POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [19.09.2015, 06:40:28] • Świnoujście

Awantura na działkach! Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło 60- latka!

Awantura na działkach! Dwóch mężczyzn dotkliwie pobiło 60- latka!

fot. Sławomir Ryfczyński

60- latek z obrażenia w szpitalu- to efekty pobicia do którego doszło na terenie ogródków działkowych. Dwóch jak dotąd nieznanych sprawców napadło na starszego mężczyznę. Obrażenia były na tyle dotkliwe, że 60- latek trafił do szpitala. Teraz policja prowadzi działania mające na celu ustalenie sprawców.

Policja została wezwana do szpitala miejskiego, gdzie przebywał mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że napadło go dwóch mężczyzn.

- W poniedziałek w godzinach wieczornych interweniowaliśmy w Szpitalu Miejskim, gdzie został przywieziony z obrażeniami 60-letni mieszkaniec Świnoujścia. W rozmowie z pokrzywdzonym ustaliliśmy, że podczas pobytu na ogrodach działkowych został on pobity przez dwóch mężczyzn. Będziemy w tej sprawie prowadzić czynności mające na celu ustalenie sprawców tego czynu- informuje oficer prasowy KMP w Świnoujściu st. asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Sobota [19.09.2015, 20:03:32] • [IP: 37.8.215.**]

tekst o pobiciu na działkach a tu o Sm coś piszą frustraci. Co ma Sm do działek, po zarządem ogrodów działkowych. Jak tam tak niebezpiecznie to niech sobie ochronę wynajmą

Gość • Sobota [19.09.2015, 15:54:48] • [IP: 178.238.249.**]

IP251*** jeśli chciałeś być śmieszny to nic z tego.Jesteś żałosny i ograniczony a dowodem tfuj wpis.

Gość • Sobota [19.09.2015, 15:38:43] • [IP: 62.69.253.**]

Do buraka z 12.35, - niewiem co robisz gościu (lub gościówo) zawodowo, ale jesteś tępy(a) jak baran. Twój punkt widzenia jest jak patrzenie w klozet a" normalne porządne wypłaty" to się każdemu należą za pracę. Jesteś jak sądzę mieszkańcem budynkuSM to jak ci się nie podoba to kup sobie mieszkanie Bornem lub willę o ile masz normalną porządną wypłatę.

Burek • Sobota [19.09.2015, 14:41:21] • [IP: 46.112.107.***]

Do miłośnika procesji. Chodzą w mieście słuchy, że powstanie Dorażna Instytucja ds. Zwalczania Dewiacji. Bo, że dewiant jesteś łosiu to nie ulega żadnej wątpliwości. Zapewne podniecasz się i dostajesz orgazmu na samą myśl o procesji. Dlatego piszesz o tych procesjach do znudzenia.

Gość • Sobota [19.09.2015, 13:58:44] • [IP: 85.30.184.***]

stawiam na Wl*

Gość • Sobota [19.09.2015, 12:35:05] • [IP: 94.254.209.***]

To prawda że SM w naszym mieście powinna być zlikwidowana. Pracowałem w UM i to prawda, że panowie nie mają szacunku i nie shanbili się nigdy pracą. Ludzie mają oczy i mają rację by ukrócić te nieróbstwo. Mało tego pracownicy SM często śmiali się szyderczo z mieszkańców przy plotkowaniu w palarni. Jeszcze jakby pracowali w czynie społecznym, to można przymnknąć oko. Oni jednak biorą za te nieróbstwo normalne porządne wypłaty i to za nasze pieniądze. Dla przykładu można porównać pracę również Strażników ale ze Straży Pożarnej. Są praktycznie wszędzie i zawsze służą pomocą. Tacy ludzie są potrzebni i szanowani, a nie banda nierobów i złodziei.

wrroclawiak • Sobota [19.09.2015, 12:09:16] • [IP: 185.5.99.**]

Skończą się rządy Żmurkiewicza i skończy się Straż Miejska. Nigdy nie wyszli nawet na patrol w mieście i tylko się wożą. Na szczęście już nie długo i będą musieli szukać sobie nowej pracy. Żaden pracodawca nie weźmie takich nierobów pod swoje skrzydła.

Gość • Sobota [19.09.2015, 11:56:03] • [IP: 37.8.215.***]

Przeciez karetka stała przy działkach ponad godzinę, a policja byla tam najpierw(widziałam moment przyjazdu a godzinę pozniej nadal tam stala z wlączoną sygnalizacją) więc jaka policja została wezwana do szpitala?

Gość • Sobota [19.09.2015, 10:14:02] • [IP: 83.20.242.**]

więc się pilnuj

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:53:46] • [IP: 31.61.138.***]

Na tych działkach to się cały czas coś dzieje albo się biją albo kradną a najgorsze w tym wszystkim jest to że przecież mogła tam zostać pobita staruszka ! A to mogła być wasza matka przecież ! A co by to było jakby procesja została na tych działkach pobita ?

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:43:57] • [IP: 95.129.228.***]

W Świnoujsciu Rządzi Komunistyczna SLD i Ona Powołała Straz Miejską

Gość • Sobota [19.09.2015, 09:41:47] • [IP: 62.69.251.**]

Za malo straznikow miejskich!

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:57:26] • [IP: 62.69.251.***]

To moze oznaczać tylko jedno: islamscy imigranci już tu są i biją prawdziwych, ciężko pracujacych polaków

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:39:26] • [IP: 50.7.78.**]

To nie mogli tak zrobić, żeby nie pobić, tylko zrobili tak, że pobili?

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:38:59] • [IP: 178.238.251.***]

kto to ?

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:36:12] • [IP: 46.112.170.***]

a na których działkach może napiszecie

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:33:31] • [IP: 83.21.28.**]

bydlo mieszka w tym miescie i zdania nie zmienie powinni do takich strzelac !!

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:31:12] • [IP: 31.1.208.**]

NASZA POLICJA ZA CIENKA JEST BY DAĆ SOBIE RADE Z TAK TRUDNĄ SPRAWĄ JAK USTALENIE SPRAWCÓW POBICIA ONI NAWET NIE PODOŁALI ZŁAPAĆ SPRAWCÓW STRZELANINY !!

Burek • Sobota [19.09.2015, 08:11:35] • [IP: 46.112.248.**]

Scenariusz zapewne był taki jak zwykle; panowie razem spożywali alkohol, jak to na działkach bywa, pobity koleś nie chciał postawić to spuścili mu bęcki. Ale co do tego ma Straż Miejska, szoferzy Żmurkiewicza i urzędasów, sam burmistrz, 98% katolików i Ryś?. Czyżby razem pili?.

Gość • Sobota [19.09.2015, 08:01:56] • [IP: 37.8.215.**]

Gość Sobota [19.09.2015, 07:36:06] [IP: 89.66.202.*** w Kamieniu SM zajmowała się tylko fotoradarami, od stycznia tracą tą możliwość, a że Kamień jest najardziej zadłużonym miastem więc pozbywają się ludziktozy nie będą łatać dziur w budżecie, , U nas powinno wprost przeciwnie - zwiększyć się ilość SM bo 4 osoby maomogą a i tak w tym roku sporo ich było widać, zwłaszcza przy pijaczkach.

Gość • Sobota [19.09.2015, 07:44:57] • [IP: 80.245.179.***]

Czy to Ryś się wreszcie dojgrał ??

Alleluja i do przodu ! • Sobota [19.09.2015, 07:37:13] • [IP: 81.190.16.**]

Katolicka Polska w 98%.

Gość • Sobota [19.09.2015, 07:36:06] • [IP: 89.66.202.***]

W Kamieniu Pomorskim radni zagłosowali za rozwiązaniem Straży Miejskiej(11 za i 1 przeciw). Czas zrobić to samo w Świnoujsciu. Problem w tym że u nas to szoferzy Żmurkiewicza i urzędasów, a w Kamieniu sam burmistrz dał radnym propozycję i przyzwolenie na zlikwidowanie tej formacji.

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Wtorek: Na obszarze prawie całego kraju będą występować temperatury maksymalne wzrastające do 30°C/33°C powodując upały. Miejscami mogą także pojawiać się słabe burze ■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■