POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.01.2015, 17:05:13] • Świnoujście

Świnoujścianin Zenon Nowak kandydatem na prezydenta Polski. Powstała nowa partia- Dzielny Tata

Świnoujścianin Zenon Nowak kandydatem na prezydenta Polski. Powstała nowa partia- Dzielny Tata

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujścianin Zenon Nowak został liderem nowej partii politycznej- Dzielny Tata. W czwartek w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona tej tematyce. Członkowie partii zapowiedzieli, że chcą wystawić swojego kandydata w najbliższych wyborach prezydenckich i ma nim być właśnie Zenon Nowak, który dotąd zasłynął ze swojej działalności na rzecz większej ochrony praw ojców np. w trakcie spraw rozwodowych.

Podczas czwartkowej konferencji Zenon Nowak podkreślał, że nowe ugrupowanie powstało, aby sprzeciwić się systemowi, który jest w Polsce.

- Mam duże doświadczenie polityczne. W tej chwili idziemy po władzę, aby sprzeciwić się skorumpowanym politykom. Namieszamy wiele na polskiej scenie politycznej- mówi portalowi iswinoujscie.pl Zenon Nowak.

Świnoujścianin Zenon Nowak kandydatem na prezydenta Polski. Powstała nowa partia- Dzielny Tata

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujścianin przez lata związany był z Solidarną Polską.

W programie nowego ugrupowania politycznego znalazła się m.in pomoc skierowana do ofiar niesprawiedliwości polskich sądów. Członkowie nowej partii chcą walczyć ze zwalczaniem afer gospodarczych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Gość • Środa [16.03.2016, 19:31:08] • [IP: 81.173.165.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.01.2015, 14:29:44] • [IP: 80.245.186.***]

Do:jak łatwo z ukrycia pluć-Każdy ma prawo wyrażać swój osąd!Mnie bulwersuje ta kandydatura!No!!

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:49:23] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 71.246.114.**]zgadza się, przecież Anka tez jest ojcem czasowo oddelegowanym przez prowadzącego.Taki mamy klimat, że się przebierają.

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:42:18] • [IP: 46.112.150.***]

WSZYSTKO I WSZYSCY ABY OBALIC TYCH OKUPANTÓW PO -PSL I TEGO OD RZYRANDOLI .

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:40:14] • [IP: 71.246.114.**]

a pierwsza dame zrobi anke grocka i mamy komplet

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:33:53] • [IP: 83.21.28.***]

W każdej partii, zgodnie z ustawą, powinna byc odpowiednia ilośc kobiet. Nie sądzę, żeby sie udalo, bo jaka baba dojdzie do partii Dzielny Tata?

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:13:08] • [IP: 92.42.118.***]

Miasto by odżyło gdyby został prezydentem. Tylko czy on wie co czyni, chyba w ogóle nie zdaje sobie sprawy, ale cóż" taki mamy klimat " polityczny i choć leżymy na północy, to egzotyki ci u nas pod dostatkiem.

zorro • Piątek [30.01.2015, 12:13:07] • [IP: 77.88.191.***]

ciekawe kto jest jego dilerem :D chcialbym brac to samo i wystartowac na króla europy ehhh

Gość • Piątek [30.01.2015, 11:27:41] • [IP: 62.69.203.**]

taki będzie z siwka prezydent jak i mąż, obciach synowi robi

Gość • Piątek [30.01.2015, 10:55:45] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.01.2015, 10:31:46] • [IP: 37.8.215.***]

Piękne zdjęcie pana zenka, fryzurka, loczek, pewnie prosto od pani fryzjerki...No cóż jak cię widzą...

Gość • Piątek [30.01.2015, 10:00:15] • [IP: 92.42.114.***]

jest taka piosenka zespołu BUNKIER -TATO TATO

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:54:57] • [IP: 93.94.186.***]

A cóż takiego ważnego zrobił ten TATUŚ?/dzieci zrobic to chyba nie taka wielka sztuka/wychowac i dac przykład na życie bez konfliktów to dopiero dzieło...

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:39:04] • [IP: 62.69.241.**]

"Anna Grodzka rozważa start w wyborach prezydenckich, posłanka otrzymała rekomendację Partii Zielonych - donosi" Gazeta Wyborcza" i to jest njus miesiąca, twarda kobieta, powiem więcej - baba z jajami.

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:37:26] • [IP: 93.94.190.***]

ja zakładam Partię Komunistyczną...jedynie faszyzm jest zabroniony konstytucją więc do działa, dzielny tata a może dzielny mąż i ojciec??

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:33:37] • [IP: 92.42.115.***]

ZENUS PREZYDENT, KOLEZKA Z WARSZOWA OCHRONIARZ I PROSZE PARTJA MARCINOWO ZENKOWA WSTYD, HNBA DLA NAS MIESZKANCOW I TYLE

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:28:46] • [IP: 80.245.179.***]

Jak można wykorzystywać własnego syna do swoich politycznych celów? Żenada...

Gość • Piątek [30.01.2015, 08:25:39] • [IP: 62.69.203.***]

Jaki dzielny tata - jesli nie sprostał nwewt w swojej rodzinie- Żenada poprostu brak słów...

jak łatwo z ukrycia pluć • Piątek [30.01.2015, 06:40:43] • [IP: 164.126.155.*]

23:10 - Babo - magiel jest gdzie indziej, chlapanie ozorem, kapturowe osądy - gdzie indziej, zaświniasz to forum swoimi zawistnymi wpisami!

Gość • Piątek [30.01.2015, 06:39:25] • [IP: 95.129.224.**]

Berecik uwiera, parcie na szkło duże ale pustka intelektualna większa od dziury ozonowej.

Gość • Piątek [30.01.2015, 02:56:04] • [IP: 91.151.139.**]

No nie tylko on ze Ś-cia będzie kandydatem na prezydenta, ja założyłem partię" Dzielny Mors" i też będę kandydował.

Gość • Czwartek [29.01.2015, 23:19:07] • [IP: 80.245.178.**]

Na radnego dostał kilka głosów.

baba • Czwartek [29.01.2015, 23:10:32] • [IP: 80.245.186.***]

No ręce opadają!Kim jest i co robi ten żałosny osobnik!Jeśli w tym kraju może taki typ uzurpować sobie prawo do startowania na głowę państwa, to już jest tu Kambodża!!Jakim był tatusiem i mężem?No tragedia!!

Gość • Czwartek [29.01.2015, 22:33:19] • [IP: 77.253.159.***]

Nie wiem czy powinienem śmiać się czy płakać.. (!?)

Gość • Czwartek [29.01.2015, 22:27:25] • [IP: 92.42.115.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 78
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z awarią przyłącza, nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicy Małopolskiej na odcinku od ulicy Szkolnej do Granicznej od godziny 8.00 - 12.00 w dniu 21.10.2021. Za utrudnienia przepraszamy ■
■ W czwartek prognozowany jest bardzo silny, południowo-zachodni wiatr osiągający maksymalnie w porywach do 80-90 km/h, lokalnie 90-100 km/h. Drugi stopień zagrożenia. SKUTKI: uszkodzenia budynków i dachów; utrudnienia komunikacyjne; awarie napowietrznych linii przesyłowych; łamanie drzew, wyrywanie z korzeniami mniejszych drzew. OBSZAR: województwo zachodniopomorskie - całe. Ostrzeżenie opracowało: Centrum Prognoz Meteorologicznych METEOSKY Sp. z o.o. ■ W niedzielę późnym popołudniem, mieszkańcy miasta dołączyli do ogólnopolskiego protestu przeciw planom wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Oprócz słów sprzeciwu wobec anty-unijnej polityki rządzących, ludzie wołali „gdzie jest prezydent?!!”- dając tym samym wyraz dezaprobaty dla faktu, że zabrakło wśród nich prezydenta Świnoujścia. Janusz Żmurkiewicz uwielbia chwalić się jak skutecznie pozyskuje unijne środki. Gdy jednak nadeszła chwila by europejskiej solidarności celów publicznie bronić, prezydenta nie było. Polityczna kalkulacja /…/? ■ Od 1 października, podobnie jak w poprzednich latach, w weekendy na przeprawie Warszów kursować będą dwa promy Bielik. Rozkład kursowania promów nie ulega zmianie ■ 13 - latek znęcał się nad kolegami. Bił i kopał. Wstrząsające sceny w Parku Chopina. Media społecznościowe obiegły wstrząsające nagrania. Widać na nich, jak nastolatek bije swoich rówieśników. Przerażone dzieci nie tylko próbują uciec od swojego oprawcy, ale także głośno krzyczą z bólu. Krzyki i prośby o pomoc na nic się jednak zdały bo napastnik dalej uderzał i kopał swoje ofiary ■ Śmiertelnie niebezpieczna bakteria vibrio vulnificus wykryta niedaleko Świnoujścia. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że bakteria została wykryta tydzień temu u ponad 30 - letniego mieszkańca Międzyzdrojów. Mężczyzna odczuwał bardzo silny ból nogi, która bardzo spuchła w okolicach uda. Wezwał pogotowie ratunkowe. W momencie zgłoszenia, w Międzyzdrojach nie było wolnej karetki i do pacjenta zadysponowany został ambulans ze Świnoujścia. Podjęto decyzję o przewiezieniu mężczyzny do świnoujskiego szpitala. Tam szybko okazało się, że sprawa jest bardzo poważna. Mięsożerna bakteria dosłownie "zjadała" mięśnie nogi mężczyzny. Po wykonaniu dokładnych badań okazało się, że w nodze nie ma mięśni, a jedynie płyn. Pacjent musiał zostać jak najszybciej przewieziony do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam trafił na OIOM. To najprawdopodobniej pierwszy taki przypadek w Polsce, nie pierwszy jednak w Europie. Już jakiś czas temu ogólnopolskie media obiegła informacja, że ta sama bakteria spowodowała śmierć u obywatelki Niemiec. Do zakażenia doszło podczas kąpieli w morzu. Bakteria dostała się do organizmu kobiety przez otwartą ranę. Bakteria rozwija się bardzo szybko, natychmiast trzeba działać i podać antybiotyki. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd tak groźna bakteria wzięła się u mieszkańca Międzyzdrojów. ■ 19 września Wyspiarka zakończyła drążenie tunelu w Świnoujściu! ■ Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk. Warto dbać o przyrodę każdego dnia. Można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że większość z nas lubi wycieczki na łono natury, jednocześnie nie przepadając za dzikimi wysypiskami, które często spotykane są na niegdyś pięknych terenach zielonych. Obchodzony 19 września Dzień Dzikiej Flory, Fauny i Naturalnych Siedlisk to doskonała okazja, by przyjrzeć się czystości miejsc, które służą nie tyko do odpoczynku, ale przede wszystkim są domami zwierząt i roślin ■ Nie jesteśmy „na szarym końcu” ale mogłoby być lepiej. Świnoujście na 184 miejscu w Polsce w rankingu osób wyszczepionych w gminach ■