POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.05.2014, 14:26:04] • Świnoujście

Hufiec Pracy ogłasza nabór

16-12 Hufiec Pracy w Świnoujściu ogłasza nabór kandydatów do Gimnazjum dla dorosłych i ZSZ. Jeśli jesteś w wieku od 15 do 25 lat i chcesz kontynuować naukę oraz zdobyć atrakcyjny zawód/np;kucharz, elektryk, mechanik samochodowy, sprzedawca, piekarz, cukiernik, fryzjer i inne/ to zgłoś się do nas.

Oferujemy atrakcyjne formy nauki,zajęć pozaszkolnych i uczestnictwo w wymianach międzynarodowych. Praktyki zawodowe za wynagrodzeniem a nauka za darmo. Szczegóły uzyskasz pod nr.tel. 091/3212249 , 091/3218680 lub bezpośrednio w siedzibie Hufca pod adresami; Świnoujście ul.Kasprowicza 11 Ośrodek ;Ewunia; lub w filii przy ulicy Okólnej 15 - budynek CKZ WZDZ.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Drodzy Mieszkańcy i Goście, uprzejmie informujemy, że w związku z organizacją Biegu Konstytucji 3-go Maja – I Memoriału Jerzego Łapińskiego, w dniu 3 maja 2026 roku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Ulice, którymi przebiegać będzie trasa biegu, zostaną całkowicie wyłączone z ruchu w godzinach od 13:20 do 14:30. Ze względu na bezpieczeństwo biegaczy, którzy będą uczestniczyć w wydarzeniu, nie będzie możliwości przekraczania zamkniętych odcinków dróg. Osoby planujące opuszczenie tego obszaru, uprzejmie prosimy o wcześniejsze przeparkowanie pojazdów poza zamknięty teren ■ Tradycyjnie 2 maja na najwyższej latarni morskiej nad Bałtykiem załopocze największa na świecie biało-czerwona. Aby umożliwić mieszkańcom Świnoujścia udział w ceremonii, Świnoujska Organizacja Turystyczna we współpracy z armatorem Adler-Schiffe przygotowała 300 bezpłatnych zaproszeń ■