POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [06.12.2014, 15:38:51] • Świnoujście

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

fot. Kamil Zwierzchowski

Setki dzieci z rodzicami zadziwił Mikołaj, który dotarł do centrum Świnoujścia na wielkiej lawecie. W eskorcie Policji i asyście całego zastępu swoich pomocników na najbardziej wypasionych jednośladach jakie hulają po wyspie przywiózł dzieciom ze Świnoujścia radość, paczki z upominkami.

Do podarków od świętego swoje praktyczne prezenty dołożyli policjanci ze świnoujskiej Komendy Miejskiej Policji starszy aspirant Beata Olszewska.. Dzieci otrzymały od niej m.in. zestawy odblaskowe poprawiające bezpieczeństwo małych uczestników ruchu
drogowego.

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

fot. Kamil Zwierzchowski

Największą atrakcją była jednak możliwość dosiadania stalowego renifera , na którym tym razem przybył Mikołaj.

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

fot. Kamil Zwierzchowski

Niektóre dzieci miały co prawda obawę czy gwiazdor z brodą nie porwie ich na jakąś wycieczkę do krainy elfów ale większość chętnie nie tylko przymierzała się do wielkiej kierownicy ale także pozowała do pamiątkowej fotki z Mikołajem.

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

fot. Agnieszka Puszcz

Rodzice wyciągali aparaty fotograficzne i komórki i pstrykali, pstrykali... . Milusńscy z kolei nie mogli się doczekać by zajrzeć co Motołaj włożył do paczki.

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

fot. iswinoujscie.pl

Mikołajki na ognistych jednośladach to pomysł świnoujskiego klubu „Czarne wdowy”. Nasi motocykliści realizują go z powodzeniem od wielu lat. Za rok obiecują powrócić znów w czerwonych czapeczkach!

Mototołaje czyli mikołajkowy uśmiech z motocykla

fot. Agnieszka Puszcz

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 62, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 62

Gość • Wtorek [09.12.2014, 21:17:25] • [IP: 92.42.113.***]

było mało miejsca

Gość • Wtorek [09.12.2014, 13:47:30] • [IP: 83.20.241.***]

Akcja super jak co roku. tylko szkoda ze rodzice taką wioske odstawili. Chamstwo buractwo zero kultury. Bylam z dziecmi i po tym jak zostalam potraktowana z łokcia i odepchana trzymając młodsze z dzieci na rękach a moje dziecko zdeptane przez jedną z mam przepychających się to zrezygnowałam i poszłam z zapłakanymi dziecmi do domu..

Gość • Poniedziałek [08.12.2014, 12:36:52] • [IP: 79.184.159.*]

Świetna akcja, oby więcej takich było.

podróba !!!! • Niedziela [07.12.2014, 18:17:50] • [IP: 83.23.216.***]

Uwaga dzieci !! Ten gość sie podszywa pod Sw.Mikolaja - biskupa!! Prawdziwy sw. Mikolaj odpytuje dzieci nie z zasad ruchu drogowego, ale Malego Katechizmu !! Poznac go mozna po tym, ze w zanadrzu nosi nie tylko slodkie pierniczki i jabluszka dla dzieci, ktore Katechizm znaja na 6, ale ROZGE na dzieci niegrzeczne !! Niestety, w zwiazku z niedawnymi ustaleniami w sejmie, Mikolaj rozga moze tylko wymachiwac, bije nia tylko osoby pełnoletnie !!

maverickak • Niedziela [07.12.2014, 17:34:20] • [IP: 80.245.185.***]

Impreza była dla mojej córki super, a na motorze Pana Mikołaja Marka nawet się nie bała, przestańcie narzekać... Policja plus dla was

Slawoy • Niedziela [07.12.2014, 17:14:25] • [IP: 95.129.224.**]

Jak widzę, fajnie wyszło... Szkoda że tym razem nie mogłem podjechać przez robotę na 2oo... Dobrze że nie padało i frekwencja dopisała... Pozdrawiam wszystkich" kierowników" 2oo...

Gość • Niedziela [07.12.2014, 16:26:28] • [IP: 92.42.114.***]

pierwsi byli chyba ci co to najbardziej narzekają

Gość • Niedziela [07.12.2014, 14:32:35] • [IP: 89.66.202.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [07.12.2014, 14:31:23] • [IP: 92.42.118.***]

Wielkie brawa za akcję !!

Gość • Niedziela [07.12.2014, 14:18:32] • [IP: 80.245.178.**]

Czego wy chcecie, co mieli ci Motołaje zrobić, drzeć się przez megafon, w gwizdki dmuchać, pałkami lać? Dorosłym osobnikom palcem i kijem pokazywać jak się mają zachować?? Zorganizowane było tak jak się dało, bydło depczące po dzieciach to kwestia wyłącznie braku kultury u ludzi i to do nich miejcie pretensje, czyli do siebie samych! Bo to swoim dzieciom popsuliście frajdę! Jak wam nie wstyd? Czego wy te dzieciaki uczycie? Buractwa i bezmyślności, ot co!

Gość • Niedziela [07.12.2014, 12:01:24] • [IP: 92.42.119.**]

Czarnym Wdowom i Policjantom wielkie brawa za wspaniały pomysł, chęć i zaangażowanie.Świetny pomysł !

Gość • Niedziela [07.12.2014, 10:29:01] • [IP: 93.94.190.***]

Akcja zorganizowana na celujący, bardzo dobry pomysł panowie gratuluje i dziekuje Mikołaja na motorach za tak szczery gest, natomiast ludzie mieszkający w s-ciu zachowali sie jak bydło jak by mogli to by taranem na te prezenty sie rzucili bo za darmo, wstyd spoleczenstwo zachowanie naszych mieszkańców jest tak żenujące ze żal mi otym pisac...

Gamoń • Niedziela [07.12.2014, 09:34:05] • [IP: 85.128.142.**]

IP 89.66.202 ja byłem koło dużego kościoła i powiem tak - szacunek dla organizatorów: Czarnych Wdów, Policji i Straży Miejskiej. Strażnicy Miejscy z wielką gracją nosili czapki Mikołaja jeden nawet postarał się o białą brodę :-). Wszystkie dzieci uśmiechnięte i oto chodziło.

Gość • Niedziela [07.12.2014, 09:15:20] • [IP: 94.254.129.**]

202 nudny się już robisz... SM była. Nie piszą o nich bo to nie oni byli najważniejsi. A na mieście ich właśnie widać ostatnio. Dostałeś mandat że tak psioczysz? Super impreza. Uśmiechy dzieci. Rewelacja ! !!

Gość • Niedziela [07.12.2014, 08:47:22] • [IP: 89.66.202.***]

182 bo Ci żyłka pęknie. Przez takich pustaków jak Ty moje pieniądze idą na leni ze Straży Miejskiej. Pewnie buraku to Twoi kolesie po fachu, bo sam w życiu gamoniu nic nie osiągnąłeś(aś).

Gość • Niedziela [07.12.2014, 06:14:07] • [IP: 37.8.215.**]

Gość Sobota [06.12.2014, 23:59:59] [IP: 89.66.202.***] smutny jesteś, chyba ci mandat wleili i nie moesz przeżyć :) Impreza super, tylko ludzie jak bydło. Na Warszowie jakoś potrafili kulturalnie się usawić, a na tej stronie pokazali jacy cywilizowani są. ..

marek • Niedziela [07.12.2014, 02:32:27] • [IP: 80.245.190.*]

fajna impreza ktos dużo trudu w to włożył niestety są ludzie i ludziska szkoda bo tylko dzieci rodzice zachowanie kiepskie byle dostac gift!!

Gość • Niedziela [07.12.2014, 00:20:13] • [IP: 77.254.182.***]

202 żenujący jesteś. Fajna impreza dla dzieci zorganizowana przez Policjantów a taki burek jak ty szczeka na ludzi... Buda!!

Gość • Sobota [06.12.2014, 23:59:59] • [IP: 89.66.202.***]

Straż Miejska powinna codziennie chodzić i patrolować miasto pieszo. Nie było w artykule mowy o nich oraz widocznych na zdjęciach. Jak napisałem w pierwszym komentarzu iż takie imprezy powinny być przez tą formację zabezpieczane to nie powinno też budzić sensacji że się w końcu pojawili. Ciekawe czy broniący gamonie w komentarzach tej formacji widzą ich codziennie na ulicach naszego miasta?

S-owy • Sobota [06.12.2014, 23:58:20] • [IP: 93.94.188.***]

Gratuluję kolejne akcji. Pozdrawiam

Gość • Sobota [06.12.2014, 23:36:40] • [IP: 80.245.182.**]

Wszystkim Mikołajom i organizatorom, bardzo dziękuję, było super:) córcia nie dopchała się do Mikołaja i śnieżynek, ale za to ma zdjęcie z innymi mikołajami i motorami:) do zobaczenia za rok:)

Gość • Sobota [06.12.2014, 23:10:50] • [IP: 93.94.186.***]

Widziałam ich jak wjezdzali na prom, super korowód. Ale jak tu piszecie orarganizacja do kitu. Nieorganizatorzy są winni żeludzie nie potrafiś się zachować ?? Ale mozna było ustawic kilku mikołajów i powiadamiac że maluszki tu maja się ustawiać, a reszta większych dzieci do innego mikołaja i był by porzadek.

Gość • Sobota [06.12.2014, 23:04:59] • [IP: 83.21.51.***]

Było super. Zawsze można się do czegoś przyczepić, no cóż taka niestety już nasza natura.Wielkie podziękowania dla Czarnych Wdów, Policji i Straży Miejskiej.Dzieciaki były szczęśliwe i uśmiech nie schodził z ich twarzy-a chyba o to chodziło.

Gość • Sobota [06.12.2014, 22:09:36] • [IP: 80.245.186.**]

Gość • Sobota [06.12.2014, 21:53:42] • [IP: 80.245.181.***]ależ bardzo chętnie trzeba dać znać z tydzień wcześniej że są potrzebni wolontariusze to jedno a drugie to naucz się człowieku czytać pochwalam tą akcje, ale szkoda podeptanych dzieci oraz tych zawiedzionych co się nie dają rady dopchać do Mikołaja może ciut więcej kultury i zrozumienia języka polskiego zanim znów coś napiszesz