POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [02.07.2015, 07:42:38] • Świnoujście

Pierwsza lodziarnia Grycan – Lody od pokoleń w Świnoujściu

Pierwsza lodziarnia Grycan – Lody od pokoleń w Świnoujściu

fot. Organizator

Wraz z początkiem wakacji w Świnoujściu została otwarta lodziarnia Grycan – Lody od pokoleń. Firmowy lokal jest drugim w województwie zachodniopomorskim i znajduje się w samym sercu nadmorskiego uzdrowiska, w nowej Galerii Handlowej CORSO. Marka Grycan, która posiada już 130 lokali w całym kraju i jest największą w Europie siecią lodziarnio-kawiarni, kontynuuje tym samym rozwój punktów sprzedaży w zachodniej części Polski.

Elżbieta i Zbigniew Grycanowie firmują własnym nazwiskiem największą w Europie sieć lodziarnio-kawiarni, która liczy sobie już 130. punktów w całym kraju. Mimo niewątpliwego sukcesu marka nie osiada na laurach i konsekwentnie otwiera nowe lokale w najbardziej popularnych i lubianych miastach Polski. Kolejne na mapie jest Świnoujście, które przez dogodną lokalizację i bliskie sąsiedztwo z zachodnią granicą, jest atrakcyjnym miejscem do spotkań wszystkich miłośników lodów. Wybór miejsca w centrum handlowym nie jest przypadkowy, ponieważ pozwala na całoroczne wizyty klientów.
- Od ponad 10 lat marka Grycan pracuje na swoją pozycję lidera i nadal widzimy potencjał do otwierania kolejnych lodziarni. – mówi Zbigniew Grycan, właściciel marki Grycan – Lody od pokoleń. Na początku naszej działalności rozwijaliśmy sieć punktów sprzedaży przede wszystkim w centralnej i południowej części kraju, ale przyszedł czas na północny-zachód. Mam nadzieję, że nasi klienci, ze Świnoujścia i okolic, którzy znają już ofertę detaliczną chętnie przyjdą do lodziarni, by miło spędzić z nami czas i spróbować naszych domowych ciast, aromatycznych kaw oraz oczywiście deserów lodowych. Liczymy także na odwiedziny zachodnich sąsiadów, którzy będą mieli okazję spróbować tradycyjnych polskich lodów.
Lodziarnia Grycan – Lody od pokoleń mieści się w nowej Galerii Handlowej CORSO
przy ul. Dąbrowskiego 5 (dawne CH Świnoujście). Znajdujący się na poziomie (-1) lokal oferuje klientom 32 stoliki oraz 67 miejsc siedzących. Menu lodziarni obejmuje 36 smaków lodów serwowanych w pojedynczych porcjach oraz deserach lodowych, a także pełen asortyment lodów w pudełkach.
W ofercie nowej lodziarni Goście na stałe znajdą desery lodowe, komponowane ze świeżymi owocami, siekanymi orzechami, chrupiącą czekoladą, bitą śmietaną i smakowitymi polewami. Menu obejmuje również domowe ciasta i torty, rurki z bitą śmietaną, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawę parzoną z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej specjalnie przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów.
Lodziarnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 21.00, a w niedzielę
w godzinach 10.00 – 20.00.

Lody marki Grycan - Lody od pokoleń produkowane są w podwarszawskim zakładzie
w Majdanie z wykorzystaniem tradycyjnych receptur, przekazywanych w rodzinach Elżbiety i Zbigniewa Grycanów z pokolenia na pokolenie. Proces produkcji stanowi połączenie rzemieślniczych metod i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.
W portfolio znajduje się już ponad 60 smaków lodów:
• lody tradycyjne, tworzone na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, z dodatkiem siekanej czekolady czy ręcznie krojonych bakalii,
• lody jogurtowe powstające z płynnego jogurtu naturalnego,
• sorbety przygotowywane ze świeżych, ręcznie obieranych i krojonych owoców, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

***
Marka Grycan - Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu niemal 11 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą sieć Lodziarni Firmowych w Polsce, która obecnie liczy blisko 130 lokali. Oferta marki Grycan – Lody od pokoleń zawiera
ok. 60 różnych smaków lodów: na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego czy sorbetów z owoców, a także wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne w opakowaniach 1100 ml,
900 ml i 500 ml i sorbety w opakowaniach 500 ml oraz „Porcyjka z łyżeczką” – impulsowe lody w kubeczku 150 ml z łyżeczką. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki Magdaleny.

Lody Grycan tworzone są z poszanowaniem tradycji przekazywanej w rodzinie Grycanów z pokolenia na pokolenie. Ich wyjątkowy smak i najwyższą jakość gwarantuje sam Zbigniew Grycan.


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-72 z 72

Gość • Czwartek [02.07.2015, 09:21:55] • [IP: 77.115.117.***]

Uwaga na lodziarnie Grycan. Gałka lodów jest o połowę mniejsza, niż normalna standardowa gałka u konkurencji!

Gość • Czwartek [02.07.2015, 09:11:12] • [IP: 195.243.212.***]

Najlepsze lody ma La Stella. Nie tylko w Swinoujsciu ale gdziekolwiek. Panie Andrzeju, tak trzymac!

Gość • Czwartek [02.07.2015, 09:03:35] • [IP: 80.245.190.**]

Nie chcę się utuczyć jak GRYCANKI, bo po ich wyglądze można wywnioskować, że są bbbbbaaaaraaadzooooo tuczące.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 09:01:09] • [IP: 46.112.11.***]

8:22 - Zielona Budka to była nazwa Grycana do pewnego momentu. Jadłeś więc wówczas lody Grycana.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:54:19] • [IP: 95.129.225.**]

Najlepsze Lody na Autostradzie A4 tylko trochę droższe!

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:47:17] • [IP: 93.94.188.**]

Dno sięgnęło zenitu. Lody same w sobie jak lody. Jadałem lepsze. Ale ten artykuł to już ŻENADA. Rynio walczysz o promy dla wszystkich, nie podoba ci się władza, a sam zabijasz Małe lodziarnie taką KRYPTO REKLAMĄ. CO to za ptak co we własne GNIAZDO SRA?

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:40:06] • [IP: 92.42.117.***]

ale do 2004 była Zielona Budka firmowana przez Grycjana

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:38:36] • [IP: 37.8.215.***]

Słońce na nie świeci, są roztopione. Natomiast kawa jest bardzo dobra.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:38:36] • [IP: 46.112.139.***]

A" tym" trzem Grycankom, pretendentkom do miana celebrytek to chyba żal zadki ściska.Lody przepyszne!

TUBYLEC • Czwartek [02.07.2015, 08:35:13] • [IP: 80.245.191.***]

Oj, chyba obroty w lodziarni kiepskie skoro taki artykuł. Lody naprawdę dobre, ale drogie, a to cena wraz ze smakiem ma przyciągać klienta.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:31:52] • [IP: 62.69.254.***]

Niestety gałki miniaturowe a lody wręcz roztopione. Z punktu widzenia marketingowego niezbyt dobre podejście do klienta zwłaszcza w pierwszych dniach funkcjonowania lodziarni...

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:26:58] • [IP: 89.77.205.**]

Lody bardzo dobre ale strasznie małe kulki robią, 2, 50 biorą a gałeczka licha :(

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:26:33] • [IP: 46.112.203.***]

Tylko Castellari, w Kaskadzie po 2, 50zl gałka, przepyszne i najlepsze.Niestety w Sciu na promenadzie zlikwidowane

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:22:48] • [IP: 88.156.232.***]

Najlepsze lody to były w Zielonej Budce, na ul. Puławskiej w Warszawie. To fakt.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:22:43] • [IP: 62.69.231.***]

Ja, to bym sobie zjadł takiego loda mazutowego z posypką ze szlaki - takiego jak na stocznie dzierżyłem, mmmm... palce lizać.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:17:46] • [IP: 93.94.185.***]

NIC SPECJALNEGO LODY JAK LODY NIE BYŁAM ZACHWYCONA A JESTEM SMAKOSZEM LODÓW

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:17:04] • [IP: 93.94.185.***]

NIE PRAWDA NAJLEPSZE LODY SĄ NA PROMENADZIE W LA STELII

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:16:59] • [IP: 46.112.11.***]

Tak myślałem, gdzie pójść na lody z rodziną i to dobry pomysł, bo wiadomo, że to najlepsze lody, ale martwi mnie, że aby kupić je, muszę iść do tłocznej galerii handlowej a potem jeść w otoczeniu klientów, nie ma gdzie pójść na łono przyrody, no, owszem, jest Cmentarz Rozrywki, ale na cmentarzu wolałbym nigdy nie korzystać z rozrywek, tam nadal leżą ciała zmarłych. Szkoda, że nie ma tego punktu w pasie nadmorskim.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:04:02] • [IP: 94.254.129.**]

Bardzo dobre ale wielkość gałek zwala z nóg, przesada

Gość • Czwartek [02.07.2015, 08:03:15] • [IP: 128.127.93.**]

Grycanki powinny być w logo firmy huehue.

Gość • Czwartek [02.07.2015, 07:55:18] • [IP: 88.199.162.*]

sa paskudne ble

Gość • Czwartek [02.07.2015, 07:43:57] • [IP: 77.113.57.***]

Faktycznie te lody są najlepsze na świecie, dosłownie.

Oglądasz 51-72 z 72
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■