POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.10.2012, 22:57:14] • Świnoujście

Agresywny amstaff zaatakował kobietę. Właściciel: „Rzuca się tylko na debili”

Chamstwo i prymitywne zachowanie właściciela tego amstaffa przekroczyło wszelkie granice – denerwuje się nasza Czytelniczka. Chodzi o sytuację do jakiej doszło w piątek około godziny 17.00 w lesie przy skrzyżowaniu ulicy Zamkowej z Basztową. Suka amstaffa rzuciła się na psa naszej Czytelniczki. Później zaatakowała samą kobietę. Sprawę zgłoszono na policję.

"Dzisiaj o godz. 17.00 wychodziłam z lasu (ok 300m do końca)z psami (ścieżka na wprost znaku z napisami ulic Basztowa i Zamkowa). Mój pies usłyszał, że ktoś idzie, zawołałam go. Wszystko rozgrywało się bardzo szybko...podbiegła kremowa suka amstaffa bez kagańca, smyczy (w szelkach). Rzuciła się na mojego psa. Instynktownie zdążyłam go złapać za szyje i podnieść na swoja klatkę piersiową odwracając się do niej plecami. Krzyknęłam „Panie zabierz tego psa!”.

Właściciel szedł spokojnym krokiem (luzaka, bujanym) i odpowiedział: „Nie kręć się tak, bo Ciebie pogryzie”. Bez żadnych emocji zapiał ja na smycz...Mi się ręce trzęsły i kiedy juz ja zapiał, nerwy mi puściły i sie zeskalam (nigdy w życiu się tak nie bałam). Ze łzami w oczach spytałam czemu nie ma kagańca, usłyszałam: „Rzuca się tylko na takich debili”. Zadzwoniłam na policję i zgłosiłam całe zdarzenie.

Mężczyzna ok 40stki, szczupły, czapka z daszkiem na głowie, wysuszona twarz, tępy wzrok, zero emocji.

To nie pierwsza sytuacja w naszym mieście. Czy każdy ma się bać ataku psa?! Zróbmy coś z tym!"

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 76

DJ • Poniedziałek [22.10.2012, 00:56:52] • [IP: 80.195.135.***]

BO TO SWINOUJSKI FAJFUS.PIES KOMORA I SKORA BU HA HA HA.TZW LEP, KARK, PUSTAK.KUJ MA 2 KONCE.ZEBY GO W NOCY NIE ZJADL.

Gość • Niedziela [21.10.2012, 12:54:20] • [IP: 92.42.119.***]

Proszę państwa mamy w naszym mieście tak zwaną straż miejską, gdzie ona jest ?przecież właśnie takimi sprawami jak nieprzestrzeganie przepisów dotyczących kagańca, sprzątaniu kupek, porządku przy posesjach powinna się zajmować ale nie Ona jest nie wiadomo od czego?

Gość • Czwartek [18.10.2012, 01:07:17] • [IP: 80.245.183.***]

Hmm ale tu jest namieszane suka rzuciła sie na psa?? suka psa nie zaatakuje , suka suke zaatakuje, pies psa zaatakuje. nigdy nie mialam takiej sytuacji sama mam suke i nigdy nie zaatakowala zadnego psa, . Mysle ze ona chciala sie z tym psem pobawic a babka sie wystraszyła i narobila paniki.

Gość • Czwartek [18.10.2012, 00:48:32] • [IP: 80.245.183.***]

[IP: 62.69.255.**] no to zrobimy taka na tobie , boj sie

Gość • Środa [17.10.2012, 21:20:31] • [IP: 80.245.189.***]

a gdzie dawne zezwolenia wydawane dla wlascicieli psow ras agresywnych. moze by tak kazdy amstaf mial" czipa" moze straz miejska i policja powinna kontrolowac wlascicieli z psem np. amstaf. 2 mandaty i koniec durnych wlascicieli psow.NIE MAM NIC PRZECIWKO RASIE PSA, SAMA MAM DWA. KARAC WLASCICIELI!!

Gość • Środa [17.10.2012, 17:55:24] • [IP: 92.42.112.**]

Jaki właściciel taki pies... zawsze jak widzę amstsafa to omijam szerokim łukiem nawet jeśli jest na smyczy i oczywiście zdaję sobie sprawę jaki poziom intelektualny mają jego własciciele. .. zatem niestety od takich ludzi też trzeba trzymać się z daleka.Najgorsze jest w tym to że tacy ludzie też niekiedy lubią na spacerze z ''pieskiem'' pogadać towarzysko z innymi właścicielami z pieskami i nie moga zrozumieć czemu wszyscy od nich uciekają... tylko prawda jest taka że z chwilą wzięcia amstafa jego właściciele z chwilą wyboru rasy sami skazują się na to że inni ucekają od nich jak od trendowatych.

Gość • Środa [17.10.2012, 09:49:49] • [IP: 83.189.146.***]

sam jest debilem i to jakim...te slowa mogl tylko powiedziec lysielec...prawdziwy polski cham...

Gość • Środa [17.10.2012, 06:39:13] • [IP: 2.206.229.***]

To jeje puściły nerwy czy zwieracze? Tak na marginesie to słuszna uwaga, jeden i drugi pies powinien być na smyczy i wtedy nie byłoby problemu.

Gość • Wtorek [16.10.2012, 19:25:17] • [IP: 92.42.118.**]

Morał z tego taki że amstaf powinien być na smyczy i pies a raczej psy tej pani tez powinny być na smyczy bo ten przepis dotyczy wszystkich psów

Gość • Wtorek [16.10.2012, 13:31:12] • [IP: 88.156.233.***]

nerwy jej pusciły i się zesrała..hehehe, no nie mogę co za tekst

Gość • Wtorek [16.10.2012, 10:58:41] • [IP: 80.55.205.***]

Posty takie jak z 8:34 utwierdzają mnie w przekonaniu, że posiadanie kundla powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu

Gość • Wtorek [16.10.2012, 08:34:14] • [IP: 80.245.186.***]

wolbrzymianie mamy w naturze. .. przecież jeśli ten pies by zaatakował tą kobietę to raczej by się na nogach nie utrzymała, temu psiakowi chodziło o psa a nie kobietę to po 1 a po 2 trzeba zdać sobie sprawę z tego że lapiąc i biorąc psa na ręce pobudzamy ciekawość innego psa a wąchanie się psy mają we krwi więc trzeba odróżniać zachowania psów. ..

Cysiu • Wtorek [16.10.2012, 07:56:32] • [IP: 62.69.249.***]

To w końcu zaatakował kobietę, czy nie? Bo tekst zaprzecza sam sobie.

Gość • Wtorek [16.10.2012, 07:55:40] • [IP: 95.129.228.***]

pies musi miec pustego pana

kociara • Poniedziałek [15.10.2012, 23:02:14] • [IP: 62.69.255.**]

Psiarze i ich srający pomiot zaczynają walczyć między sobą. Lubię to!

j444 • Poniedziałek [15.10.2012, 22:47:21] • [IP: 80.245.182.***]

Tego typu psy mają przeważnie debile z niskim lub bardzo niskim wykształceniem, osoby które dorobiły się na przygranicznym handlu ciuchami, papierosami lub narkotykami. W PRL-u taki debil na widok milicjanta miałby pełne spodnie strachu, w RP jak widać jest odwrotnie skoro debil nie został jeszcze sprowadzony do parteru, tam gdzie jego miejsce.

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 22:23:30] • [IP: 80.245.184.**]

Ten facet zawsze chodzi z tym psiakiem bez smyczy.Chyba na spacerze nawet takowej nie posiada. Nie rozumie, ze spotkanie z jego psem moze wlasnie sie tak skonczyc. Dla mnie to DEBIL (osoba o niskim ilorazie inteligencji; człowiek umysłowo upośledzony)

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 22:20:12] • [IP: 93.94.188.***]

Do Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 15:48] • [IP: 80.245.188.**] chcesz sie spotkac z moim butem ?/

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 21:42:58] • [IP: 31.63.232.***]

Ojoj joj, pieski przeszkadzają buraczanym ludzikom.

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 21:40:51] • [IP: 92.42.116.**]

TO JUŻ JEST KOLEJNY ARTYKUŁ A KREMOWYM AMSTAFIE I JEG DEBILNYM OPIEKUNIE. ..PEWNIE TO TE SAME POSTACIE

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 21:39:03] • [IP: 92.42.112.***]

tylko wysokie mandaty za niestosowanie się do przepisów: smycz i kaganiec !!

ryynio • Poniedziałek [15.10.2012, 20:59:50] • [IP: 83.249.28.**]

gdy puszczają nerwy to i puszczaja zwieracze... w takiej sytucji trzeba szybko podłozyc sobie pieluche

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 20:16:04] • [IP: 92.42.119.***]

"nerwy mi puściły i sie zeskalam" co to znaczy?

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 19:27:00] • [IP: 80.245.184.***]

Takie male to docs daleko lataja oczywiscie Mowa o wykopie samoobronnym (kiedys corke 5 latke taki maly za nogawke Wysraszyla sie a z mojej strony to byl odruch I tel, ze na policje dzwonie Pani szybko sie oddalila)

Gość • Poniedziałek [15.10.2012, 19:18:55] • [IP: 62.69.253.***]

Psy wszelkiej masci notorycznie lażą po miescie bez kagancow!! Dlaczego nikt nie reaguje?? Niektore bydlaki spuszczone nawet ze smyczy. Strach kolo takiego przejsc, a wlasciciel idzie jak ciele i co mu tam... olewa... Czy musi wydarzyc sie tragedia, zeby wreszcie zrobic z tym porzadek??

Oglądasz 1-25 z 76
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■