POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [19.09.2015, 06:40:28] • Świnoujście

Awantura na działkach! Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło 60- latka!

Awantura na działkach! Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło 60- latka!

fot. Sławomir Ryfczyński

60- latek z obrażenia w szpitalu- to efekty pobicia do którego doszło na terenie ogródków działkowych. Dwóch jak dotąd nieznanych sprawców napadło na starszego mężczyznę. Obrażenia były na tyle dotkliwe, że 60- latek trafił do szpitala. Teraz policja prowadzi działania mające na celu ustalenie sprawców.

Policja została wezwana do szpitala miejskiego, gdzie przebywał mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że napadło go dwóch mężczyzn.

- W poniedziałek w godzinach wieczornych interweniowaliśmy w Szpitalu Miejskim, gdzie został przywieziony z obrażeniami 60-letni mieszkaniec Świnoujścia. W rozmowie z pokrzywdzonym ustaliliśmy, że podczas pobytu na ogrodach działkowych został on pobity przez dwóch mężczyzn. Będziemy w tej sprawie prowadzić czynności mające na celu ustalenie sprawców tego czynu- informuje oficer prasowy KMP w Świnoujściu st. asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Sobota [19.09.2015, 20:03:32] • [IP: 37.8.215.**]

tekst o pobiciu na działkach a tu o Sm coś piszą frustraci. Co ma Sm do działek, po zarządem ogrodów działkowych. Jak tam tak niebezpiecznie to niech sobie ochronę wynajmą

Gość • Sobota [19.09.2015, 15:54:48] • [IP: 178.238.249.**]

IP251*** jeśli chciałeś być śmieszny to nic z tego.Jesteś żałosny i ograniczony a dowodem tfuj wpis.

Gość • Sobota [19.09.2015, 15:38:43] • [IP: 62.69.253.**]

Do buraka z 12.35, - niewiem co robisz gościu (lub gościówo) zawodowo, ale jesteś tępy(a) jak baran. Twój punkt widzenia jest jak patrzenie w klozet a" normalne porządne wypłaty" to się każdemu należą za pracę. Jesteś jak sądzę mieszkańcem budynkuSM to jak ci się nie podoba to kup sobie mieszkanie Bornem lub willę o ile masz normalną porządną wypłatę.

Burek • Sobota [19.09.2015, 14:41:21] • [IP: 46.112.107.***]

Do miłośnika procesji. Chodzą w mieście słuchy, że powstanie Dorażna Instytucja ds. Zwalczania Dewiacji. Bo, że dewiant jesteś łosiu to nie ulega żadnej wątpliwości. Zapewne podniecasz się i dostajesz orgazmu na samą myśl o procesji. Dlatego piszesz o tych procesjach do znudzenia.

Gość • Sobota [19.09.2015, 13:58:44] • [IP: 85.30.184.***]

stawiam na Wl*

Gość • Sobota [19.09.2015, 12:35:05] • [IP: 94.254.209.***]

To prawda że SM w naszym mieście powinna być zlikwidowana. Pracowałem w UM i to prawda, że panowie nie mają szacunku i nie shanbili się nigdy pracą. Ludzie mają oczy i mają rację by ukrócić te nieróbstwo. Mało tego pracownicy SM często śmiali się szyderczo z mieszkańców przy plotkowaniu w palarni. Jeszcze jakby pracowali w czynie społecznym, to można przymnknąć oko. Oni jednak biorą za te nieróbstwo normalne porządne wypłaty i to za nasze pieniądze. Dla przykładu można porównać pracę również Strażników ale ze Straży Pożarnej. Są praktycznie wszędzie i zawsze służą pomocą. Tacy ludzie są potrzebni i szanowani, a nie banda nierobów i złodziei.

wrroclawiak • Sobota [19.09.2015, 12:09:16] • [IP: 185.5.99.**]

Skończą się rządy Żmurkiewicza i skończy się Straż Miejska. Nigdy nie wyszli nawet na patrol w mieście i tylko się wożą. Na szczęście już nie długo i będą musieli szukać sobie nowej pracy. Żaden pracodawca nie weźmie takich nierobów pod swoje skrzydła.

Gość • Sobota [19.09.2015, 11:56:03] • [IP: 37.8.215.***]

Przeciez karetka stała przy działkach ponad godzinę, a policja byla tam najpierw(widziałam moment przyjazdu a godzinę pozniej nadal tam stala z wlączoną sygnalizacją) więc jaka policja została wezwana do szpitala?

Gość • Sobota [19.09.2015, 10:14:02] • [IP: 83.20.242.**]

więc się pilnuj

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:53:46] • [IP: 31.61.138.***]

Na tych działkach to się cały czas coś dzieje albo się biją albo kradną a najgorsze w tym wszystkim jest to że przecież mogła tam zostać pobita staruszka ! A to mogła być wasza matka przecież ! A co by to było jakby procesja została na tych działkach pobita ?

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:43:57] • [IP: 95.129.228.***]

W Świnoujsciu Rządzi Komunistyczna SLD i Ona Powołała Straz Miejską

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:41:47] • [IP: 62.69.251.**]

Za malo straznikow miejskich!

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:57:26] • [IP: 62.69.251.***]

To moze oznaczać tylko jedno: islamscy imigranci już tu są i biją prawdziwych, ciężko pracujacych polaków

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:39:26] • [IP: 50.7.78.**]

To nie mogli tak zrobić, żeby nie pobić, tylko zrobili tak, że pobili?

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:38:59] • [IP: 178.238.251.***]

kto to ?

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:36:12] • [IP: 46.112.170.***]

a na których działkach może napiszecie

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:33:31] • [IP: 83.21.28.**]

bydlo mieszka w tym miescie i zdania nie zmienie powinni do takich strzelac !!

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:31:12] • [IP: 31.1.208.**]

NASZA POLICJA ZA CIENKA JEST BY DAĆ SOBIE RADE Z TAK TRUDNĄ SPRAWĄ JAK USTALENIE SPRAWCÓW POBICIA ONI NAWET NIE PODOŁALI ZŁAPAĆ SPRAWCÓW STRZELANINY !!

Burek • Sobota [19.09.2015, 08:11:35] • [IP: 46.112.248.**]

Scenariusz zapewne był taki jak zwykle; panowie razem spożywali alkohol, jak to na działkach bywa, pobity koleś nie chciał postawić to spuścili mu bęcki. Ale co do tego ma Straż Miejska, szoferzy Żmurkiewicza i urzędasów, sam burmistrz, 98% katolików i Ryś?. Czyżby razem pili?.

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:01:56] • [IP: 37.8.215.**]

Gość Sobota [19.09.2015, 07:36:06] [IP: 89.66.202.*** w Kamieniu SM zajmowała się tylko fotoradarami, od stycznia tracą tą możliwość, a że Kamień jest najardziej zadłużonym miastem więc pozbywają się ludziktozy nie będą łatać dziur w budżecie, , U nas powinno wprost przeciwnie - zwiększyć się ilość SM bo 4 osoby maomogą a i tak w tym roku sporo ich było widać, zwłaszcza przy pijaczkach.

Gość • Sobota [19.09.2015, 07:44:57] • [IP: 80.245.179.***]

Czy to Ryś się wreszcie dojgrał ??

Alleluja i do przodu ! • Sobota [19.09.2015, 07:37:13] • [IP: 81.190.16.**]

Katolicka Polska w 98%.

Gość • Sobota [19.09.2015, 07:36:06] • [IP: 89.66.202.***]

W Kamieniu Pomorskim radni zagłosowali za rozwiązaniem Straży Miejskiej(11 za i 1 przeciw). Czas zrobić to samo w Świnoujsciu. Problem w tym że u nas to szoferzy Żmurkiewicza i urzędasów, a w Kamieniu sam burmistrz dał radnym propozycję i przyzwolenie na zlikwidowanie tej formacji.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Naczelnik Wydziału Ochrony Srodowiska i Leśnictwa Tułodziecka-Terenda; "uważam za ogromny sukces, że mamy w Świnoujściu parking na którym możemy przechować odholowane pojazdy i wraki ■ Radna Agatowska: apeluję do wydziału gospodarki komunalnej i środowiska o spotkanie z Policją i ustalenie zasad dotyczących usuwania samochodów i wraków zaparkowanych w pasie drogowym ulic ■ 94 wnioski na zakup węgla w Świnoujściu, w większości wnosokują o to mieszkańcy praworzeża ■ Prezydent Miasta; „postanowiłem wyłączyć po zmroku oświetlenie promenady i parków bo nikt z tego teraz nie korzysta” ■ 1 grudnia o godz. 9.00 odbędzie się seminarium dla radnych na którym zaprezentowany zostanie projekt przyszłorocznego budżetu miasta ■ Od godziny 9.14 rozpoczęły się obrady 70 sesji Rady Miasta. W związku z remontem sali konferencyjnej rady Miasta radni spotkali się tym razem w Bibliotece Miejskiej ■ Ćwiczenia „NEPTUN-22” w Świnoujściu – utrudnienia w ruchu. 25 listopada 2022 roku, od godziny 07:30 do godziny 14:30, na terenie dzielnicy Warszów w Świnoujściu, odbędą się ćwiczenia dowódczo-sztabowe pod kryptonimem „NEPTUN-22”, w związku z czym, należy spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie terminala LNG i przyległego kompleksu leśnego. W tym czasie ruch pojazdów na ul. Ku Morzu, na odcinku od zjazdu z wiaduktu do ronda przy parkingu, zostanie wstrzymany. Organizatorzy ćwiczeń - Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie oraz Komenda Miejska Policji w Świnoujściu przepraszają za możliwe utrudnienia. ■ W ciągu dnia w pasie częściowo centralnym i zachodnim będą występować spadki temperatury powietrza i gruntu do oraz poniżej 0°C powodujące oblodzenia wilgotnych i mokrych nawierzchni dróg oraz chodników, ponadto w województwie podkarpackim i lubelskim od rana będą występować gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 50 - 100 m. ■ Taksówkarze (przedsiębiorcy) chcący zachować dotychczasowe licencje wydane przed 1 stycznia 2020r. powinni do 31 grudnia 2022r. złożyć wniosek o dostosowanie licencji do obecnych ustawowych wymogów. Wniosek należy złożyć w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Świnoujście ■ Mężczyzna wypadł przez okno na 4. piętrze. Do tego zdarzenia doszło nad ranem 3.11.2022r. Z okna znajdującego się na czwartym piętrze budynku przy ulicy Matejki 1a, wypadł mężczyzna. Na skutek upadku doznał licznych obrażeń, został przewieziony do szczecińskiego szpitala ■ Multipleks Cinema3D zlokalizowany w Galerii Corso od 28 października br. funkcjonuje pod nową nazwą Multikino. Zmienione zostały wszystkie logotypy znajdujące się w centrum handlowym w Świnoujściu oraz na jego fasadzie ■ Portal iswinoujscie.pl wygrał w sądzie z gminą miasto Świnoujście. Wygrana właściciela i naczelnego redakcji dotyczy nieprawnego żądania usunięcia z portalu, artykułu: „Czy Urząd Miasta ustawił zakup auta dla prezydenta Janusza Żmurkiewicza?” ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Ze Świnoujścia znika stacja dializ. To początek horroru dla pacjentów. Już w grudniu swoją działalność zakończy stacja dializ w Świnoujściu. To bardzo zła wiadomość dla wszystkich pacjentów korzystających ze stacji dializ znajdującej się w "Rusałce" ■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 18 października (wtorek) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panem Markiem Żymłą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Galerii Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■ Mieszkańcy Świnoujścia, zainteresowani zakupem węgla opałowego, proszeni są o zgłaszanie zapotrzebowania w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, pod numerem telefonu 091 32 25 491. W terminie do 10 października 2022 roku należy zgłosić zapotrzebowanie na cały sezon grzewczy. Szacowana cena opału wyniesie około 2600-2800 zł brutto za tonę. W ofercie znajdzie się: miał węglowy, groszek oraz orzech 2. W Świnoujściu węgiel będzie można nabyć w miejskiej spółce PEC lub w innych podmiotach wskazanych przez Prezydenta Miasta. Opał pochodzić będzie z zasobów zorganizowanych przez PGE Paliwa sp. z o.o. oraz spółkę OT Port. ■ Informacja banku. Punkt kasowy w urzędzie. Jak informuje Bank Pekao S.A., od dnia 3 października 2022r. do odwołania punkt kasowy banku przy ul. Wojska Polskiego 1/5 (budynek urzędu miasta) będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.45 – 15.30, dla petentów urzędu miasta w godz. 08.00 – 15.15. Przerwa w obsłudze w godz. 12.00 -12.15 ■