POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [28.04.2013, 23:30:09] • Świnoujście

Spektakularny pościg za bmw. Kierowca spowodował kolizję i uciekł

Spektakularny pościg za bmw. Kierowca spowodował kolizję i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Pościg rodem z hollywoodzkich filmów rozegrał się na drodze wyjazdowej ze Świnoujścia. Kierowca bmw na angielskich numerach rejestracyjnych spowodował kolizję na ulicy Fińskiej, po czym z piskiem opon ruszył z miejsca zdarzenia. Patrole policji błyskawicznie podjęły akcję pościgową za uciekinierem. Kierowca nie zatrzymał się jednak do kontroli. Na ul. Odrzańskiej dachował i wbił się w ogrodzenie jednego z domów. Wysiadł z samochodu i uciekł.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.35. Kierowca bmw wjechał w tył samochodu, który zatrzymał się na znaku „stop” przy ul. Fińskiej. Uczestnicy kolizji zjechali na parking. Wezwano policję. Sprawca szybko jednak wrócił do swojego samochodu i z piskiem opon odjechał z miejsca zdarzenia.

Spektakularny pościg za bmw. Kierowca spowodował kolizję i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

- Patrole otrzymały informację, że sprawca ucieka. Ruszyły w pościg. Kierowca nie chciał jednak zatrzymać się do kontroli – mówi st. sierż. Dorota Małysa ze świnoujskiej policji.

Spektakularny pościg za bmw. Kierowca spowodował kolizję i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

Bmw z ogromną prędkością wjechało na rondo w Łunowie, wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie jednego z domów przy ul. Odrzańskiej. Kierowca wysiadł z samochodu i uciekł.

Spektakularny pościg za bmw. Kierowca spowodował kolizję i uciekł

fot. iswinoujscie.pl

- Mężczyzna był sam. Jesteśmy w trakcie ustalania właściciela pojazdu – mówi rzecznik świnoujskiej policji.

Spektakularny pościg za bmw. Kierowca spowodował kolizję i uciekł

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 74, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 74

Gość • Czwartek [09.05.2013, 17:47:17] • [IP: 62.87.146.**]

napewno byl w szoku mialem to samo szkoda mi faceta wiem jak teraz cierpi, t BMW jest super zreszat znam po swoim przykladzie ze zawsze pisza nie prawde

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 18:45:12] • [IP: 93.94.188.***]

...kolejny buraczek zarobił pare funciaków na zmywaku i przyjechal wielce zarobiony pajac

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 17:12:57] • [IP: 80.245.188.***]

LIPA ! PORUTA ! WSTYD ! - i tyle w temacie świnoujskiej policji. ZŁAPCIE GO ! Brudasa...

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 17:11:23] • [IP: 82.27.107.***]

Zwykly stary samochod a jaracie sie jak dzieci, co drugi komentarz BMW

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 17:01:08] • [IP: 95.129.225.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 16:44:08] • [IP: 95.129.228.***]

Kiedys tez były poscigi ale Policja np Tirem na krzyżówkach zastawiała drogę i pijany czy trzezwy musiał się zatrzymac na szosie a po drugie co kawałek mamy Policję tak że niema gdzie uciekac

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 16:37:42] • [IP: 93.161.13.**]

te cyganichy znowu się zjechali do miasta. . szomy i inne buraki. . kradną handulją podrobionym złotem a policja ma to w nosie. .. a my tego w nosie nie mamy . ..

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 15:57:11] • [IP: 93.94.184.***]

to jakis ciawarez z pewnoscia dzisiaj w miescie jest ich od groma.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 15:06:42] • [IP: 88.156.233.**]

Nawet Kubica wylatuje z zakrętu !

sprawiedliwy • Poniedziałek [29.04.2013, 14:36:19] • [IP: 217.97.99.*]

Jak chcecie go znaleźć to spytajcie cyganów z Grunwaldzkiej 47, blok przed Logosem. Panienki w piątek wysiadały z tego auta ok. 16.00 pod Uznamem a mieszkają w tym właśnie bloku. Jak zwiał to miał coś na sumieniu.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 14:21:43] • [IP: 83.25.243.**]

nie dachował- to raz, nie rozwalił śmietnika- to dwa, a cały ten syf to wyleciał z bagażnika na dachu- to trzy

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 13:53:21] • [IP: 31.61.140.**]

Dziennikarz miał na myśli dachowanie a'la 360 stopni, czyli taki piruet w powietrzu. I że tego nie puścili w tvnie. ..

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 13:07:43] • [IP: 213.238.107.**]

'Gdyby dzieci się tam znajdował"-Już nie jeden raz ktoś pisał w komentarzach.I całe szczęście, że Ich nie było na podwórku.Całe szczęście...!

Wlasciciel BMW • Poniedziałek [29.04.2013, 12:42:04] • [IP: 77.114.79.***]

* o plocie, smietnikach, BMW... A nie myslicie co by bylo gdyby tam sie w tym momencie np dziecko bawilo. Nie ma reguly czy to BMW czy cos innego.. Jechalby Golfem i Golfem by go wyj**alo. Na marginesie szkoda tej e39 -tku na takiego amatora. Mam nadzieje ze jeszcze ktos o nia zadba!

Wlasciciel BMW • Poniedziałek [29.04.2013, 12:36:25] • [IP: 77.114.79.***]

* o plocie, smietnikach, BMW... A nie myslicie co by bylo gdyby tam sie w tym momencie np dziecko bawilo. Nie ma reguly czy to BMW czy cos innego.. Jechalby Golfem i Golfem by go wyj**alo. Na marginesie szkoda tej e39 -tku na takiego amatora. Mam nadzieje ze jeszcze ktos o nia zadba!

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 12:09:30] • [IP: 95.129.228.***]

nie mógł dachować ponieważ bagażnik dachowy nie jest nawet uszczerbiony, więc bajeczek proszę nie wciskać ;) nie róbmy z tego takiego szoł ze dachował ze nie wiadomo co. Po prostu jak to dresiarze niby takie kozaczki wielkie Pany i prawdziwi mężczyźni. a nie potrafią opanować seryjnego silnika w swoim bmw :) Radze kozaczkom przesiaść się do fiata nie wiem daewoo byle co coś co nie ma więcej niz 75 KM wtedy jest szansa choć nadal nie wielka, że nie będą tracili panowania nad swoim samochodem! A no i jeszcze jedno dresiarze. Nie kupujcie samochodów z napędem na tył bo to niebezpieczne dla innych uczestników jeżeli wy stracicie zdrowie lub życie kozaczki to was nie jest szkoda ale gdyby akurat wtedy dziecko bawiłoby się tam piłką na tym podwórku doszłoby do tragedii. Na prawdę albo dla was skuter albo jakieś daewoo. Pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 11:56:11] • [IP: 193.22.252.***]

To jak dachował skoro dach cały?

ryynio • Poniedziałek [29.04.2013, 11:23:58] • [IP: 83.249.19.***]

w cywilizowanych krajach policja odstepuje od poscigu jezeli uciekajacy to desperado, zamiast tego organizuje blokade, zaklada kolczatke,

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 11:19:53] • [IP: 80.245.181.***]

Dokładnie...za granicą by nie dopuścili to takich strat materialnych tylko na pierwszej lepszej prostej kosztem tego uciekiniera zatrzymali, jedyne co by ucierpiało to jego dupsko i samochód...ale to Polska...im nie można podjąć pościgu tylko czekać aż sam się zatrzyma.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:59:24] • [IP: 92.42.115.***]

przyjechała bida ze zmywaka zaszaleć w starym kraju

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:54:40] • [IP: 62.69.249.*]

Romowie - z czytaniem mają problemy, o pisanc..Niech ktoś to wytłumaczyiu nie wspomnę, mają prawo jazdy.Polak wykształcony zdaje pięć, sześć a nawet siedem razy aby go uzyska

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:49:51] • [IP: 92.42.118.***]

pedal od gazu wpadl mu do miski olejowej i dlatego tam dal nura w te smieci

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:13:32] • [IP: 213.238.107.**]

O tym dachowaniu to bzdura.Z ronda wyskoczył jak katapulta.Tego nawet w filmie nie było.Dobrze, że dom solidny i wjechał do mieszkania.

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 10:13:31] • [IP: 80.245.176.***]

NA BANK CYGAN. WCZORAJ JAKIS ZJAZD MIELI NA WYSZYNSKIEGO.

troll • Poniedziałek [29.04.2013, 10:11:33] • [IP: 178.238.252.***]

Wczoraj na działkach, , granica, , cyganie mieli sporą imprezę, było dużo samochodów z zagranicy, z angolowa też. pewnie dał w czapkę i dlatego uciekał.

Oglądasz 1-25 z 74
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■