzi mężczyźni, jadący na rowerach i popijający piwko, zatrzymali się, wyciągnęli z plecaka gruby kij i zaczęli krzyczeć w kierunku przerażonej kobiety. Na szczęście nic się nie stało. „Gdzie jest jednak policja?” – pyta nasza Czytelniczka.

Dodaje, że patrole powinny pojawiać się w parku późnym wieczorem i rano, kiedy nie ma tam zbyt wielu spacerowiczów.

- Zamiast tego funkcjonariusze spisują ludzi popijających piwko na promenadzie czy centrum miasta. Nie są pijani, nie rozrabiają. Kulturalnie i spokojnie siedzą na ławeczkach, wtedy policjanci zjawiają się zawsze – pisze rozgoryczona kobieta.


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Poniedziałek [23.07.2012, 10:56:18] • [IP: 95.129.228.***]

Najlepszymi Policjantami to są Policjanci z Patroli oni działają dzień i noc a Policjanci z drogówki to tylko chcą abym zawsze dmuchała im ostatnio to 2 razy dmuchałam i tym samym z drogówki tylko na innych ulicach

Gość • Niedziela [22.07.2012, 23:38:49] • [IP: 93.94.186.**]

może ta rozgoryczona kobieta powinna rano dzwonić na 112 i informować, że jej mama jedzie właśnie do pracy i podać trasę przejazdu wtedy dyżurny wyśle wszystkie patrole oraz poderwie śmigłowiec aby szczęśliwie dotarła do pracy i oczywiście taka sama procedura jak będzie wracała. Ludzie trochę pomyślcie zanim coś walniecie. Artykół hu... wie o czym

Gość • Niedziela [22.07.2012, 19:04:33] • [IP: 80.245.183.***]

tak najlepiej na każdym rogu niech policja stoi !! pani nie wie ze przez park się nie chodzi samemu ??

Gość • Niedziela [22.07.2012, 18:19:31] • [IP: 80.245.182.**]

niebezpiecznie to napewno jest na terenie wspolnoty mieszkaniowej LARES, za kolotaja 6sklepem komputerowym a warzywnym i skwerku laresu gdzie na codzien menele zrobili sobie miejsce barowe

Gość • Niedziela [22.07.2012, 16:23:58] • [IP: 62.69.248.**]

wystarczy do pracy isc drogą jak człowiek a nie po krzakach jak zwierz

Gość • Niedziela [22.07.2012, 14:22:38] • [IP: 31.63.217.***]

Darli mordy, bo sami byli wystraszeni.

ryynio • Niedziela [22.07.2012, 13:59:05] • [IP: 83.249.29.**]

ta kobieta nie rozumie korelacji pomiedzy kulturalnym piciem piwka na ławce i huliganskimi wybrykami gdy procenty uderzą do głowy

Gość • Niedziela [22.07.2012, 13:41:42] • [IP: 62.69.248.***]

chyba tam się dzieją takie rzeczy, jechałam rano totalny syf, butelki, plastykowe kubki, rozbite butelki, papiery, pety tak rano wyglądał park i sfory psów!!

Gość • Niedziela [22.07.2012, 12:37:37] • [IP: 80.245.188.***]

Żenada, że napisałeś" Rzenada"...

Gość • Niedziela [22.07.2012, 12:22:28] • [IP: 62.69.248.***]

Oczywiście, że trzeba być bardzo uważnym na tych młodzaków.Kobieta jest istotą kruchą, to na kim można się wyżywać?, na bezbronnej kobiecie, tylko ciekawe jakby się zachowali, gdyby tyczyło ich matki czy siostry.Organy ścigania robią co mogą, ale po pierwsze, jest ich stanowczo za mało, bo za małe płace, a za parę groszy niebędą narażać swego życia, a po drugie to trzeba zaostrzyć karalność takich bandziorów, a nie Policja ich łapie, a Sądy wypuszczają i tak wkoło panie Macieju, a bandziory to wykorzystują, bo wiedzą że im nikt nic nie zrobi"HULAJ DUSZO".

Gość • Niedziela [22.07.2012, 12:05:34] • [IP: 92.42.119.*]

W każdym miejscu na świecie takie miejsca są niebezpieczne i najlepiej ich unikać w określonych porach. Trudno wymagać od policjantów żeby byli wszędzie.Wczoraj widziałem policję i straż miejską w czasie akcji na drodze wewnętrznej przy wjezdzie na parking Rusałki.To co wyprawiają tam kierowcy woła o pomstę do nieba.Stawiają samochody w krzakach, na trawnikach, zastawiają drogę gdy obok jest pusty parking.Wczoraj oglądaliśmy ekwilibrystykę kierowcy śmieciarki który próbował wjechać w pobliże namiotu karuzeli.

Gość • Niedziela [22.07.2012, 10:31:11] • [IP: 95.129.228.***]

Zamiast wylewać gorzkie żale, kobiecina natychmiast po zdarzeniu powinna zadzwonić po policjantów. To proste, że oni nie mogą być wszędzie na raz.

Gość • Niedziela [22.07.2012, 10:00:07] • [IP: 31.63.217.***]

Kogo, to interesuje kto co, gdzie pije i co robi?

Gość • Niedziela [22.07.2012, 09:52:33] • [IP: 93.94.185.***]

TAK TO PRAWDA.JAK CHCĘ SOBIE SKRÓCIĆ DROGĘ PRZEZ PARK, TO PATRZĘ CZY CHODZĄ LUDZIE, INACZEJ BIJĘ SIĘ IŚĆ SAMA

Gość • Niedziela [22.07.2012, 09:10:55] • [IP: 62.69.248.**]

Kobieta rozwaliła mnie tekstem o" ludziach kulturalnie popijających piwko na ławeczkach". Widać kultury uczyła się z serialu" Świat według Kiepskich". Rzenada²

jaro • Niedziela [22.07.2012, 08:47:33] • [IP: 78.41.26.***]

myśliwych tam wysłać a ci powinni strzelać do bydła, po co angażować policję

Gość • Niedziela [22.07.2012, 08:45:31] • [IP: 88.156.233.***]

i akurat wtedy, gdy te" łobuzy" jechali rowerami policja powinna być w parku, dokładnie w tym miejscu co ta kobieta? Normalnie powinni zatrudnić jasnowidza w prewencji!

Gość • Niedziela [22.07.2012, 08:44:15] • [IP: 188.146.0.**]

Policja dupami trzęsie i dlatego atakują słabszych, a nie tych co powinni !!

Gość • Niedziela [22.07.2012, 08:32:21] • [IP: 31.63.217.***]

Następnym razem nie chodzić przez park.

Gość • Niedziela [22.07.2012, 05:55:05] • [IP: 174.93.171.**]

O czym jest tutaj napisane. Ze nie ma policji o 7 w Parku Zdrojowym czy. ..zamiast tego czyli o 7 rano spisują ludzi popijających piwko na promenadzie czy centrum miasta, Co za bzdura. REDAKCJO... nic sie nie dzieje w miescie

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■