POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [22.10.2014, 19:50:16] • Polska

Już jutro premierowa nocna sprzedaż iPhone’ów w iDream

Już jutro premierowa nocna sprzedaż iPhone’ów w iDream

fot. Organizator

iDream, należąca do Eurotel SA (operatora punktów sprzedaży T-Mobile i Play) sieć sklepów ze sprzętem Apple, wprowadza do sprzedaży najnowsze modele smartfonów tej marki, czyli iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Premierowa sprzedaż rozpocznie się dokładnie o godzinie 0:01 w nocy z czwartku na piątek (23/24 października) w gdańskiej Galerii Madison. Od rana w piątek nowe iPhone’y dostępne będą we wszystkich 7 salonach sieci iDream.

Nocnej sprzedaży iPhone’ów w Galerii Madison towarzyszyć będzie impreza, startująca już o godzinie 21:00, w momencie zamknięcia centrum handlowego. Czas oczekiwania na nocne otwarcie salonu iDream umilą m.in. muzyka klubowa na żywo, poczęstunek w postaci kawy i ciastek, animacje, konkursy, pokazy technologiczne etc.

O północy sklep iDream zostanie otwarty ponownie (z odmienionym wystrojem wnętrza). Premierowa sprzedaż potrwa od godz. 0:01 do 2:00. Dla grupy pierwszych klientów iDream przygotował wartościowe upominki. Wszyscy pozostali uczestnicy zostaną obdarowani miłymi prezentami-niespodziankami.

Od rana 24 października iPhone 6 i iPhone 6 Plus będą już dostępne w regularnej sprzedaży w salonach iDream w Polsce: w Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie oraz w sklepie internetowym iDream.pl. W tym ostatnim już od północy 17 października można było zamawiać te urządzenia w przedsprzedaży.
Pierwszy salon iDream powstał w ub.r. w Bydgoszczy, obecnie sieć iDream liczy sobie już siedem salonów. iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy - lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 - pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

Pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl ). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■