POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.06.2015, 22:09:44] • Świnoujście

Mecz pod hasłem "Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi"

Mecz pod hasłem "Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi"

fot. Organizator

Dzisiaj 14.06.2015r w Świnoujściu na "Orliku 2012"w ramach III Edycji Dnia Przyjaciół Piłki Nożnej pod hasłem "Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi"rozgrywany był mecz.

Do akcji przystąpiły amazonki ze Stowarzyszenia Kobiet po Chorobie Raka Piersi "ANNA"wręczając Różowe Kartki Życia. Amazonki zachęcały do badań wczesnego wykrywania raka piersi.

Mecz pod hasłem "Razem Wygrywamy z Rakiem Piersi"

fot. Organizator

Kobieta bez badań naraża się na utratę piersi i życia!Zbadaj się i wygraj życie!


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [14.06.2015, 22:26:29] • [IP: 93.94.185.***]

PIĘKNA INICJATYWA-ŻYCZĘ WSZYSTKIM PANIOM ZDROWIA

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■