POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.02.2014, 11:33:30] • Świnoujście

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jadący ulicą Wojska Polskiego tuż przed skrzyżowaniem z ulicą 11 listopada nie wyhamował i uderzył w jadącego przed nim hyundaia.

Do kolizji doszło przed godziną 11.00. W wyniku kolizji uszkodzony został przód seata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Piątek [21.02.2014, 14:55:20] • [IP: 95.129.226.**]

...do właściciela samochodu... wymień na lepszy model... Samochód też!!

Gość • Piątek [21.02.2014, 12:55:15] • [IP: 91.151.139.**]

Tylko rondo jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w mieście a nie skrzyżowania z drogą w utrzymaniu sygnalizacją świetlną. Seatem jechał wyjątkowy tępak.

Gość • Piątek [21.02.2014, 01:59:51] • [IP: 62.69.241.***]

NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE, NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO. SAMOCHÓD RZECZ NABYTA, A WY PASKUDNE KOMENTATORSKIE HIENY JESTEŚCIE GORSI OD MENDY SPOŁECZNEJ TYLKO SAMA KRYTYKA I MĄDROŚCI A SŁOMA WAM Z BUTÓW WYSTAJE. !!.

Gość • Czwartek [20.02.2014, 23:24:05] • [IP: 80.245.182.***]

No i kierowca suva dostanie mandat

Gościu • Czwartek [20.02.2014, 10:58:20] • [IP: 83.25.119.***]

Proponowałbym bym udać się kierowcy Seata do Pani Wiceprezydent po poradę jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji

Gość • Czwartek [20.02.2014, 07:19:39] • [IP: 80.245.176.***]

santa fe to santa fe...

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 22:13:20] • [IP: 88.156.233.***]

Dlaczego mi w moich komentarzach się sprzeczacie?! Mają być nowe ronda, które zapewniają, ułatwiają bezpieczeństwu (szczególnie podczas jazdy po jezdni), skracają ruch drogowy (które umożliwiają wygodną, szybką i bezpieczną jazdę bez sygnalizatora świetlnego) i koniec!

Gość • Środa [19.02.2014, 21:07:11] • [IP: 193.200.150.***]

111. - Czyli wychodzi, że jednak nie dobry kierowca.

Gość • Środa [19.02.2014, 20:52:19] • [IP: 213.158.222.***]

no cóż szybcy i wściekli w wersji polskiej czyli najpierw szybki a teraz wściekły

Gość • Środa [19.02.2014, 20:46:47] • [IP: 95.129.226.**]

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***] Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta. JECHAŁA KOBIETA Z DZIECKIEM!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***]

Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta, dobry kierowca (znam człowieka) dużo jeździ po naszym mieście. A ulica szczególnie przy mokrej nawierzchni (a taka była) jest zdradliwa bo śliska. A prawda jest taka że najlepszy kierowca może być uczestnikiem zdarzenia drogowego. Trzeba jeździć ostrożnie!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:39:46] • [IP: 95.129.226.**]

Jakie ronda, ludzie... facet stał na czerwonym ona na prostej drodze centralnie wiechała mu w d..ę :)

Gość • Środa [19.02.2014, 18:01:45] • [IP: 193.200.150.***]

Gówniany kierowca, a nie gówniana ulica. Dobry jeździec, to i na szkapie pogalopuje.

Gość • Środa [19.02.2014, 17:45:22] • [IP: 80.245.179.***]

ul. Wojska Polskiego w fatalnym stanie. Szczególnie odcinek między ul. Konopnickiej i ul. Pułaskiego. Wojsko Polskie powinno wnioskować o zmianę nazwy ulicy.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:52:38] • [IP: 83.11.255.***]

To kobieta kierowała barany

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:25] • [IP: 62.69.231.***]

Gówniany samochód, że tak się złożył.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:03] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Środa [19.02.2014, 14:28:00]  [IP: 193.110.130.***] - Są tam ronda, bo wszędzie dookoła gdzie się nie odwrócę, to same lelepety.

Gość • Środa [19.02.2014, 15:13:25] • [IP: 93.94.186.***]

na pewno baba...

Gość • Środa [19.02.2014, 14:32:10] • [IP: 95.129.226.**]

...to baba !!

Gość • Środa [19.02.2014, 14:31:51] • [IP: 37.109.81.***]

Cofanko bylo

Gość • Środa [19.02.2014, 14:28:00] • [IP: 193.110.130.***]

Do Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**] - pojedź gdzieś na zachód (np. do Niemiec czy Holandii) a zobaczysz jak dużo rond tam jest, szczególnie w mniejszych miejscowościach - nie trzeba świateł, bezpieczne, samorozładowujące korki skrzyżowanie

Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**]

Co wy z tymi rondami, małe miasto a wy wszędzie byście chcieli ronda, po ktorych i tak nie umiecie jeźdić, włączcie myślenie lepiej -to nic nie boli.

Gość • Środa [19.02.2014, 14:03:14] • [IP: 80.245.184.***]

burak ma nauczkę tylko drugiego auta szkoda...

Gość • Środa [19.02.2014, 13:36:23] • [IP: 93.154.193.***]

Rondo rondo rondo!!

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 13:26:53] • [IP: 88.156.233.***]

Witam. Niedawno na ulicy Matejki 1D wybudowano nowoczesny sklep hipermarket" Kaufland". Najgorsze i pechowe miejsce (skrzyżowanie) to przy tym właśnie sklepie - zbieg ulic Matejki, 11 Listopada oraz Gdańska. Czekam jak się wydarzy kolejna tragedia. Ja pamiętam z dawnych czasów 2003 roku, gdy motocyklista jechał za szybko, powyżej 60 km/h, gdyż uderzył w latarnię, wywrócił się i zmarł. Byłem na jego pogrzebie. Bardzo młody chłopak. Aż się łezka w oku kręci. Dlaczego z tym miasto nic nie robi?! Moim zdaniem powinno powstać rondo. I niech Świnoujście się zastanowi, że rondo zapewnia bezpieczeństwo i wygodę (bez sygnalizacji świetlej). I więc apeluję do wszystkich mieszkańców, żeby się zastanowiło, jak i prezydent. Miłego dnia życzę i proszę bardzo się zastanowić nad tym tematem niecodziennym.

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ OBLODZENIE / GOŁOLEDŹ, OPADY MARZNĄCE Ostrzeżenie meteorologiczne od godz. 06:00 dnia 03-12-2022 do godz. 10:00 dnia 04-12-2022. Obszar: województwo zachodniopomorskie - całe. Przebieg: Prognozuje się występowanie marznących opadów śniegu i deszczu ze śniegiem powodujących gołoledź i oblodzenia. Opady najpierw zaczną występować w południowych rejonach i będą się przesuwać w kierunku na północ i północny wschód obszaru. Najdłużej zagrożenia utrzymają się w powiatach północnych i wschodnich. Skutki: utrudnienia komunikacyjne; śliskie powierzchnie dróg i chodników; zjawisko gołoledzi. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky Sp. z o.o. ■ Podczas nadzwyczajnego posiedzenia Rada Miasta przyjęła treść apelu do firmy Fresenius o pozostawienie w Świnoujściu sprzętu do dializ i przekazaniu go miastu, które chce działalność stacji powierzyć Szpitalowi Miejskiemu ■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■