POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.01.2015, 17:05:13] • Świnoujście

Świnoujścianin Zenon Nowak kandydatem na prezydenta Polski. Powstała nowa partia- Dzielny Tata

Świnoujścianin Zenon Nowak kandydatem na prezydenta Polski. Powstała nowa partia- Dzielny Tata

fot. iswinoujscie.pl

Świnoujścianin Zenon Nowak został liderem nowej partii politycznej- Dzielny Tata. W czwartek w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona tej tematyce. Członkowie partii zapowiedzieli, że chcą wystawić swojego kandydata w najbliższych wyborach prezydenckich i ma nim być właśnie Zenon Nowak, który dotąd zasłynął ze swojej działalności na rzecz większej ochrony praw ojców np. w trakcie spraw rozwodowych.

Podczas czwartkowej konferencji Zenon Nowak podkreślał, że nowe ugrupowanie powstało, aby sprzeciwić się systemowi, który jest w Polsce.

- Mam duże doświadczenie polityczne. W tej chwili idziemy po władzę, aby sprzeciwić się skorumpowanym politykom. Namieszamy wiele na polskiej scenie politycznej- mówi portalowi iswinoujscie.pl Zenon Nowak.

Świnoujścianin Zenon Nowak kandydatem na prezydenta Polski. Powstała nowa partia- Dzielny Tata

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujścianin przez lata związany był z Solidarną Polską.

W programie nowego ugrupowania politycznego znalazła się m.in pomoc skierowana do ofiar niesprawiedliwości polskich sądów. Członkowie nowej partii chcą walczyć ze zwalczaniem afer gospodarczych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 78, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 78

Gość • Środa [16.03.2016, 19:31:08] • [IP: 81.173.165.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.01.2015, 14:29:44] • [IP: 80.245.186.***]

Do:jak łatwo z ukrycia pluć-Każdy ma prawo wyrażać swój osąd!Mnie bulwersuje ta kandydatura!No!!

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:49:23] • [IP: 62.69.241.**]

[IP: 71.246.114.**]zgadza się, przecież Anka tez jest ojcem czasowo oddelegowanym przez prowadzącego.Taki mamy klimat, że się przebierają.

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:42:18] • [IP: 46.112.150.***]

WSZYSTKO I WSZYSCY ABY OBALIC TYCH OKUPANTÓW PO -PSL I TEGO OD RZYRANDOLI .

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:40:14] • [IP: 71.246.114.**]

a pierwsza dame zrobi anke grocka i mamy komplet

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:33:53] • [IP: 83.21.28.***]

W każdej partii, zgodnie z ustawą, powinna byc odpowiednia ilośc kobiet. Nie sądzę, żeby sie udalo, bo jaka baba dojdzie do partii Dzielny Tata?

Gość • Piątek [30.01.2015, 13:13:08] • [IP: 92.42.118.***]

Miasto by odżyło gdyby został prezydentem. Tylko czy on wie co czyni, chyba w ogóle nie zdaje sobie sprawy, ale cóż" taki mamy klimat " polityczny i choć leżymy na północy, to egzotyki ci u nas pod dostatkiem.

zorro • Piątek [30.01.2015, 12:13:07] • [IP: 77.88.191.***]

ciekawe kto jest jego dilerem :D chcialbym brac to samo i wystartowac na króla europy ehhh

Gość • Piątek [30.01.2015, 11:27:41] • [IP: 62.69.203.**]

taki będzie z siwka prezydent jak i mąż, obciach synowi robi

Gość • Piątek [30.01.2015, 10:55:45] • [IP: 80.245.179.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [30.01.2015, 10:31:46] • [IP: 37.8.215.***]

Piękne zdjęcie pana zenka, fryzurka, loczek, pewnie prosto od pani fryzjerki...No cóż jak cię widzą...

Gość • Piątek [30.01.2015, 10:00:15] • [IP: 92.42.114.***]

jest taka piosenka zespołu BUNKIER -TATO TATO

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:54:57] • [IP: 93.94.186.***]

A cóż takiego ważnego zrobił ten TATUŚ?/dzieci zrobic to chyba nie taka wielka sztuka/wychowac i dac przykład na życie bez konfliktów to dopiero dzieło...

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:39:04] • [IP: 62.69.241.**]

"Anna Grodzka rozważa start w wyborach prezydenckich, posłanka otrzymała rekomendację Partii Zielonych - donosi" Gazeta Wyborcza" i to jest njus miesiąca, twarda kobieta, powiem więcej - baba z jajami.

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:37:26] • [IP: 93.94.190.***]

ja zakładam Partię Komunistyczną...jedynie faszyzm jest zabroniony konstytucją więc do działa, dzielny tata a może dzielny mąż i ojciec??

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:33:37] • [IP: 92.42.115.***]

ZENUS PREZYDENT, KOLEZKA Z WARSZOWA OCHRONIARZ I PROSZE PARTJA MARCINOWO ZENKOWA WSTYD, HNBA DLA NAS MIESZKANCOW I TYLE

Gość • Piątek [30.01.2015, 09:28:46] • [IP: 80.245.179.***]

Jak można wykorzystywać własnego syna do swoich politycznych celów? Żenada...

Gość • Piątek [30.01.2015, 08:25:39] • [IP: 62.69.203.***]

Jaki dzielny tata - jesli nie sprostał nwewt w swojej rodzinie- Żenada poprostu brak słów...

jak łatwo z ukrycia pluć • Piątek [30.01.2015, 06:40:43] • [IP: 164.126.155.*]

23:10 - Babo - magiel jest gdzie indziej, chlapanie ozorem, kapturowe osądy - gdzie indziej, zaświniasz to forum swoimi zawistnymi wpisami!

Gość • Piątek [30.01.2015, 06:39:25] • [IP: 95.129.224.**]

Berecik uwiera, parcie na szkło duże ale pustka intelektualna większa od dziury ozonowej.

Gość • Piątek [30.01.2015, 02:56:04] • [IP: 91.151.139.**]

No nie tylko on ze Ś-cia będzie kandydatem na prezydenta, ja założyłem partię" Dzielny Mors" i też będę kandydował.

Gość • Czwartek [29.01.2015, 23:19:07] • [IP: 80.245.178.**]

Na radnego dostał kilka głosów.

baba • Czwartek [29.01.2015, 23:10:32] • [IP: 80.245.186.***]

No ręce opadają!Kim jest i co robi ten żałosny osobnik!Jeśli w tym kraju może taki typ uzurpować sobie prawo do startowania na głowę państwa, to już jest tu Kambodża!!Jakim był tatusiem i mężem?No tragedia!!

Gość • Czwartek [29.01.2015, 22:33:19] • [IP: 77.253.159.***]

Nie wiem czy powinienem śmiać się czy płakać.. (!?)

Gość • Czwartek [29.01.2015, 22:27:25] • [IP: 92.42.115.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-25 z 78
■ Od godziny 10:00 rozpoczęły się obrady online LV Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta. Tematem obrad jest prezentacja indywidualnego systemu odbioru odpadów oraz informacja i zatwierdzenie planu finansowego Celowego Związku Gmin RXXI w Nowogardzie ■
■ Pierwszy śnieg, pierwsze przymrozki. Uważajcie! Prędzej czy później, musiała przyjść. Teraz trzeba będzie się z nią oswoić. Meteorolodzy wydali już ostrzeżenia. Wraz z pierwszymi płatkami śniegu, grunt w Świnoujściu może przymrozić. Wsiadając rano za kierownicę warto pamiętać, że w takich warunkach samochód nie zawsze słucha się kierowcy. „Przespanie” takiej chwili może skończyć się w… bagażniku auta jadącego przed nami. Bądźcie ostrożni! ■ 4,80 zł od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych za każdą rozpoczętą dobę pobytu. Taką stawkę opłaty uzdrowiskowej uchwalili radni ■ Rada Miasta zdecydowała o utworzeniu Zarządu Dróg Miejskich, jednostki, która zajmie się kompleksowo organizacją ruchu w mieście po wybudowaniu tunelu pod Świną ■ Na wniosek prezydenta z porządku obrad dzisiejszej sesji wykreślony został punkt w sprawie wyboru scenariusza dotyczacego zmian komunikacyjnych zgodnie z koncepcja zarządzania ruchem w mieście. ■ Kilku świnoujskich urzędników z powodu zakażenia koronawirusem trafiło na kwarantannę. Z informacji przekazanych przez miasto wynika, że na tę chwilę w izolacji przebywa siedmiu urzędników ■ Nocny pożar auta na Matejki. Daewoo Matiz spłonął doszczętnie Mieszkańcy ulicy Matejki drżą o swoje auta. W okolicy najprawdopodobniej grasuje podpalacz. Pierwszą ofiarą piromana padł samochód osobowy daewoo matiz. Straty byłyby jednak o wiele większe, gdyby nie interwencja świnoujskich strażaków. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy strażaków. Dzięki działaniom strażaków udało się uniknąć rozprzestrzenienia się ognia na znajdujące się w bliskiej odległości inne pojazdy. W pobliżu płonącego daewoo matiz znajdował się inny daewoo matiz oraz przyczepa kempingowa ■ Aż 188 świnoujskich przedsiębiorców zakończyło w tym roku prowadzenie działalności gospodarczej – wynika z raportu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. W naszym mieście aktywną działalność gospodarczą prowadzi dziś 3396 przedsiębiorców. Aż 922 postanowiło natomiast ją zawiesić. To dane z 21 października z raportu Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Poprosiliśmy magistrat o statystyki dotyczące firm, które zniknęły z rynku. Liczby robią wrażenie. - W roku 2020 działalność zakończyło 204 przedsiębiorców. W roku 2021 do 21 października działalność zakończyło 188 przedsiębiorców - informuje rzecznik prezydenta Jarosław Jaz. ■ Szanowni mieszkańcy Świnoujścia i goście, w związku z modernizacją budynku Centrum Administracji Miejskiej nr 5 (głównego budynku UM), w okresie od 15 listopada 2021 r. do 15 listopada 2022 r. Urząd Miasta Świnoujście będzie dostępny dla interesantów w dni robocze w godzinach 7.00-15.00. Zapraszamy serdecznie ■ Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzn ■ Rada Miasta powołała komisję doraźną ds.opracowania statutu Osiedla Posejdon. Osiedle to będzie pierwszą dzielnicą lewobrzeżnej części miasta działające na zasadach "jednostki wydzielonej" miasta. ■ Ruch na przejściu drogowym Świnoujście - Garz ma zostać wznowiony od połowy listopada. ■ Zwłoki 39 - letniego mężczyzny przy wydmach. Ciało 39 - letniego mężczyzny znaleziono przy wydmach w Świnoujściu. Zwłoki znajdowały się na wejściu numer 12 przy ulicy Żeromskiego. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Pomimo podjętej przez ratowników medycznych reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że odnaleziony mężczyzna był bezdomny. Do zdarzenia doszło w piątek, 22 października około godziny 8:30. ■ „DIADEM 2021” Dwa dni transgranicznych ćwiczeń i finał w Świnoujściu. Od Heringsdorfu po Świnoujście polskie i niemieckie służby ratownicze ćwiczą by w sytuacjach nadzwyczajnych móc skutecznie nieść pomoc poszkodowanym. Zakończenie tego wielkiego wspólnego treningu wyznaczono na terenie Uznam Arena w Świnoujściu. W ćwiczeniach udział wzięło 120 niemieckich i polskich ratowników, kilkudziesięciu pozorantów, instruktorów oraz fachowców z zakresu zarządzania. Szczególnym kontekstem jest nadzwyczajna sytuacja związana z pandemią. Ćwiczenia rozpoczęły się przy promenadzie w Heringsdorfie. Następnie uczestnicy ćwiczenia przenieśli się pod stację Pogotowia Ratunkowego w tym mieście. Punkt mobilizacyjny oraz centrum dowodzenia akcją ulokowane zostały na parkingu przygranicznym w Ahlbeck. Działania ratowników w tym okresie wymaga szczególnej wiedzy i świetnej koordynacji. Aby więc, w sytuacji szczególnego zagrożenia nie trzeba było szukać porozumienia, przedstawiciele wszystkich służb z obu stron granicy trenują wspólnie. Ćwiczenia z pewnością mocno przyczynią się do rozwoju naszej dobrej współpracy i ustabilizuje naszą sieć kontaktów czerwonokrzyskich, znacznie wykraczających poza oba regiony transgraniczne.■