POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [09.12.2012, 17:52:18] • Świnoujście

Uwaga na przeterminowane produkty

Nasza Czytelniczka przestrzega – patrzcie, co kupujecie. Jak sugeruje, trzeba uważnie sprawdzać nie tylko cenę czy markę, ale głównie datę ważności. Często zdarza się bowiem, że sprzedawane w piątek produkty przestały się nadawać do spożycia już na początku tygodnia.

- Dziś rano w sklepiku przy Armii Krajowej, który reklamuje się w całej Polsce jako ten ze świeżymi artykułami, chciałam kupić śniadanie do pracy – pisze do nas na kontakt@iswinoujscie.pl jedna z Czytelniczek. – Proszę sobie wyobrazić, że z boku lodówki z napisem „przecena” były pasty rybne i jajeczne, których data ważności skończyła się trzy dni temu! Rozumiem, że można przecenić artykuły którym data kończy się lada dzień, w ostateczności tego samego dnia, ale nie sprzed kilku dni!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Środa [12.12.2012, 15:48:03] • [IP: 93.94.186.***]

Z tą datą ważności to jest dziwnie, raz w Polomarkecie kupiłem na dzień przed przeterminowaniem śmietanę" Mizerię", 10% tłuszczu, i dopiero po miesiącu otworzyłem i...była bardzo dobra! Albo pierogi z serem...kilka dni po upływie term. ważności nadal były dobre.

żarłoczek • Wtorek [11.12.2012, 20:07:19] • [IP: 92.42.112.***]

TO NIE JEST WINA TUSKA TYLKO WIELKA ZASŁUGA! Bo on wie że obżarstwo jest szkodliwe i grzechem! Więc robi co może, aby nam pomóc przestać się tak obżerać. Na szczęście coraz więcej ludzi to rozumie i jada mniej. Przez co dożyją emerytury i będą żyć jeszcze dłużej, i jeszcze szczęśliwiej. Efektem jest to że żywność nie znajduje już tylu nabywców i traci ważność na oczach rozsądnych klientów.

Gość • Wtorek [11.12.2012, 20:07:07] • [IP: 95.129.225.**]

Powinny być tanie półki z produktami z kończącym się terminem przydatności, ale sprzedawanie po terminie jest niedopuszczalne. Dodatkowo powinna być wyraźna informacja o kończącym się terminie przydatności!

Gość • Wtorek [11.12.2012, 15:41:23] • [IP: 80.245.180.***]

kto każe tej pani kupować co jej nie pasuje. przez takich jak ona zlikwidują to co dla takich jak ja opłaca się kupować. Wielu ludzi korzysta bo są dobre i tanie. Każdy widzi co kupuje. A ta swiętoszka co chciała kupić śniadanie ekstra to po co patrzy na to co ją nie interesuje wsadziła kij w mrowisko i niech się udławi jak znikną tanie półki to jej wina będzie.

Gość • Wtorek [11.12.2012, 09:54:42] • [IP: 62.69.251.***]

Może sanepid zainteresuje się sklepem Polo na Roosevelta. W lodówkach ciepło, w zamrażarkach rozmrożone i ponownie zamrożone produkty.

Polichlorek Winylu • Wtorek [11.12.2012, 09:26:05] • [IP: 31.63.252.**]

18:20 - Mnie lepiły ze śniegu, a Ciebie z masy kałowej. To Ty ➔ ☃ i Twoja stara ☃, tylko, że z kupy.∴

Gość • Poniedziałek [10.12.2012, 18:20:22] • [IP: 178.238.245.***]

Polichlorek dzieci dziś lepiły twoja postać idź i się podpisz ;-) 17:28 zgłos to komu trza

Gość • Poniedziałek [10.12.2012, 17:28:40] • [IP: 178.238.245.***]

Tydzień temu w Stokrotce przy ul. Matejki zwróciłam uwagę kasjerce, ze na półce stoi przeterminowane mleko dla niemowlaków, dzisiaj stoi nadal. Zadaję pytanie czy przepisy dotyczące ważności towaru obowiązują we wszystkich sklepach?

Polichlorek Winylu • Poniedziałek [10.12.2012, 15:16:28] • [IP: 31.63.203.**]

Beton z 10.12.2012, 00:57 - „A mamka wie, że ćpiesz?”

Gość • Poniedziałek [10.12.2012, 14:02:29] • [IP: 178.238.246.**]

GDZIEKOLWIEK I CO KOLWIEK CZYTAM OBOJĘTNIE W JAKIEJ SPRAWIE WSZYSTKO TO WINA TUSKA JEST OSOBA KTÓRA MA OBSESJĘ NA PUNKCIE TUSKA ZACZYNA SIĘ ROBIĆ NUDNENIEDŁUGO ZUPA MU SIĘ PRZYPALI TEŻ BĘDZIE WINA TUSKA-SMIESZNE

Gość • Poniedziałek [10.12.2012, 12:57:50] • [IP: 80.245.183.**]

POLO MARKET TO PRZODOWNIK JESLI CHODZI O TOWAR PO TERMINIE, ZRESZTĄ Z OBSŁUGĄ TEZ WCALE LEPIEJ NIE JEST.

Gość • Poniedziałek [10.12.2012, 09:27:27] • [IP: 62.69.255.***]

nie kupujcie...W ZADNYM SKLEPIE...tego typu artykułow spozywczych, zadnych pasztetów, past, wszystkiego co jest zmielone, wiem co piszę z wiadomych względow nie mogę napisac czym się to doprawia, konserwuje, nie wolno tego spożywać zwłaszcza dzieciom!!

Polichlorek Winylu • Poniedziałek [10.12.2012, 08:31:21] • [IP: 31.63.203.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [10.12.2012, 00:57:03] • [IP: 92.42.116.***]

Polichlorku Winylu, wiem że w Polsce ludzie samodzielni i pracujący są" zakałą tego świata" i dlatego powoli ich liczba się zmniejsza. Ale racz zauważyć, że jak my przestaniemy ciebie utrzymywać, to wątpię abyś miał cokolwiek do" wypierdolenia" na śmietnik, czy jakiego tam określenia rodem ze slumsów zechciałeś użyć. Lepiej sam wskocz do pojemnika, bo tam jest miejsce dla takich jak ty :)

Polichlorek Winylu • Niedziela [09.12.2012, 23:53:52] • [IP: 31.63.237.**]

Możesz już w końcu przestać pisać o swojej fujarce, bo to jest obrzydliwe. 20:35 - Nie jestem niczyim problem, ale za to Ty jesteś zakałą tego świata. I nie piszę o sobie, tylko o Tobie ośla łąko, że lada dzień, będziesz przy moim śmietniku i czekał, aż łaskawie coś wypierdolę.

Gość • Niedziela [09.12.2012, 22:17:41] • [IP: 178.238.252.***]

Polichlorek Winylu mnie twoje prywatne życie nie interesuje a co ze swoim pitolem robisz domu mało kogo obchodzi

Gość • Niedziela [09.12.2012, 20:35:16] • [IP: 92.42.116.***]

Ktoś pisze:" nie długo będziecie się żywić ze śmietników dzięki waszemu guru tuskowi" - no, ci którzy usiłują żyć z tego, co Tusk zabierze pracującym, mogą takich czasów doczekać. Ja pracuję i sam się karmię, nie czekam na dobroczynność, datki, zapomogi. Moja osoba jest moim problemem. Ty, jak rozumiem, jesteś czyimś problemem i nie masz ochoty zająć się sobą sam? No to ciesz się, że masz cokolwiek. Ludzie są jednak wielkoduszni!

Polichlorek Winylu • Niedziela [09.12.2012, 19:48:00] • [IP: 31.63.237.**]

19:41 - A Ty przytrzaśnij sobie pitola drzwiami.

Gość • Niedziela [09.12.2012, 19:41:42] • [IP: 178.238.252.***]

17:58 Zamieć Za oknem to te wina tuska puknij się w łep

Gość • Niedziela [09.12.2012, 19:36:16] • [IP: 88.156.233.***]

w sklepie N...przeterminowane ostatnio widziałam olejki zapachowe od maja !! szok...

Gość • Niedziela [09.12.2012, 18:26:24] • [IP: 83.8.58.***]

Zgadzam się z wpiem niżej! Tak będzie, albo jeszcze gorzej!

Polichlorek Winylu • Niedziela [09.12.2012, 17:58:25] • [IP: 31.63.237.**]

Trzy dni, to se może być przeterminowane, gorzej jak rok się nie zgadza. W ogóle, to ludziska musicie się hartować na przeterminowaną żywność, bo nie długo będziecie się żywić ze śmietników dzięki waszemu guru tuskowi.

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■